Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

Dziękuję za rzeczową odpowiedź. Na moim worku nic nie pisze, bo został szary, ten próżniowy, ale zewnętrzny też był i tam pewno pisało, nie zwróciłem uwagi.

 

Czyli te kulki po kilku miesiącach ze zwykłych stockowych luf robią w magiczny sposób preclufy :icon_wink:.

 

Może się komuś przyda: razem z OneShotami leżały Guardery 0,36 -nie spuchły, wystrzeliłem setkę bez zacinki. Natomiast One Shoty wszystkie są do wywalenia.

 

Mendi: Zauważyłem, że zniknęły OneShoty z ofert sklepów, czego teraz używasz?

 

Dzięki i pozdrawiam :icon_smile:

Edited by FullX
Link to post
Share on other sites
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Dobry,

Czy miał ktoś może problem z nowym rzutem Specn .43?

Bo niestety moja VSRa się prawdopodobnie z nimi bardzo nie lubi i jestem ciekaw, czy ktoś też miał z nimi jakieś problemy. Już pomijając fakt, że nieziemsko syfią w lufie...

Setup:

komora AA + rhop + PDI 6.01 469 + Maniek z redukcją na dziesięciu barach, co daje około 2.3J

Edited by Piotrzak
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Używam ASG Precision 0,4g już od dawna. Bardzo dobre kulki, chyba najlepsza jakość/cena. W precce 5.98 500mm z flathopem i przy 600fps'ach latają lepiej niż specny 0,4g. HPA imo przebajerowane, nie warte swojej ceny.

 

Taka nowinka https://www.longbowbb.co.uk/product-page/longbow-0-48g-x-1000

 

Chyba najcięższe, białe i dobre kulki na rynku. Ciekawe, ciekawe...

Link to post
Share on other sites

Kupiłem 0.43g, w niedzielę przerobiłem ok. 100- 200 szt. iii U MNIE dupy nie urywają. Promyk, komora stock, zielony km-head, strzykawka, 585 fps +-3. Potrafiły złapać spory rozrzut. SA latały mi lepiej, ale pokombinuję z R-Hopem/ flat-hopem i może uda się to poprawić ;)

Link to post
Share on other sites

Używam ASG Precision 0,4g już od dawna. Bardzo dobre kulki, chyba najlepsza jakość/cena. W precce 5.98 500mm z flathopem i przy 600fps'ach latają lepiej niż specny 0,4g. HPA imo przebajerowane, nie warte swojej ceny.

 

Taka nowinka https://www.longbowb...ow-0-48g-x-1000

 

Chyba najcięższe, białe i dobre kulki na rynku. Ciekawe, ciekawe...

 

Są jeszcze 0.49 od novritsch, choc obstawiam ze to to samo, bo ciezko zeby sie nagle dwa rozne takie ciezkie biale materialy pojawily

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Są jeszcze 0.49 od novritsch, choc obstawiam ze to to samo, bo ciezko zeby sie nagle dwa rozne takie ciezkie biale materialy pojawily

 

Sądzę, że to będą te same kulki. Waga pewnie też ta sama, trzeba by zważyć garść tych i tych kulek i wyciągnąć średnią wagę. Z praktyki wiem, że G&G , Guarder, 5.95 i inne kulki różniły się wagą czasem nawet 0,03g, więc tutaj 0,48, a 0,49... to samo raczej.

Link to post
Share on other sites

Wymiary mają ok. 6,02 do 6,03 dlatego pdi nie sce, a promyk łyka niektóre. Dziwna sprawa, choć faktycznie worek leżał otwarty w piwnicy. Przy okazji generalnego sprzątania warsztatu, znalazłem masę innych kulek, do granatów poszły m.in. wszystkie zeszłoroczne shootone i proballe - pomimo zamkniętych worków i tych osuszaczy, ich wymiary sięgały 7 mm.

To co zostało i nadaje się do strzelania:

 

943ad3b0fa72674agen.jpg

 

A przy okazji, te longbowy 0,5 g to świetnie latają, szkoda tylko że słabo je widać z racji barwy.

Link to post
Share on other sites

Wymiary mają ok. 6,02 do 6,03 dlatego pdi nie sce, a promyk łyka niektóre. Dziwna sprawa, choć faktycznie worek leżał otwarty w piwnicy. Przy okazji generalnego sprzątania warsztatu, znalazłem masę innych kulek, do granatów poszły m.in. wszystkie zeszłoroczne shootone i proballe - pomimo zamkniętych worków i tych osuszaczy, ich wymiary sięgały 7 mm.

To co zostało i nadaje się do strzelania:

 

943ad3b0fa72674agen.jpg

 

A przy okazji, te longbowy 0,5 g to świetnie latają, szkoda tylko że słabo je widać z racji barwy.

A PERŁA to jaki kaliber?..
Link to post
Share on other sites

Cholernie drogie te kulki od Neo, ale musze przyznac ze na ostatniej strzelance na jakiej bylem mialem mozliwosc przestrzelenia na nich (czyli 0.46) i na moich specnach (0.45) to niestety ale roznica ogromna na plus dla N... :P przede wszystkim widac ze ladniej wypolerowane i nie trzeba robic selekcji, po drugie w mojej replice (Wel MB 4411) jest taki dziwny system ladowania kulki ze jest ona prowadzona w takiej prowadnicy w momencie przeladowania. I na specnach jest problem, przy przeladowaniu, musialem przechylac bron do przodu aby latwiej sie przeladowywalo, natomiast na tych od Novego przeladowywalo sie bez najmniejszego problemu. Wiec niestety cena akurat tutaj robi jakosc przynajmniej narazie. Są jeszcze drozsze kulki ktore sprzedaja chłopaki z HPA i ktore tez sa ponoc zajebiaszcze wg opini uzytkownikow ktorych pytalem. Wiec no coz, taka profesje wybralismy i teraz placz i płac, aczkolwiek ile sie takich dobrych kulek na strzelance wystrzeli ? Przy duzych yebankach to wystrzele ze 100 max w moim 4-takcie.

P.S te 0.49 mialem w reku i sa takie lekko szare, ale jasniejsze niz np guardery szare szy Valkeny. Jednak do tej masy bez dobrego hop-upa czyli jakis R-hop czy flathop nie ma sensu brac bo to juz prawie pół grama czyli tyle co srut w wiatrówce wazy przy kalibrze 4,5 mm

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...