Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

1st Battalion 8th Marines "The Beirut Battalion"


Recommended Posts

1st Battalion 8th Marines "The Beirut Battalion", był przodującym batalionem podczas Operation Phantom Fury (Op Al Fajr, 2 bitwa o Fallujah) w listopadzie 2004.

"The Beirut Battalion" jest częścią 8th Marine Regiment 2nd Marine Division i stacjonuje w Camp Lejeune, North Carolina.

 

Kliknij na logo:

18marinesjo0.jpg

 

 

Jesteśmy grupą rekonstrukcji historycznej, istniejącą już od ponad 2 lat. Mimo niemałego czasu działania nie stoimy w miejscu i nadal staramy się rozwijać, czego wynikiem jest uściślenie okresu rekonstrukcji oraz zmiana nazwy grupy na '1st Battalion 8th Marines "The Beirut Battalion" '.

Przebyliśmy długą drogę zaczynając od niekoniecznie odpowiedniego oraz zróżnicowanego sprzętu, aż do stanu obecnego, co można zaobserwować w obszernej galerii na naszej stronie www.24meu.org . Posiadamy także forum, na którym można znaleźć mnóstwo informacji o działaniach, sprzęcie, historii i tradycji USMC ogółem jak i konkretnej jednostki. Forum powoli staje się centrum informacji o USMC oraz przyciąga co raz więcej maniaków przeróżnych jednostek Marines.

Jeśli tak jak my, czujesz, że kręcą cię Marines, a do tego zafascynowała cię historia i działalność 1/8 Marines, jesteś "konkretny" i chciałbyś się przyłączyć, zapraszamy do zgłoszenia się. Rekrutacja jest prowadzona cały czas.

Nie wiesz od czego zacząć? Przedstaw się na forum i bez obaw pytaj co i jak. Zawsze uzyskasz pomocne informacje co do naszego minimum.

 

Semper Fidelis!

 

Zapraszamy: www.24meu.org

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Film bardzo mi się podoba ale wyróżnia Was jedna sprawa, macie bardzo odpicowane Emki tzn. te wszystkie rzeczy na risa rzucają się w oczy bo jest tego w porównaniu z normalnym filmem dość dużo. Możecie się nie zgodzić ale to moje prywatne zdanie. Ale generalnie za to co robicie rispekt.

Link to post
Share on other sites

Po prostu moja dziewczyna jak jej pokazałem oba filmy stwierdziła że na Waszym zdecydowanie bardziej widać to i może dlatego jest takie wrażenie, że macie je obrzucone sprzętem. Nie powiedziałem że nie jest przepisowa ani niekonieczna reszta tylko że widać ją, z resztą sam się też nosił będę z takim sprzętem jak się dorobię.

Link to post
Share on other sites

Czepiać się też można z powodu braku "płomienia z lufy" w momencie gdy coś jest ostrzeliwane przez M249- tylko po co? To jest reko, a nie kopiowanie cal w cal filmu.

 

Dla mnie i tak to co robicie (mówie tu o ekipach rekonstrukcyjnych) jest czymś "ponad" i robi na mnie wielkie wrażenie. Wielkie i gromkie brawa dla was.

Link to post
Share on other sites

Hmmm to powiadasz że M249 daje w normalnym świetle wielki płomień z lufy?

Może i tak jest w grach i na filmach - ale rozczaruję Cię - nie daje.

 

Zresztą nie ma co długo szukać na YT:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=EDaQWwI2cao&...feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=OEcEWxcH5LE&...feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=hLMzWtc4tBA&NR=1

Link to post
Share on other sites

Ups pomyłka. AKMŁS bo składaną kolbę miał. Za szybko pisałem :P

 

Hawk14: Ironia lub sarkazm?

 

Ładowanie to nic potem było strzelanie to dopiero była frajda, asg się chowa przy ostrej i każdy kto tego doświadczy tak powie :P

Edited by Kosmo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...