Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SCAR-L [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś ma jakiś pomysł na podniesienie montażu optyki jeszcze bardziej?

 

Mam wysoki montaż, mimo to złożenie się do strzału w masce graniczy z cudem, w okularach też nie jest tak wygodne jak bym chciał.

 

Myślałem o jakiejś przejściówce RIS, szynie ris na szynę ris, ale jeszcze nic odpowiedniego nie znalazłem.

Link to post
Share on other sites

faktycznie broń jest niezła ale ! mam ją od 18.12.08 tylko ze od wczoraj już nie działa też była kupiona u Krakmana. silniczek kręci ale coś chyba z GB jest nie tak .. batka sie grzeje nawet jak bron nie pracuje .. miał może ktoś z was taki problem z Tą replika ?

nie wiem co moze sie jakas kulka gdzies zawieruszyła i zacięła jakiś mechanizm:| bądź gdzieś jest zwarcie.

Edited by a-r-c-a-d-i-o
Link to post
Share on other sites

Witam. Kupilem scara 3 tyg. temu i strzelal bez zastrzezen ,

Jakis tydzien temu kolega przekladal lufe na dluzsza , i niewiem co jest grane bardzo slabo strzela zasieg maxymalnie to 15m.

Jaka przyczyna moze byc kupilem gumke HU z systema i jutro przetestuje.

Sadzicie ze to moze byc komora????

Z gory dzieki :) ;-)

Link to post
Share on other sites

Ja nie lubię ukrywania lufy w tłumiku więc przedłużam lufę.

Czy wszyscy przerobią SCAR'y na snajperkę... raczej nie. W standardzie jak i w CQB SCAR jest wyśmienity. Mam kilka parasnajperek i stąd pomysł zastąpienia jednej z nich SCAR'em.

 

Jeżeli nie planujesz wstawiana mocnej sprężyny to grzebanie w gearbox raczej nie wskazane. Poprzestał bym na gumce i lufie na początek.

Edited by tafi
Link to post
Share on other sites

Daleju, jeśli chodzi o problem z powtarzalnością AEGa - miałem ten sam problem, jednak TYLKO przy założonym tłumiku dźwięku. Po zdjęciu owego tłumika strzelał aż miło. Jednak dziwna sprawa jest z tym tłumikiem. Używałem tłumika z Silesia Factory, miałem go na dwóch strzelankach, z czego na pierwszej SCAR strzelał bez żadnych problemów. Na drugiej pojawił się problem z rozrzucaniem kulek na wszystkie możliwe strony. No i tak na prawdę nie wiem co może być przyczyną tego zjawiska.

 

jako posiadacz tego małego-dużego cudeńka,

pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

U mnie jest nawet dobrze, ale są 2 problemy. 1. to telepiąca się kolba (imbusy mam różnych rozmiarów ale tego akurat nie mam) 2. Musiałem gdzieś zahaczyć o ścianę i zerwał mi się przełącznik trybu ognia. I zastanawiam się w jaki sposób go przymocować z powrotem jeśli przykręcenie go odpada (śruba a właściwie jej część została w selektorze)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie jest pytanko...

wczoraj wymnieniałem (przyznaje się bez bicia pierwszy raz w GB v2) Gumke HU i zaskoczyła mnie taka mała gumowa rurka nałożona na dysze wchodząca w Komore HU, czy to jest w każdym GB V2 czy tylko w SCAR Dboy i jakie to ma zastosowanie

bo pierwszy raz się z czymś takim spotkałem (w Augu dysza wchodziła prosto do komory bez żadnych rurek.)

Czy są dysze które są na tyle długie że nie trzeba używać takich badziewnych ścinków gumowego węża ogrodowego??

 

Kan 9,6v 1050mAh świetna bateria za małe pieniądze, 68zł :wink: tylko nie wiem czy się zmieści w tej kolbie :???: . pozdr

 

to już było w temacie...

Link to post
Share on other sites

dobra :wink: chyba się troszke zbłaźniłem.... :poddanie:

nie sądziłem że chinole robią przezroczyste dysze :mrgreen:

była tak wymazana smarem z cylindra że wyglądało to jak kawałek gumowej rurki a tymczasem do dysza ;-)

 

 

ale korzystając z okazji to rozwiejcie moje kolejne wątpliwości...

czy ten BoreUp bedzie pasował i czy wiecie coś na jego temat (za/przeciw)

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj po raz pierwszy od zakupu SCAR był na strzelance i musze powiedzieć ze po wyregulowaniu hop upa byłem zdziwony kulki niedosyć że daleko latały to jeszcze celnie,chce powiedzieć że strzelałem na 0,25g. Ale i tak w planach wymiana na precke.

 

A co do magazynków używałem dzisiaj różnych marek zaczynająć od cymy koncząc na vfc i pasowały bez problemu

Edited by NAPEK
Link to post
Share on other sites

dowiedziałem się że prawdopodobnie boreup od mp5 pasuje tyle że trzeba dysze wymienić na odpowiedniej długości... pytanie tylko jaka to jest odpowiednia długość?

 

Ale teraz z innej beczki...

 

Będe wymieniał lufe na Mad Bulla 363mm i zastanawiam nad silikonową czarną gumką SYSTEMY ; chyba że macie inne propozycje co do HU...

 

I na koniec chciałbym prosić o rade w wyborze sprężyny, bo ta 120 co jest w stocku (od KRAKAMNA) jest za twarda a chciałbym zmienić na coś bardziej miękkiego, może być 120 ale chyba jednak 110, zależy mi na dobrym ROFie...

Edited by Damiano
Link to post
Share on other sites

Ps.:(nie mogę edytować posta) Czy mógłby ktoś podać instrukcję krok po kroku wymiany hopka w scarze? Być może zbyt dużo żądam, ale nie mogę niczego znaleźć. Na stronie 2 jest coś napisane ale to trochę za mało jak dla mnie :P Z góry dzięki i pozdrawiam :)

 

Na początek odkręcasz kolbe (dwie śruby),

Łoże kolby jest przykręcone trzema śrubami do Upper Receiver 1x góra 2x po boku i tutaj uwaga bo masz tam sprężyne od osłony zamka więc bedzie chciała ci uciec :mrgreen:

 

Dolna szyna RIS jest przykręcona dwiema śrubami ty odkręcasz tą od strony magazynka...

 

teraz łapiesz góre jedną ręką a dół drugą i rozsuwasz w przeciwne strony...

 

Upper odkładasz a w lapie zostaje Ci "dół" z lufą... komora jest schowana w metalowym bloku na końcu tego "dołu" żeby go wyciągnąć musisz jakimś śrubokrętem wypchnąć metalowy pin trzymający owy "blok" jak Ci się to uda w łapach zostani Ci ten "blok" i komora z lufą...

 

skręcasz HU na 0 i delikatnie wyciągasz, wymieniasz i robisz to co wyżej tylko od tyłu

 

Zdięcia moge zrobic ale to dopiero kole środy/czwartku

Link to post
Share on other sites

Dzięki ,naprawdę pomogłeś :uśmiech: Ale martwią mnie 2 rzeczy:

- moc spadła o 30 fps

- dolna część z kolbą wchodzi tylko gdy nie ma tej blaszki która zakrywa regulację hop-siupa

 

Jak to naprawić? Wie ktoś może? :???:

Edited by noteko
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...