Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mam go od 3 dni, zamówiłem u gunnera, przesyłka na 2 (kolega brał barrette m190), 0 cła i koszt całkowity 186 PLN. nie mam za bardzo porównania ale wydaje mi się że wykonanie jest bardzo dobre, jestem bardzo tym zaskoczony, masa na pusto z magazynkiem 1011 g, pomiar na chrono na greengas 301-328 fps z podkręconym HU bo zapomniałem ustawić na 0. na moim oznaczenia są grawerowane a nie białe jak na gunfire.

Colt zapakowany w plastikową walizeczkę wyłożone gąbką.

wrażenia ze strzelania bardziej niż pozytywne, Blow-back bardzo mocny i nieźle "kopie"

 

colt1911.JPG

walizeczka.JPG

Link to post
Share on other sites

Mój EG723 ma oznaczenia grawerowane i pomalowane na biało.

Ogólnie wykonanie jest dobre, ale nie bardzo dobre. No ale czego oczekiwać od chińczyka.

Na metalu widać niedoróbki, rysy. Zamek ma luz i lekko się rusza, w EG720 tego nie było.

Link to post
Share on other sites
Guest british

Na taiwangun.com metalowe M1911 ma być jakoś w połowie lipca.

 

GZ, gdzie zamówiłeś swoją replikę? Zbrojownia, Gunfire czy jeszcze gdzieś indziej?

Edited by british
Link to post
Share on other sites
Guest british

Proszę moda o przyklejenie tego posta do mojego powyższego

 

Gunfire twierdzi, że oznaczenia na ich Colcie są jednocześnie grawerowane i malowane, zapewne tak samo jest w Zbrojowni. Aha- dodają walizeczkę ;) .

Link to post
Share on other sites

Strzelalem z tego, ale w koncu wybralem berette (tez bell) - ten mial mocniejszego kopa, ale sprzedawca twierdzil ze jest z abs - chyba ze to nie byla wersja full metal - beretta byla na 100%, wiec wzialem=) colt ma duuuzo mocy - polecam, no i jeszcze ta stylowa walizeczka... (po odklejeniu naklejek). Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

GZ testowałeś magazynki bo w 720 sa do kitu

Mój mag dostarczony z 723 wygląda tak samo jak na foto te do 720. Podaje kulki prawidłowo, gazu starcza na ok 2 magazynki. Chciałem sobie 1-2 dokupić. Dlaczego są do kitu?

 

british- dodają walizeczkę która jest w zestawie ;).

 

Dodatkowo u mnie była część która wygląda jak zapasowa komora HU, plastikowy "dynks" pomocny przy ładowaniu ręcznym maga, i wycior. Ciekawe czy to też dodadzą "gratis" ;) .

Edited by johnyTS
Link to post
Share on other sites

GZ testowałeś magazynki bo w 720 sa do kitu

W 723 gazu starcza mi na cały magazynek, w 720 na połowę. Widać Chińskie wykonanie :mrgreen:

 

Jak to możliwe,że wersją full metal ma 240 fps ?

Wersja full metal ma 300fps, na 2 magach (jeden daje gazu na 25k a drugi na ok. 13k). Wersja plastik oscyluje w granicy 295fps.

Link to post
Share on other sites

Jestem zaskoczony ze 1 ładowanie magazynka starcza na aż 45 strzałów. W Marui dawało znacznie mniej.

Możliwe że trafił mi się jakiś oszczędny egzemplarz 8) (oznaczenia też mam tylko grawerowane a nie białe), fakt że nie liczyłem tych kulek ale często doładowuje gaz po przekroczeniu połowy 2 maga.

Edited by johnyTS
Link to post
Share on other sites

Dostałem dzisiaj wieczorem 2 z RSOV. Kosztowały mnie niecałe 90 funtów z przesyłką. Ogólnie ciężkie, ale średnio wykonane, spasowanie części również przeciętne. Troszkę zamek się telepie, lufa dość luźno siedzi w łożysku lufy. Drobne rysy, niedokładne odlewy, lufa wystaje parę milimetrów. Jutro rano przestrzelam. Oznaczenia ok choć nie są rewelacyjne. Wybite bardzo płytko, niektóre pomalowane białą farba, inne nie. Numer seryjny różny na różnych egzemplarzach. Cięższe niż plastikowy odpowiednik Maruii. Jutro postaram się napisać troszkę więcej w odniesieniu do pierwowzoru japońskiego choć może być ciężko, bo mój przeszedł gruntowny tuning prawie od razu po rozpakowaniu;)

