Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Body L119 do dostania w Polsce?


Recommended Posts

Witam.

 

Otóż pytanie leży czy można dostać gdzieś w Polsce body L119. Jest nic innego jak Colt Canada C8 (czyli kanadyjskie M4) produkowane dla brytyjskich jednostek (SAS, SBS, SRS, etc.). Udało mi się znaleźć najróżniejsze wersje tego body, ale oczywiście, nigdzie indziej tylko w UK. Sprowadzanie tego body wziąłem już pod uwagę, jednakże bardziej komfortową sytuacją byłoby kupno na terenie kraju. Czy ktoś posiada, zna kogoś kto posiada, wie jak posiąść :) owo body?

Jeszcze wpadł mi do głowy pomysł, żeby kupić body bez oznaczeń i dać do wytłoczenia, chyba patenty nie mają tu nic do rzeczy? I gdzie tu się zwrócić z taką potrzebą na usługę? Czy ktoś z użytkowników próbował podobny manewr z inną repliką?

Link to post
Share on other sites

Oto on:

 

http://www.dragonredairsoft.com/airsoft/li...ategoryID=21608

 

Part No: metal-14 to właśnie elka, a Part No: metal-12 to kanadyjskie C8 (też wykorzystywane, przez SAS, Pathinders Platoon i pochodne).

 

L119A1 różni się jeszcze od M4A1 dłuższą lufą (15.8") oraz nieco większym uchwytem pistoletowym. Z tym łatwiej się uporać, no może z uchwytem pistoletowym gorzej, ale ja i tak nie chce go zmieniać raczej, bo ten z emki doskonale leży (widocznie brytole mają większe łapska niż ja :) )

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...