Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

Ja mam jakieś stare czarne bio z 2008r. 0.36g - latają jak po sznurku.

 

Mendi- to taka brązowo-czerwona paka?

 

Edyta - zawsze jak piszę z telefonu to wklepuję posty podwójnie... moderatorzy muszą mnie nienawidzić.

 

/a dzie tam, ja nawet Cie lubie

Mendi

Edited by Mendi
Link to post
Share on other sites
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Od roku o tych kulkach tylko słychać :) chyba że każda partia robiona jest ręcznie :D aczkolwiek miałem w ręku i postrzelalem z próbek tych ich 0.4 w zeszle wakacje, takie zwykłe strzelanie z repliki z ręki więc nie mam żadnej opinii co do celnosci czy cośw ale mogę potwierdzić że istnieją

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie co aktualnie byście polecili (tylko białe) do bar-10 570 fps na lufie laylaxa i gumce niebieskiej km heada.Mam teraz Guardery 0.36 szare.Nie widac ich w ogóle gdzie lecą nie wspominając o tym że jak już widze to mają taki rozrzut że nie da rady trafić z 40 m...

Link to post
Share on other sites

Jakby ktoś chciał kule 0,36g SPECNY to PW. We wtorek specjalnie jadę kupić ostanie słoiki... w necie ich już nie widzę... Cena ok. 85zł + wysyłka za 2000 szt.

 

:icon_biggrin: Chyba, że mnie ktoś oświeci, że jednak są gdzie indziej dostępne, to nie będę specjalnie się po to szarpał... mam namiar na militarny... w którym są 2-3 słoiki.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Panowie, przykra wiadomość

 

Specny 0.40g w 3 tygodnie spuchły tak, że w Promyku nawet z komory HU nie wyjdą. Od drugiej strony to samo, po 1-2 cm się blokują. Trzymane w pokojowej, bez wilgoci itp. Szkoda, wcześniej 0,36 nie puchły w ogóle, chyba do nich trzeba wrócić i sprawdzić, czy dalej jest z nimi ok.

 

Lufa świeżo czyszczona, więc to nie tutaj problem na pewno leży.

Edited by kratochonik
Link to post
Share on other sites

Kratochonik odeślij je na reklamacji. Wszystkie takie przypadki zawsze uznaja. Wystarczy chyba nawet samo potwierdzenie przelewu do tego. Niech sklep wie ze coś się dzieje z tymi kulkami. Co do 0.43 to chyba nie będą puchnac bo one są szare a z tymi materiałami nie było nigdy problemu

Edited by oofo
Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze specny 0,4 i 0,43 z 1 serii, otwarte we wrześniu i wymiar trzymają.

 

Potwierdzam to co napisał Mendi.. Szare kulasy Specna Arms 0,43 były kupowane dokłądnie na gunfire

zamówienie z 2016-10-31 12:34:39

 

Śmigają pięknie do dnia dzisiejszego. Puchną mi jedynie te, które wyciągnięte z opakowania wracają niewystrzelone do domu :) Odkładam je do oddzielnego pojemnika niż oryginalny. Jak je przesiewam to sporo trafia się takich które przez tester nie przechodzą w ogóle. Te z oryginalnego opakowania to mam odpad około 5 na 100szt. Jest to wynik z dzisiaj bo przesiałem właśnie porcję na niedzielną imprezę. Latają też ładnie. Co jakiś czas trafi się taka sztuka tak beznadziejna że leci gdzie chce i to po dystansie nawet 50m.

 

Białe były kupowane trochę ponad miesiąc wcześniej. To jest podobnie jak z szarymi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...