Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Z jednego napełnienia ok. 16 kulek przy powolnym strzelaniu. Mała nadlewka w okolicach muszki. Latająca szczerbinka. Rysa na komorze nabojowej (lufa zewn.). B. dobrze działające manipulatory, zero luzów, bezpiecznik chwytowy działa wyśmienicie, chociaż mógłby chodzić jeszcze lżej. Luzy zamka. Mocny blowjob. Słaba celność. Ładnie naniesione oznaczenia. Gaz podczas napeniania maga nie ucieka bokami, fabrycznie montowany jest gumowy o-ring. W instrukcji rzeczywiście można zobaczyć na jednym z rysunków "Tokyo Marui Made in Japan", ba nawet logo Bella jest wzorowane na TMowskim.

 

Może jeszcze dzisiaj zrobię filmik ze strzelania.

Edited by lemonzawodowiec
Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posiadam EG723 od tygodnia. Strzelanie to wielka frajda ale...

W pudełku dostałem zapasową część i przydała się już po 2 dniach. Plastykowy dynks, odpowiadający za podanie tylko jednej kulki z magazynka, ułamał się. W efekcie pistolet "brał" po 2 kulki i zamek przy powrocie blokował się na plączącej się wewnątrz kulce. Biorąc pod uwagę, że to plastyk tylko czekam aż znów się zepsuje. Niestety sklepy nie oferują tej części w sprzedaży a dorobić byłoby bardzo ciężko. To poważny mankament i będę kombinował jak to naprawić, dam znać później.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

oskar79 spotkało mnie to samo :wink: Wystrzeliłem ok. 1000 kulek. Niestety ja tej części nie dostałem i muszę się teraz fatygować ze skanowaniem paragonu :roll: A, i pękła mi jeszcze szczęka magazynka, chyba z mojej winy :wink: Jeśli ktoś chce to kupić, to odradzam. W podobnej cenie można kupić coś porządnej firmy, może nie metalowe, ale na pewno leprze!

Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno mogę dodać. Nie pakujcie się w ta replikę! Zepsuł mi się magazynek, pękł 'dynks' który podaje kulki do lufy, tak czy siak jest to chińczyk. Magazynka Bell nie kupie, bo znowu pękną szczeki, więc wole zainwestować w TM - 120zł. Teraz będę się bawił w dorabianie popychacza kulek, bo ten plastikowy i tak pęknie. Gdybym wiedział, że z tym będą takie problemy kupił bym coś firmowego.

Link to post
Share on other sites

Lepiej nie ładuj kulek przez szczęki magazynka. Szybko mi się wyrobiły i w końcu jedna pękła. Puki masz mało używany magazynek spróbuj go sprzedać i kup TM. HFC(chyba) podrobiło TM, a Bell podrobił HFC. Magazynek TM powinien pasować, a TM ma porządny plastik więc szczęki dłużnej wytrzymają. W temacie o EG702(albo 703, nie ważne...)* jest napisane, że najprawdopodobniej powodem pękania podajnika kulek jest zbyt duży rozstaw szczęk. Niestety do Colta m1911 nie widziałem nigdzie samych szczęk.

 

Edit: *EG707

Edited by Ragi
Link to post
Share on other sites

Kiedyś zastanawiałem nad tym coltem od bella i odpuściłem, ze względu na marną firmę. Teraz znowu mnie naszło i doszedłem do tego, że w sumie nie podobają mi sie w nim 2 rzeczy:

1. lufa - ciut za długa, bo wystająca poza zamek i za bardzo świecąca.

2. grawer, który na fotkach ,a także na żywo (miałem go w rękach) wydaje się nijaki - ni to grawer ni to malowanie.

Proszę zatem tych jego użytkowników, którzy mają go już jakiś czas, o informacje, czy można się do tego przyzwyczaić - zakładając, że przywiązujemy wagę do wyglądu - czy do końca kusi, aby te dwie rzeczy poprawić.

Czy ten grawer jest na tyle głęboki, że po zamalowaniu go czymś delikatnym jest nadal widoczny i czy ta lufa poddaje się bez problemu skróceniu np. zeszlifowanie pilnikiem do metalu + papier ścierny i od czoła wygląda to nadal profesjonalnie, a nie po partacku. Czym pokryta jest lufa zewnętrzna - czy można to jakoś przynajmniej zmatowić, bo malowanie tego świecącego chyba nie będzie się trzymało. WE też robi lufy w tym kolorze, ale wygladają one jak polerowana stal, a u Bella - jak lustro, przynajmniej na 1. rzut oka.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Lufe zawsze można sobie skrócić, a napisy ja osobiście zmatowiłem grafitem od ołówka i wygląda ok. Co do reszty... w moich 2 egzemplarzach nic nie padło. Magazynki podają kulki są szczelne i jakby pojemniejsze jeśli chodzi o gaz niż te z TM. W jednym hop up sam się rozregulowywuje (tak to się pisze ?? :D ), w obu należy podkleić muszkę, bo jest luźna. Póki co (odpukać w niemalowane) nic złęgo się nie dzieje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ha!

 

Znalazłem tę część, nazywa się loading muzzle, od TM lub Guardera dostępne na ASGShop w koszmarnych cenach około 70 PLN. Niestety są tylko plastykowe co nasuwa myśl, że wiadoma jest ich zawodność i obliczone jest to na wyciąganie kasy. Znajomy tokarz powiedział, że to odlew i nie opłacałoby się robić jednego egzemplarza.

 

AirBorne:

Bell to klon TM więc wszystkie części TM pasują idealnie, co do WE - nie wiem, sorry.

 

happy:

Muszę przyznać, że waga i "kop" Colta warte są 260 PLN. Drugiej broni używam rzadko i zazwyczaj oddaję 3 do 4 strzałów jeśli karabin robi "click". Wtedy właśnie miło jest mieć w ręku kilogram metalu, którym w razie czego można dać w łeb jak ktoś Terminatorzy (ale potworek językowy - blee) ;-)

 

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich jestem nowy na forum. Pisalem do sklepu taniemilitaria.pl odnosnie tego colta bo chcialem zamowic. Pytalem ich czy jest to replika full metal, jezeli tak to pomylili zdiecia i model itp.

a odpowiedz taka " Witam,

TA REPLIKA Z METALU MA CZĘŚĆ CHWYTU I MAGAZYNEK ORAZ LUFĘ."

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...