Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ 25


Recommended Posts

  • Replies 538
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

może owszem, ale ja tam wole wymienić grip niż wymieniać zębatkę co jakiś czas a co do 1 stopnia to był przykład, możliwe, że są źle zrobione w środku jak będę miał czas to w święta sprawdzę suwmiarką elektryczną wymiary wszystkie... porównam z czymś itd... robiliście coś przy waszym sr-kach? jak szczelność i wytrzymałość stockowych części?

 

Pozdrawiam Wojdatuz

Link to post
Share on other sites

Na komorze Elementa i gumce Systemy, małe nieszczelności, teflon fix i po kłopocie. Na gumce Guardera nie potrzeba większego teflon fixu. Części są strasznie mocne, M140 bez problemu, silnik bez problemu, jedynie z tego co mi wiadomo, zdaje się Bajecznemu poszły mleczaki na tłoku. On również testował GB na M170 wytrzymał 60 strzałów i pewnie pociągnął by dalej.

 

Ja mam to co w opisie na stronie usera, osiągam taki sam zasięg jaki ma Warrior sniper set (480FPS) i to na dystanserze H, który kosztem zasięgu poprawia skupienie.

Link to post
Share on other sites
zdaje się Bajecznemu poszły mleczaki na tłoku

 

Eee, pomyliłeś mnie z kimś innym, bo u mnie nadal wszystko śmiga pięknie ;).

 

Ostatnio robiłem pomiary:

 

Stockowy PJ25:

Wynik na chrono - 420 fps na kulce 0.2

 

Mój egzemplarz przed zmianami:

Sprężyna SP 140 Guarder

Precka Systemy 6.04, 590mm

Gumka hop-up Guarder do sprężyn M130+

Wynik na chrono - 410 fps na kulce 0.2

 

Mój egzemplarz po zmianach:

Sprężyna SP 140 Guarder

Precka Systemy 6.04, 590mm

Gumka hop-up Systema

Komora hop-up King Arms

Wynik na chrono - 480 fps na kulce 0.2

 

Postanowiłem sprawdzić czy faktycznie po instalacji innej gumki hop-up do stockowej komory pojawiają się straszne nieszczelności. Okazało się to prawdą - Replika na sprężynie M140 miała mniej fps niż na M125 wsadzanym stockowo.. Jak widać po wymianie komory hop-up - różnica ogromna - 70 fps.

 

PS:

Przebieg repliki - ~8000 kulek na sprężynie SP 140 Guarder. Brak awarii.

Edited by Bajeczny1990
Link to post
Share on other sites
Eee, pomyliłeś mnie z kimś innym, bo u mnie nadal wszystko śmiga pięknie

 

W takim razie bardzo przepraszam :)

 

Postanowiłem sprawdzić czy faktycznie po instalacji innej gumki hop-up do stockowej komory pojawiają się straszne nieszczelności. Okazało się to prawdą

 

Pisałem o tym wcześniej, jest do natychmiastowej wymiany, gdyż nowa gumka wchodzi zbyt głęboko i zasłania podajnik kulek, u Ciebie najprawdopodobniej dysza przesunęła gumkę do przodu i pojawiły się nieszczelności.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Polecałbym jakąś 650mm, idealnie się mieści w tłumiku i w 80-90% wykorzystuje cylinder. Na DF będzie wzrost mocy i poprawa celności, ale jakoś mi to się nie podoba do końca. Jeśli masz kasę weź Promyka, mój kumpel chwali sobie SRC, ale Systema jest tania i pewna.

 

W sumie ten efekt jest w każdym AEGu, raz większy, raz mniejszy. Tutaj wydał mi się bardzo uporczywy.

Link to post
Share on other sites
przed wymiana w.w. czesci predkosc byla taka jak podaja, czyli okolo 425-430.

Po wymianie predkosc skoczyła do 470-485 fps.

 

WTF...niby jak to zrobiłeś? Ja po wymianie precki na 650mm, komory uszczelnionej, gumki systemy i porządny teflon fix wyciągam stailne 127m/s. Mierzyłeś to czy podajesz na oko?

Edited by penio151
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...