Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czyli już jest 3 producentów co robią kulki 0.5 szare. Longbow Geoff i Bls. Ciekawe które najlepiej będzie widać i najlepsze parametry chyba że to to samo.

 

Roos - jakies opinie o tych longbow ? Jak z widocznością, tor lotu i celność w stosunku do 0.45, zwłaszcza pod sam koniec toru lotu

Edited by oofo
Link to post
Share on other sites

Wertyn44 - ja uzywam wella ale mb4411 zrobiony na 600 fps z flathopem i lufa promykiem 590 mm, a patrząc na zagraniczne fora (airsoftsniperforum.com) ludzie uzywaja tych kulek 0.5 g nawet przy 550-ciu fpsach i mniej bo do tylu maja limity :) Natomiast ten well co o niego pytasz tez ma juz flatahopa i zasieg troche ponad 80 m, jednak bez precki to i tak sie mija z celem, jak chcesz szczegóły to pisz na PW, co by tutaj nie robić spamu.

Link to post
Share on other sites

Widziałem właśnie ostatnio na kanale kicking mustang że koleś używa w srsa1 silevrbacka 0.50 i tak samo w mk23 tma , do tej pory nigdzie nawet więcej niż 0.46 u nikogo nie widziałem , szkoda że w polskich sklepach ich nie ma.

Kulki w filmie sa szare , firmy bespoke airsoft nikt ich chyba wcześniej nie wymieniał .

http://www.bespokeairsoft.co.uk/_shop/supplies-ammunition/bespoke-airsoft-diamond-precision-040g-bbs--1000rds/

Edited by Wertyn44
Link to post
Share on other sites

Wg mnie to specny są z innego materiału niż shootone, proballe i inne z tych wcześniejszych rzutów puchnących. One wszystkie miały na sobie taki pyłek jakby który się scieral po wytarciu a po czasie robiły się coraz bardziej matowe i puchly. Kolor był taki bardziej zoltawy nie idealna biel. Specny natomiast są od razu bardziej wypolerowane i bardziej białe i nie wydaje się aby cokolwiek z nimi zaczynalo się dziać. Nikt też nic nie zgłasza

Edited by oofo
Link to post
Share on other sites

Mi dumdumy i pj 0,43g rozwaliły przegródki pudełka w którym były trzymane. Zanim się rozleciały to miały grubo ponad 8mm.

 

@roos

dzięki za próbki. Co jak co, ale waga i kolor robią swoje, czuć je w ręce a ja pewnie zyskam nowy indiański nick - Masakrujący-łożyskami.

Link to post
Share on other sites

Dopiero dziś miałem okazję przetestować kulki Guarder 0.40.

 

Replika to SR-25 z precka promyka 650mm, oraz flat hop. Całość generuje 514-516 fps

 

Wystrzelane jakieś 200 kulek.

Kulki po wyjęciu z opakowania, kiedy je macałem - są śliskie, aczkolwiek nieco sprawiaja wrażenie jakby były czymś pokryte, gdyż po wytarciu jednej z nich, już taka śliska nie była.

 

Wrażenia ?

Przy każdym strzale, kulka ani razu nie uciekała na prawo czy lewo. Szło idealnie prosto

Powtarzalność strzałów była na bardzo zbliżonym poziomie. Niestety moim celem do strzelania mogła być obecnie jedynie rynna na odległości 65m i generalnie co drugi/trzeci strzał był celny, pozostałe przelatywały obok rynny w przedziale mniej wiecej 5-15cm od jednej jej krawędzi.

 

Zacinki? Ani jednej.

 

To niestety na razie tylko tyle. Obecnie muszę jeszcze powalczyć z moim flatem na innej gumce, gdyż wcześniej bez flata z inną gumką (niebieska z dwiema wypustkami, już nawet nie pamietam jakiego producenta) osiągałem 525fps

 

Także dokładniejsze testy, z różnymi celami i pomiary dopiero pewnie będzie chciało mi się zrobić jak będzie ciepło

Edited by Ari
Link to post
Share on other sites

Będą następne w kolejce u mnie, aczkolwiek muszę jeszcze wystrzelać to, co mam na stanie, bo kurde cała szafka tego jest, dobre pare kg ^^

 

Edit: Aha, no i u mnie w sumie duże znaczenie ma cena, gdyż strzelam z czegoś dmro-podobnego, więc zużycie kulek x4, szczególnie w miejscówce zwanej Bunkrem Wojkowice, tam potrafie wystrzelać z 400-500 jednego dnia oO

Akurat te Gurardery nie są zbyt tanie, ale itak nie ma niczego specjalnie tańszego i godnego uwagi.

Edited by grpi84
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mam pytanie. ShootOne. Wystrzeliłem kilkaset przez VSR z lufą PDI 6,01, dziś po pół roku spuchły i zaliczyłem zacinkę. Mam drugą połowę paczki zapakowaną próżniowo, czy kulki puchną niezależnie od powietrza, czy te próżniowo zapakowane będą OK i puchnięcie zaczyna się w momencie rozpakowania? Nie chcę otwierać "na próbę" bo nie wiem kiedy znowu będą potrzebne.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie. ShootOne. Wystrzeliłem kilkaset przez VSR z lufą PDI 6,01, dziś po pół roku spuchły i zaliczyłem zacinkę. Mam drugą połowę paczki zapakowaną próżniowo, czy kulki puchną niezależnie od powietrza, czy te próżniowo zapakowane będą OK i puchnięcie zaczyna się w momencie rozpakowania? Nie chcę otwierać "na próbę" bo nie wiem kiedy znowu będą potrzebne.

Na opakowaniu masz wyraźnie napisane (no chyba, że po angielsku nie gawarisz), że kulki są zdatne do użytku 2 miechy od otwarcia hermetycznego worka. W praktyce wytrzymują jakieś 6-7 miechów od otwarcia, zanim zaczną robić zacinki w pdi, w promykach śmigają jakiś miech, max. 2 dłużej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...