Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L96A1 wood [M14] - Both Elephant


Recommended Posts

Poszukując parasnajperki dla siebie natrafilem na cos ciekawego i dla mnie nowego ^^ mianowicie , znalazlem kolejna replikę L96A1 ^^ podam link :D :

 

http://www.metalgun.pl/product-pol-96-L96A1-wood-M14.html

 

I teraz moje pytanie :

Czy posiada ktos ta replikę ?

Czy ta osoba mogłaby ja opisac : bebechy i tp ??

I co sadzicie o tej sniperce ??

 

Ciekawia mnie wasze odpowiedzi poniewaz z tego co wiem to sa juz 3 różne repliki L96A1 3 różnych firm ^^

 

No ale jeszcze raz :D Co o niej sadzicie ?? jakie jest wasza zdanie na jej temat ??

I czy waszym zdaniem opłaca sie ją kupic :D (bo od warriora jest troszke tansza, a osiagi z tabeli sa bardzo porownywalne)

Link to post
Share on other sites

lunetka plus to body nomrlanie aż mnie na wymioty wzięło :/ Ehh okropność. Jeszcze jeżeli by to było z drewna a to tak samo tandetne body jak w Warriorze ale troche godzin spędzonych w piwnicy i mamy cacuszko. Ale to kompletnie nie pasuję do eLki ;/ może jakby było drewno takie jak okeliny w kolorze czarnym. Ale brąz odpada ;| co do osiągów to ehh trudno uwierzyć w to 490 fps. Strzelałem z "Warriora" BE i czułem duża róznice pomiędzy Weelem nawet laik by to zauważył po paru strzałach.

Link to post
Share on other sites

Jak tak dalej pójdzie to chińczyk wpadnie na pomysł zrobienia gietki full wood... ^^

 

Proponuję się przyjrzeć kategorii tej repliki na stronie , a ostatniemu zdjęciu repliki (z pudełkiem i bzdetami).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Były już Aug-i Full Metal więc Lka w wersji "okleina wood" mnie już nie dziwi.

Śmieszą mnie za to nadruki na kartonie bo wychodziło by z nich że to jest elektryk. "Boli" też napis Air SPORT Gun (tak określane są zabawki plujące na 2 metry lobem). Nikt się nie dowie co to jest póki jakiś samobójca sie na to nie rzuci i obmaca.

 

Ogólnie Sprawdzony WARRIOR będzie dużo lepszym wyborem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...