Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odnośnie kulek Specna Arms znalazłem taki wpis tutaj http://forum.wmasg.pl/topic/158236-kulki-od-specna-arms-nowosc-czy-sa-juz-znane/

Tak jak producentem replik Specna Arms jest East Crane Airsoft tak producentem kulek Specna Arms jest firma BLS, ( gunfire zaliczył wtopę z plastikowymi słoikami wzorowanymi na MadBull - u) robią także kulki dla Madbulla, WE, Crosmana i prawdopodobnie Rockets Platinum, wystarczy przyjrzeć się zgrzewom na opakowaniu, kto ma nowe opakowania niech wrzuci zdjęcia dla porównania

 

Co do kulek od Norvitch'a to są wykonywane przez firmę BLS, więc generalnie producenta Madbull, itd jak powyżej.

 

Pytanie, czy ktoś może potwierdzić, że Specna jest robiona przez BLS.

Link to post
Share on other sites

testował już ktoś te kulki novritscha? Niby tak narzekacie, ale są białe i mają wage 0,46 wiec może warto dac im szanse?

 

Gdybys doczytal to co pisalem, to jak narazie sa jeszcze niedostepne, mozna robic zamowienie preorder, a wysylka dopiero po swietach albo dalej, z reszta kto zaplaci tyle kasy za kulki i w dodatku jeszcze za wysylke pewnie drugie tyle. To juz podchodzi pod koszta ceramiki :)

Link to post
Share on other sites

Gdybys doczytal to co pisalem, to jak narazie sa jeszcze niedostepne, mozna robic zamowienie preorder, a wysylka dopiero po swietach albo dalej, z reszta kto zaplaci tyle kasy za kulki i w dodatku jeszcze za wysylke pewnie drugie tyle. To juz podchodzi pod koszta ceramiki :icon_smile:

No i minimum 4 butle w zamówieniu.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Na ten moment jakie kulki warto brać? Ważne, żeby nie rosły. Myślałem nad valkenami 0,4 szarymi i nad szarymi guarderami w takiej samej wadze.

Ja bym polecił shootone 0,43g, bo ważą na prawdę 0,41g. Otwarte w kwietniu 2016, i kolejne worki w późniejszych miesiącach, póki co nie spuchły.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno pytanko chyba Mendi napisał wcześniej, że proballe to to samo co shootone? Znalazłem shootone za 75 zł a proballe kosztują 55zł a więc lekka różnica jest w cenie a jeśli w jakość jest ta sama to po co przepłacać? Chyba, że ktoś zna źródełko z tanimi shootone?

Link to post
Share on other sites

Potfurr, zwróć uwagę na pewien istotny szczegół - shootone są sprzedawane po 2k kulek, a proballe po 1k. No i nie kupisz shootone w wadze 0.45, a proballe już tak ;) Ale odpowiadając na pierwsze pytanie - są one z jednej fabryki, taki sam charakterystyczny zapach. Tylko proballe są kapkę lepiej wyselekcjonowane. Porównałem dzisiaj na strzelance specny 0.4 z proballami 0.45, i te pierwsze jakoś mi lepiej leciały, lepiej wypolerowane są i się nie tną w szybkoładowarce, co w przypadku proballi jest niemałym problemem, zwłaszcza jak podczas ,,niedzielnej yebanki'' musisz szybko doładować magazynek ;)

Link to post
Share on other sites

Tego, że jest ich mniej nie zauważyłem, dzięki za info. Już zamówiłem shootone 0,43. Teraz jeszcze szukam oczywiście białych i oczywiście nie puchnących 0,36 do innej repliki.

Ostatnio co mnie zdziwiło białe guardery 0,36 zmieniły barwę część z nich była ciemniejsza, mniej więcej połowa. Nawet kolega stwierdził, że na pewno wymieszałem z jakimiś innymi kulkami czego nie zrobiłem. Gdy strzelałem leciały jak chciały, to samo było u kolegi. Sądziłem, że to może wina hopka źle złożonego ale teraz już nie jestem pewien. Pierwsza myśl to może spuchły ale nie miałem, żadnej zacinki na pdi kolega na promyku też nie miał żadnej. Może to oznaczać, że kulki były kiepskie czy szukać błędu w replice? Jest tam stabilne 640 fps (wiem za dużo na 0,36 ale innych nie miałem) lufa pdi komora pdi i nowa gumka systemy.

Link to post
Share on other sites

0.4 ShootONE i Proballe nie wychodzą z magazynków PTW (Hexmag, Vanaras, Systema HW, Pmag ze wstawionym MAGowskimi sprężynami strong). Tzn wychodzą z niewielką prędkością - widać że są za szorstkie, ShootONE odczuwalnie gładsze i lepiej działają ze szczękami magów.

Ale w porównaniu do np. złotych Madbulli 0.4 są beznadziejne. Co innego jak już wejdą do komory, lot bardzo ładny i równy. Niestety sprawdzane tylko przy prędkości ok 365 ft i lufie Orga 6.1 mm - takie to mało snajperskie;)

Informacyjnie: różnica prędkości między lufą 6.0 Celciusa a 6.1 Orgi to 40 fps, obie po 14.5".

W weekend przestrzelam lekkie 0.33 BIO od G&G i przy okazji sprawdzę Orgę 6.23. A jak czas pozwoli to przedmucham karabin wyborowy o prędkości ok 455 stóp na 0.4

Link to post
Share on other sites

Takie gniotsa nie łamiotsa? Testowałbym.

Ostatnio przy sprzątaniu warsztatu znalazłem jakąś próbkę kulek 0,43g, biopro czy probio... cholera wie co to ale przez tester śmigają i bardzo ładnie wykonane są. Jak mnie grypa puści to przestrzelam je sobie. Jakby się okazały dobre to na BW będą jak znalazł (przynajmniej nazwa i etykieta się biodegradowalnością kojarzą).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...