Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

Szczelność jest na 100%, ja mam na springu 150 AP po przycięciu o 5 zwojów mi generuje ~620 fps (po przekalkulowaniu energii z kulki docelowej, na 0.2 wychodzi ok 540)

Testowałem specny 0.45, teraz jadę na 0.43, generalnie nie mogę się do nich przyczepić w jakikolwiek sposób. Co prawda ja sobie te kulki przygotowuję przed strzelaniem, tzn odliczam 100-150 sztuk i wkładam do materiałowego woreczka, myję w płynie do mycia naczyń i suszę, po czym wsadzam do woreczka strunowego z pochłaniaczem wilgoci - nic nie puchnie, a kulki lecą bardzo dobrze, bez dziwnych strzałów. Pomijam fakt wymiany stock komory (vsr jg) na action army, co również znacznie poprawiło celność :icon_wink:

Edited by Mendi
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja dziś się pobawiłem z kulkami 0,36 Specna Arms. Moim zdaniem latają dosyć dobrze i nawet przy porywistym wietrze są zadowalająco powtarzalne (do strzelania byłem ustawiony tak, że wiatr miałem w plecy - choć zdarzały się porywy lekko na boki) - dystans 80 m i bez większych problemów na powiększeniu około 7-7,5 dawało się trafić w sylwetkę klęczącą (500x500).

 

Kulki, które nie trafiały, praktycznie mijały tarczę bardzo blisko i nie było rozrzutu o 0,5 czy 1 m jak na 0,32 PJ i shootone (tutaj też waga kulek ma spore znaczenie, bo lżejsze wyraznie znosiło przez podmuchy wiatru).

 

Myślę, że to dobry wybór.

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio strzelałem na Specna Arms 0.43g @ 600 fps na lufie Ultimate 6.03 (550mm) i latają bardzo fajnie, nie miałem jeszcze na nich zacinki. Przy większym wietrze lekko znoszą na boki ale większość idzie stabilnie w cel. Testowane na zasięgu 90m a strzelałem w sylwetkę kucającą jak kolega wyżej. Zakupiłem z uwagi na biały kolor ponieważ nagrywam na youtube (po tej niedzieli pojawi się filmik na moim kanale: KACZMYSZ, jak te kulki sprawdzają się w boju) a kulki zdecydowanie lepiej widać białe niż np. szare bądź co gorsza czarne jakie ma w ofercie np. madbull lub guarder. Oczywiście na białych kulkach też łatwiej zrobić korektę przy naprawdę mocnym wietrze. Sam osobiście nie mogę się przyczepić do kulek (nie wiem jak by współgrały z lufami 6.01) ale do luf 6.03 mogę je polecić.

Link to post
Share on other sites

Białe specny 0,43g i 0,45g bez problemu śmigają w pdi, wysiałem worek 0,43 i półtora worka 0,45g bez zacinki. Latają piknie.

Do shootone 0,43g też ciężko się o coś przyczepić, no może poza mizerną dostępnością.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Skubane, 100 za pakę ale może warto bo wagowo cięższe niż lżejsza ceramika a i nazwa kojarzy się z dobrą jadłodajnią ;)

Z drugiej strony powoli z cenami dobijamy do ceramiki...

Jak by ktoś zamawiał to dajcie znać bo z chęcią schomikuję paczkę lub dwie...

Hmmm mają też 0.45g białe super pro i bio :)

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Niedawno mi się udało odzyskać specny 0.45, z pierwszej partii (po jakiejś strzelance zostały w plecaku kumpla) i co najciekawsze, nie spuchły, przelatują przez edgi 5.98 bez najmniejszych problemów :D Jak dla mnie, naprawdę nieźle.

A nawet przetestowałem stare specny 0.4, jeszcze te które były sprzedawane w słoikach... Tyż przechodzą przez edgi bez problemów. A wcale o nie dbałem o nie jakoś szczególnie, tylko pojedyncza saszetka z pochłaniaczem wilgoci jak do butów dodają ;)

Link to post
Share on other sites

BARDZO proszę o pomoc - zaczynam w asg aczkolwiek reple myślę mam na dosyć wysokim poziomie ( jak na początkującego) ogólnie w skrócie używana będzie jako dmr 504 fps repla od G&p jeżeli chodzi o lufe to precka 6,02mm i teraz pytanie jakie kulki bo już się naczytałem i umieram, chciałbym po prostu nie rozpierniczyć lufy pytanie 0,32 wystarczą czy np. 0,36 jeżeli tak to jakieś firmy kompromis pomiędzy cena a jakością bym poprosił :)

Ktoś ma podobne fpsy i używa repli jako dmr i jest zadowolony z kulek typu: ? bardzo prosiłbym o podpowiedz !

Link to post
Share on other sites

Zrobiłbym tak nie ma problemu aczkolwiek nie będę kupował 10 różnych paczek z kulkami różnych firm. Wolałbym np. 3 sprawdzone przez kogos firmy wtedy kupie i wybiorę najlepszą, ten koszta.

 

Supermoderator:

Nawet jeżeli jest zrobiona pod DMR i zasieg podobno ma być wyśmienity? :icon_razz:

To może dobrym wyborem będzie arma tech 0,36 co sądzisz o tej firmie ?

Edited by Donnie
Link to post
Share on other sites

Rozumiem a myślicie że przy 504 fps i bdb bebechach 0,30 wystarczą ? jeżeli chodzi o 0,30 myślałem o tych :

1.http://allegro.pl/kulki-specna-arms-0-30g-bio-1kg-i6809450352.html

2.http://allegro.pl/kulki-rockets-platinum-series-0-30g-3000-szt-i6597556407.html

3.http://allegro.pl/precyzyjne-kulki-bb-6mm-1kg-5-95-0-30g-3333szt-i6712135236.html

4.http://allegro.pl/g-g-precyzyjne-kulki-0-30g-2000-szt-i6853951686.html

Które najbardziej polecacie żeby się nie zacinały w lufie nie zostawiały tych sladów/osadów itd. itp. ?:)

Link to post
Share on other sites

Ok ostatecznie chce zamówić dwie paczki jedną na pewno wybrałem tą 5,95 z reszty którą byście wybrali z tych 4 z linków ? czy może jeszcze warto jakieś sprawdzić? mówię o 0,30 bo ceny zdecydowanie lepsze niż 0,36, a mimo że DMR to pewnie trochę będę strzelał na strzelnicy swojej więc sporo kulek potrzebuje :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...