Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja mam 612 w springu i 0,45 dają radę. Co z tego, że 0,43 lecą trochę dalej skoro przy końcu zasięgu skręcają w losową stronę. Wolę trochę mniejszy zasięg kosztem znacznie lepszej powtarzalności.

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites

Mam właśnie podobne pytanie. Tylko proszę bez hejtów.

Mam SR-25, około 520 fps, lufa Guardera. Nie mam kasy na Promyka czy PDI, jak uzbieram to może kupię.

Strzelam właśnie kulkami 0.36 i zastanawiam się jaką markę wybrać. Rocketsy, Guardery, czy może coś lepszego? Czy przy tak gównianej lufie to ma jakieś znacznie?

Link to post
Share on other sites

@mareq

Czerwone rocketsy 0.43 juz raczej nigdzie nie dostepne :P wystawilem 2 paczki tych wlasnie kulek na komisie i poszly odrazu, zostala mi na sprzedaz jeszcze jedna ale napoczeta juz paczka.

 

Pytanie do reszty - rocketsy 0.45 nadal bez zmian ? Jakies osady w lufie, jakiekolwiek nawet pojedyncze zacinki ? Ostatnio strzelalem nimi tydzien temu i bylo nadal ok

Link to post
Share on other sites

W tym temacie http://forum.wmasg.p...es/page__st__60 ludzie piszą że są niezłe jaja z tymi rocketsami :( Ma ktoś jeszcze jakąś propozycje ?

 

 

PS. A co sądzicie o czymś takim ? http://allegro.pl/de...5340722473.html

Coś gdzieś dzwoni, ale nie wiadomo co i gdzie... Czytaj kolego uważnie. Rocketsy które były mizerne, nadal takie pozostają, a dobre rakiety, o których mowa tutaj jest średnio co 4 posty, nadal są dobre. Jednak trzeba mieć skill czytania ze zrozumieniem najwyraźniej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...