Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

:) hehe. Dobre. 70 metrów w pudełko od zapalek a dalej to już tlyko 80 w korpus człowieka. Nawet w Warriorze jak mi się gumka przekręciła stockowa to aż tak mocno nie skręcało żeby po 10 metrach odkąd HU zaczyna działać nie dało sie trafić w człowieka :D Jednym słowem bubel a nie aukcja;)

 

P.S 170 metrów to lobem i jak mocno zawieje;) Nawet AR 11 nie ma takiego zasięgu a ma tyle samo fps i bez HU działa;)

Edited by Stricker
Link to post
Share on other sites

ku@#$ :D nie zauważyłem tego :D hehe Thor :D nomrlanie dizeki Tobie ładnie się uśmiałem :> nie no to ejst full realizm :> lepsze niż łuski :D po każdym strzale wsadzasz nową kulke jak śrut :D śmiech na sali. Hehe pewnie koleś tylko precke wstawił i jazda ;) Uszczelnił tłok :D jaaaasne :> o ile się nie myle to to jest chyba HATSAN czy jakoś tak. Kolega ma tyle fps normalnie na śrubie:) Więc widać ile się napracował:D No ale widać chętnych paru jest. Ale dobrze że nie licytuja wyżej bo ja nie chciałbym wydać nawet tych 100 zł na to coś:) aukcja lepsze niż moich kolegów co kiedyś wystawili kumpla na allegro :D w sensie dodali fotke i jego charakterystyke i licytacja :D Było śmiechu :> oczywiscie konto po paru dniach zbanowane :D hihi. Ale licytowali ostro doszło do 20 zł :D

Link to post
Share on other sites

http://www.allegro.pl/item380250841_karabi...o_strzelca.html

 

kolejna super snajperka po mega tuningu z niewyobrazalnym zasiegiem :D

 

hehe snajper to chyba z wlasciciela marny skoro ma takie wprawne oko i tak dobrze ocenia odleglosc :D i ciekawe jakiej amunicji uzywa skoro nawet srut by nie przeszedl przez ta "preclufe" :wink:

 

 

co do tematu :

 

hmm obecnie to chyba naprawde AR jest najmocniejszy, chociaz nie wiem czy przypadkiem z karabinow Tanaki nie dalo by sie wyciagnac wiecej uzywajac innych gazow, znam pewna osobe ktora mowila ze naprawde udalo sie bardzo zwiekszyc moc ale juz nie pamietam do ilu FPS, jednak jak wiadomo gaz to jednak gaz i nie bedzie taki karabin super celny chocby nie wiadomo co

Edited by Bocian
Link to post
Share on other sites

Hehehe dobra snajperka :-F tylko dziwie sie jak można mieć preclufę 4,2mm???Na co to na ołów??hehehe To ten koleś niezłe ma oko :-o pewnie prawdziwy z niego snajper, że ze 150m z takiego czegoś potrafi trafić w człowieka...

 

A po za tym to każda broń może być najmociejsza na świecie :-P Jeżeli weśmy na to MP5, dokupujesz precke 650mm, robisz tuning za 20 tyś.zł, wszystko pod zamówienie i IDEALNIE dopasowane. Uzyskasz moze ze 2500Fps'ów.

Link to post
Share on other sites

nie mam pytań :D 450 fps i na 150 trafia ;) hmmm. Dobry jest :D z ARa co ma 700 i chyba troche wiecje fps zasięg celny w korpus człowieka 90 po modyfikacjach może troche wiecej około 100 metrów. Ale nie widzialem borni ASG która trafi za pierwszym strzałem na wiecje niż 100 metrów;) Może dlatego że nikt by się nie chciał z kims takim strzelać? Może dlatego że taka gra wogóle nie ma sensu. Bo snajper to nie tlyko super zasięg i celność ale myślenie. Najlepszy gracz z najgorszej "para" snajperki będzie radził sobie lepiej niż dzieciak Neo z ARem;)

Link to post
Share on other sites
  • 13 years later...

ja widzę info ze podłączasz butle z tlenem i masz  trylion fps  to pokazuje ze ktos w ogóle nie wie o czym mówi . A co do snajperek ja mam cyme 702 z zestawem tuningowym 575fps lufa precka i komorą od airsoftpro z dobrą gumą i 100m zahaczam  choc powtarzalnie  to jednak 80-90m  I powiem ze tunning nie wyszedł drozej  600 zł + replika ( oczywiście nie wliczam dodatków jak opytka itp)  Ze wszystkiego zrobisz super maszyny  pytanie tylko ile wydasz i jak wiele cześci wymienisz i na jakie Ja zdecydowałem sie na 702 bo sporo cześci dobra baza i najważniejsze stokowo dobry zespół spustu  a wymiana tego toszke kosztuje zwłaszcza doliczając całą resztę

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...