Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COD5: World at War


Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak naprawdę nie masz co robić to tak, moim zdaniem można spędzić ten czas w lepszy sposób. ;)

Tekstury w dżungli, które nie pozwalają okrążyć przeciwnika irytują, poza tym zdarza się, że jak staniesz obok przeciwnika to on Ciebie nie zauważa i strzela do innych.

Link to post
Share on other sites

Ten, co poważnie się wkręcił w CoD4 niestety zauważy, iż CoD WaW jest nieudanym pachem do CoD4 zmieniającym (Celowo nie dałem tu słowa "ulepszającym" ponieważ grafika w CoD4 a CoD5 jest w innych klimatach co nie bardzo można ją porównywać, aczkolwiek CoD5 reprezentuje bardzo fajną, baśniową grafę) grafikę. Niestety, pache są darmowe a za tą grę, która jest użyta na identycznym silniku co cod4, każą sobie słono płacić. Za cod4 zaraz po premierze zapłaciłem 89,99 a cod5 kosztowała 109,99 w Media Markt'cie. Wydaje mi się że firma chciała pójść za ciosem i wykorzystać popularność serii oraz dobre rozwiązania (dodajmy- dobre to nie znaczy zajebiste) bo po prostu one się znudziły. Myślę że gra nie jest warta 50 zł. Dla czego? A dla tego, że nad tą grą firma "harowała" myślę że nie więcej niż 1,5 miesiąca, zmieniając wygląd broni i trochę skrypty, wydając na to małe fundusze licząc na ogromny zysk. Dodaję, że to moja pierwsza (i mam nadzieje ostatnia) nie kupiona oryginalna płyta z grą z serii. Wszystkie mam oryginalne i uznaję się za maniaka CoD. Dzięki że komuś chciało się czytać te bzdury :P Pozdrawiam Wierny, aczkolwiek rozsądny fun Call of Duty.

Edited by Valdemar
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zgodzę się z tym że gra ma bajeczna grafikę i jest ona prostą nawalanką ;-). Lecz jeśli gracz się w nią wczuje to z wielką przyjemnością się w nią gra :uśmiech: . Natomiast wielkim plusem tej gry jest wspaniale zrobiony tryb MP który przebija wszystkie poprzednie a co do wymiatających polaków na publicznych serwerach według mnie ruscy grają trochę lepiej od nas ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Fajna gierka, według mnie lepsza od 4, ale ostatnia misja nie chciała mi się wczytać więc usunąłem grę. Po upływie 6 miesięcy skombinowałem sobie jeszcze raz COD5 i czwarta misja nie chciała mi się wczytać, także nie przeszedłem tej gry do końca i chyba już nie będę próbował. Za to COD 4 przeszedłem dwa razy :uśmiech:

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jeśli tak to zwracam honor, jestem konsolowcem i moje obcowanie z grami na PC zakończyło się już jakiś czas temu.

 

Co do samej gry w singlu gra się bardzo przyjemnie jak w każdym Call of Duty. Niestety do multi mam zastrzeżenia w szczególności do dziwnych respawn`ów na ogół blisko przeciwnika. W COD 4 też się takie zdarzają ale w tej części to już przegięcie.

Link to post
Share on other sites

Fajna gierka, według mnie lepsza od 4, ale ostatnia misja nie chciała mi się wczytać więc usunąłem grę. Po upływie 6 miesięcy skombinowałem sobie jeszcze raz COD5 i czwarta misja nie chciała mi się wczytać, także nie przeszedłem tej gry do końca i chyba już nie będę próbował. Za to COD 4 przeszedłem dwa razy :uśmiech:

 

Pozdrawiam.

 

Mam tak samo, zacina się podczas wczytywania i nie idzie dalej. I pragnę dodać, że mam oryginał :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...