Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SCAR-L [BOYI]


Recommended Posts

Dzięki ,naprawdę pomogłeś :uśmiech: Ale martwią mnie 2 rzeczy:

- moc spadła o 30 fps

- dolna część z kolbą wchodzi tylko gdy nie ma tej blaszki która zakrywa regulację hop-siupa

 

Jak to naprawić? Wie ktoś może? :???:

 

dlaczego moc spadła to nie do mnie...pamiętaj że zawsze trzeba wywalić z 1000 kulek żeby wszysko sie ułożyło czy to HU czy sprężyna itp

 

Co do tej blaszki to robie tak że całą szyne zamka wysuwam tak żeby wystawała do tego miejsca gdzie wchodzi ta blaszka, najpierw wsuwam dolne łoże a jak ono siedzi na miejscu to wkładam tą blaszke na miejsce (pasuje tylko w jednym miejscu) i delikatnie wsuwam całą szyne na miejsce...

to tyle...

Edited by Damiano
Link to post
Share on other sites
  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pytanie troche z innej beczki - czy granatnik EGLM bedzie dostepny w wersji "tanszej" niz starowska?

 

Mianowicie jakies boyi itp?

 

Ciezko dewagowac ale jak myslicie - czy kupujac scara od boyi - czy np starowki granatnik bedzie pasowal?

 

Jakie sa plany wydawnicze granatnika na 2009 rok?

 

pozdrawiam i dziekuje za ewentualne odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Pech........ Jutro miałem wymienić lufe na precke 363 i gumke na Prometheusa a skończyło się na tym, że będe musiał wysłać na gwarancje..... Batka się grzeje a nic nie strzela więc chyba coś się przepaliło w gearboxie (ktoś wcześniej pisał w temacie, że miał ten sam problem).

 

 

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Edited by Mike Pawel
Link to post
Share on other sites

Dyszy nigdzie nie ma, więc z jej zamiany nici... Szlag...

A sprężyna wystarczy 110 np. systemy, gumencja też.

 

 

Jak to niema zadnej dyszy do SCARA :( dysza mi przepuszcza powietrze i zle strzela.. musze dysze wymienic ale niewiem jaka moze podejsc .. Mogl by ktos pomóc :)

Z gory dzieki :)

A i jeszcze jedno zgubilem gume na koncu kolby nie wie ktos gdzie moge taka zakupic :D

Edited by kolo00
Link to post
Share on other sites

Z tą stopką od kolby może być problem, kumpel w październiku też ją zgubił i do dzisiaj nigdzie w Polsce nie znalazł takiej w sprzedaży. Raz tylko widziałem ją w sprzedaży w jakimś zagranicznym (nie pamiętam już w jakim) sklepie internetowym.

Ale szukaj może Tobie się uda. Powodzenia

Edited by Mike Pawel
Link to post
Share on other sites

od kilku dni jestem posiadaczem SCAR' a i jestem z niego bardzo zadowolony. Prawda to, że kulki czasem lecą genialnie i prościutko, ale czasem skręcają w lewo. Moc porównałem z Cymką mojego kolegi, kulka leci dalej, szybciej i bardziej "zabójczo". W pierwszy dzień użytkowania SCAR' a, posiadacz Cymki zebrał ode mnie w czoło i się zwijał. Nie spodziewałem się po nim aż takiej mocy. Hicap troche wnerwia(osobiście ich nie znoszę-ciągłe kręcenie, nie podawanie kulek) bo mam go na trzy 5 sekundowe serie(między nimi oczywiście kręcenie i kręcenie i kręcenie...). Ale to zasługa szybkostrzelności, która conajmniej dwukrotnie przewyższa takie AK od Cymy.

Szczerze go polecam, a teraz Krakman ma na niego promocje-z 620 na 430 złotych!

Link to post
Share on other sites

Ale mówisz o dysz CA do Scara? Bo jeśli dałeś dyszę, nawet uszczelnioną, ale np. do Emki to masz rozwiązanie. (choć wątpię w tak oczywistą rzecz, nie uwłaczając :P )

Sprawdź, czy nie masz o-ringa na głowicy tłoka zbyt upaćkanego smarem - wtedy nie uszczelnia zestawu i traci się nawet 100 fps (ja tak mialem w kałachu - po wytarciu uszczelki zaczął normalnie strzelać -> brak kompresji).

Link to post
Share on other sites

Czesc kurde ;/ mam problem odnosie na prawej stronie body jest takie metalowe male cos co trzyma kolbe po zlozeniu . Mogl by mi ktos powiedziec jak to cos dokrecic ?? Bo mi to nie milosiernie lata na wszystkie strony, wyglada jak by mialo zaraz odpasc :(???

 

Help :killer:

 

EDIT: Jak własciwie rozebrac ta bron na czesci ?? . Sory za głupie pytnia ale posiadam ta bron od 2 dni i po 2 jestem nowy :-F nie zabardzo wiem co i jak jeszcze :D

Edited by Proton
Link to post
Share on other sites

Witam

 

zastanawiam się nad kupieniem rzeczonego SCARA, naczytałem się tu sporo o awariach różnych a Ci którym działa normalnie się chyba nie wypowiedzieli więc mam pytanie jak jest z ogólną awaryjnością czy palą się kable we wszystkich replikach?

Link to post
Share on other sites

Niby jest ok, ale części brak.

Gdybym miał wybrać jeszcze raz, to kupiłbym jakąś emkę albo coś innego - SCAR fajna maszina, ale trzeba w niego włożyć niemało i posiedzieć nad nim, żeby jako tako strzelał.

 

@Proton - czytaj temat, to raz.

Dwa: http://www.airsoftextreme.com/store/index....amp;pages_id=42 <-przydatne, tylko po angielsku (ale pisane łatwym językiem)

Link to post
Share on other sites

To prawda części to spory problem, mi po upadku złamał mi sie zaczep kolby (ABS) i nie da rady tego kupić, ba nawet całej kolby nie da rady dostać :/ Muszę kupić sobie pas 3 punktowy, który mi zablokuje kolbę i skleję część :/

 

Proton: Żeby to dokręcić trzeba sie trochę narobić :P Trzeba wyjąć kolbę (3 śrubki w z tyłu body), wybić pin z brzodu body, i maleńkim inbustem dokręcić śróbkę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...