 

Przestrzelałem dzisiaj. Ogółem przyzwoicie strzelająca zabawka. Blow back przyjemny,ale bez rewelacji. Sprężyna powrotna za słaba. Z ciekawostek można dodać, że magazynki mają o-ring przy zaworku ładowania dzięki czemu gaz nie ucieka bokami. Lufa zewnętrzna inaczej niż w marui składa się z 2 części: komory i dokręcanej do niej lufy. Dla lepszego efektu wizualnego proponuję pomalować na czarno, stalowy kolor moim zdaniem nie pasuje do modelu z II WŚ. Instrukcja zerżnięta z Marui w dużym stopniu. Newet na rysunkach pistoletu widać na nim oznacznia: Tokio Marui Made in Japan;). Pistolet strzela "na oko" dość celnie kulkami .2. Nie przeprowadzam testów, bo nie jestem super strzelcem. Dla mnie wynik jak najbardziej zadowalający. Ilość kulek na jednym magazynku sprawdzę jak dojdzie do mnie świeża butla z gazem, bo w obecnej są już opary. Warte wspomnienia jest to, że zamek telepie się, ponieważ brakuje małej części dostępnej np. na WGC. Jest to tzw. spacer. Część ta została wprowadzona na rynek aby posiadacze Coltów mogli je upiększać zamkami metalowymi od Hi-capy. Zamki tych pistoletów różnią się nieco w grubości szyny, po których pistolet ślizga się względem zamka i aby funkcjonowały dobrze (nie telepały się) wyprodukowano tą część. Wniosek taki, że zamek nie jest idealna kopią. Dokładnie tak samo mam w zestawie metalowym do Marui tylko, że tam do zestawu była dodawana wyżej wspomniana część.

 

Na koniec powiem tyle, że pistolet jest cięższy niż Marui po zainstalowaniu aluminiowego szkieletu i zamka. Trzymanie 2 takich zabawek i strzelanie z obu na raz to naprawdę frajda. Osiągi są lepiej niż przyzwoite, a za tą cenę (mi wyszło jakieś 180-190 zł za egzemplarz z przesyłką) wręcz świetne. Dźwięk przy strzelaniu i przeładowaniu przyjemny, choć nie taki jak w tuningowanym Mariu. Nie wiem czemu. Może jak założyć sprężyny twardsze to coś się na tym polu poprawi. Ogółem sprzęt bardzo dobry taki jaki jest, a można z niego wyciągnąć jeszcze więcej. Ja już mam plany dla obu egzemplarzy. Jeden pozostanie prawie taki jaki jest. Lufa na czarno i drewniane okładziny rękojeści, drugi czeka gruntowna zewnętrzna przemiana, ale to z czasem. Później dodam jakieś fotki.

 

Ota zdjęcia wersja po drobnym liftingu i wersja "z pudełka". Lufę maznąłem na szybko farbą, drewniane okładziny rękojeści Hogue Exotic Grips. Zmatowiłem grafitem farbę z oznaczeniami:

e72a2ee071643271m.jpg 9be44844c4a3245am.jpg7cb63150148d2382m.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Witam!

Od wczoraj jestem posiadaczem tej repliki. Została ona zamówiona z taiwangun'a.

Jak strzela niestety powiedzieć nie mogę bo jeszcze nie mam gazu(do poniedziałku powinien do mnie dotrzeć).

Co do jakości: lufa zewnętrzna lata na boki, jeśli włoży się ten przepychacz do lufy wewnętrznej i się porusza można zauważyć, że lufa też się kiwa, na zamku mam małą nadlewkę. Jeśli lufy wew. się nie rusza to jest ona w prawidłowym położeniu.

Niestety nie dostałem tego plastikowego 'czegoś' do przytrzymania sprężyny podczas ładowania magazynka :wink: Jak za taką cenę to i tak jestem zadowolony :mrgreen:

Mam go Was pytanie: zamówiłem Top Jack Power Green Gas z olejem sylikonowym, czy może on spowodować jakieś uszkodzenia w tego typu taniej chińskiej replice?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...