Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fort.mil.pl


Recommended Posts

Kupowałem tam parę razy i jestem w pełni zadowolony :uśmiech:

Kontakt ze sklepem dobry, dużo fajnego towaru. Wg mnie najlepsze jest to u nich to, że wysyłają fotki danego produktu, który potem trafi do ciebie, a wiec widzisz, co kupujesz (dosłownie)

Ogólnie mówiąc sklep jest ok

Link to post
Share on other sites

Kupiłem tam kilka razy. Na kontakt nie mogłem narzekać, sprawna wysyłka, dobrze zapakowana, no i towar dobrej jakości. Często są na zlocie w Darłowie, można wtedy fajne rzeczy wyhaczyć za małe pieniądze. :uśmiech:

Ze swej strony polecam.

Link to post
Share on other sites

Polecam FORT jako miejsce gdzie można znaleźć dla siebie ciekawe rzeczy, o których inni sprzedawcy mogą pomarzyć. Mają prawie wszystko, od drobnicy, po wielkie namioty i duży wybór części do pojazdów wojskowych. To zapewne dlatego, że są to pasjonaci tacy jak my, i znają oczekiwania swoich klientów. To nie jest geszeft typu pan Kazio, który nakupił u turka paletę flecktarnów, i myśli że zrobi na tym interes życia.

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem spodnie Goretex używane u Niego, opis aukcji bardzo dobry, mimo że był to prezent na święta zamówiony na kilka dni przed świętami doszło wszystko świetnie zapakowane, i kalendarzyk gratis :) Wszystko bardzo pozytywnie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Ogólnie plus, bo żadnych strat prócz czasowych nie miałem. Zamawiałem kiedyś parę rzeczy no i mając nadzieje, ze przez tydzień ten kurier mi przyjdzie czekałem na paczkę, po moim drugim mailu do nich odpisali, że nie mają jednej rzeczy i czy coś sobie wybiorę "za" czy mają mi oddać..10 zł :]. Co prawda powiedziałem, żeby je do paczki wsadzili, ale przelali. No nic. W każdym razie reszta przyszła w bardzo dobrym stanie i to co być miało. Więc pomimo tego plus ;]

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Właśnie zrobiłem kolejne zamówienie u niego. Duży wybór MRE z najnowszych lat. 3 czy 4 większe zamówienie u niego (powyżej 500zeta) i za każdym razem jakiś miły bonusik, wysyłka następnego dnia, zawsze wszystko ładnie zapakowane, kontakt super. Polecam i oby każdy sklep byół taki solidny ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 6 months later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...