Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi po 6 tygodniach nadal hulają w pdi, która waga shootone ci tak szybko spuchła?

Na opakowaniu jest 2 miechy przydatności od otwarcia paczki, w teorii jakby je od razu po otwarciu rozsypał i próżniowo zamknął to było by to samo co fabrycznie i mogłyby tak dłużej poleżeć. Teoretycznie... a jak w praktyce będzie, to trzeba by sprawdzić. Z tym, że podejrzewam, że za 2 miechy to całkiem inne kulki zabłysną na chwilę. Praktyka wskazuje że białych, ciężkich kulek nie ma sensu chomikować, bo tak czy tak, niezaleznie sposobu opakowania i temp. składowania, rosną.

Link to post
Share on other sites

A moje shootone doszły uszkodzone, a w zasadzie to opakowanie, obie torebki mają 2 malutkie dziurki, tak jakby ktoś się szpilką bawił czy coś, a że przyszły w nieuszkodzonej kopercie bąbelkowej, prawdopodobnie były takie przed wysyłką

To jak, warto mrozić czy to nic nie da?

Edited by Giermen
Link to post
Share on other sites

Mi po 6 tygodniach nadal hulają w pdi, która waga shootone ci tak szybko spuchła?

Na opakowaniu jest 2 miechy przydatności od otwarcia paczki, w teorii jakby je od razu po otwarciu rozsypał i próżniowo zamknął to było by to samo co fabrycznie i mogłyby tak dłużej poleżeć. Teoretycznie... a jak w praktyce będzie, to trzeba by sprawdzić. Z tym, że podejrzewam, że za 2 miechy to całkiem inne kulki zabłysną na chwilę. Praktyka wskazuje że białych, ciężkich kulek nie ma sensu chomikować, bo tak czy tak, niezaleznie sposobu opakowania i temp. składowania, rosną.

 

0,43 blokują się już w magu SR25CA, strzela jedną, trzeba wypiąć, wpiąć i strzela znowu jedną. 16 dni po otwarciu.

Link to post
Share on other sites

0,43 blokują się już w magu SR25CA, strzela jedną, trzeba wypiąć, wpiąć i strzela znowu jedną. 16 dni po otwarciu.

Paaaanie, jest różnica pomiędzy zacinaniem się kul w lufie i w magach. Niestety, ale szorstkie kulki (słabo wypolerowane) mają tendencje do blokowania się w magach dwurzędowych, wcale nie muszą być spuchnięte by to robić.

 

Dzięki Shamoth za info, też brałem Edgi pod uwagę do mojej zapasowej snajperki, a wychodzi na to że trzeba będzie znowu kupić PDI.

BTW. Mógłby ktoś w wolnej chwili ustawić swoją gazową snajpę na 500fps (na 0.20g) i sprawdzić jaki wynik będzie na 0.43g ?

 

Może wieczorem będę szczylał to sprawdzę. 0,43g jakichś konkretnych użyć?

Link to post
Share on other sites

Znajomy na ostatniej strzelance miał, pożyczyłem parę od niego. Są sporo ciemniejsze niż madbulle i guardery 0.4. Widoczne były na niektórych kulkach żółte odbarwienia, na pierwszy rzut oka nie było widać większych ubytków. Latały w miarę stabilnie, ale też nie było jakiejś większej rewelacji.

Link to post
Share on other sites

Obojętnie Mendi jakie te 0.43g. Aktualnie strzelam ze Straightów, ale szkoda tak zacnych kulek na takie pomiary :icon_wink:

Sorka, zapomniałem, zarobiony jestem, może dziś się do swojego wiosła dokopię, bo na dnie szafy jest, a szafa pełna replik serwisowych.

 

 

Macie jakieś namiary poza pejsem, bo nie mam konta i nie zamierzam zakładać.

+1

Polać normalnemu.

 

Swoją drogą, to strzelał już ktoś z tych zamówionych w UK kulkuff 0,45g?

Link to post
Share on other sites

mareq, tylko że nawet starannie wyselekcjonowane shootone mogą latać gorzej od proballi. Z resztą, jeśli masz fest porządnie poskładaną replikę i się ,,nauczyłeś'' jej zachowania zależnie od sytuacji, to możesz takich kulek zużywać mniej niż 200 na strzelankę, włącznie z regulacją hopka i lunety na początku... W praktyce wychodzi taniej takie snajpienie niż bycie typowym szturmowcem wystrzeliwującym co strzelankę około 1500 G&G :icon_wink:

Edited by TNTx2
Link to post
Share on other sites

mareq, tylko że nawet starannie wyselekcjonowane shootone mogą latać gorzej od proballi.

Mogą, ale nie muszą, właśnie o to cały czas chodzi, by sprawdzić.

 

W praktyce wychodzi taniej takie snajpienie niż bycie typowym szturmowcem wystrzeliwującym co strzelankę około 1500 G&G :icon_wink:

 

Tak, tyle że takie 0,25 czy 0,28 od G&G, które nie tną sie w niczym i świetnie latają, dostaniesz w każdym szanującym się sklepie, natomiast ciężkich, DOBRYCH, snajperskich kulek w zasadzie obecnie nie ma i dlatego się każdej brzytwy chwytamy.

Link to post
Share on other sites

Ja mam akurat porządnie poskładane repliki i na jedną strzelankę ze snajperki to nieraz zużywam do 50bb a jak biorę szturmówkę to mój rekord jest 800bb a typowo poniżej 500. Na kulki też mnie stać ale szkoda wywalić mi tyle kasy na kulki, które nie wiadomo jak latają, nie wiadomo ile ważą naprawdę i nie wiadomo kiedy spuchną.

Gdyby nie było żadnej alternatywy to może bym się skusił.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...