Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta Bell problem natury technicznej


Recommended Posts

Witam! Na wstępnie chciałbym zaznaczyć, żeby nie było potem tekstów typu "a jak ci sie to mogło zepsuć?" mówię- pistolet został zepsuty poprzez kretyńską zabawę mojego kolegi (strzelał na sucho) bez gazu. Z tego co mi mówił znajomy to rozregulował mi się układ spustowy; podczas pociągania za spust kurek zostaje naciągniety (słychać odgłos sprężyny podczas pociągania za spust), coś przeskakuje(charakterystyczny odgłos "klik!") i kurek uderza w metalową blaszkę, jednak kiedy chcę spuścić spust to w tedy pojawia się problem- po spuszczeniu spustu nie słychać zwrotnego "klik!" oraz podczas kolejnej próby pociągania za spust kurek nie chce się ruszyć, jedynie słychać odgłos naciąganej sprężyny przez spust. (prosto tłumacząc po wykonaniu całej czynności jaka powinna służyć do oddania strzału, spust nie zaskakuje powrotnie aby znów wystrzelić). Jedynie aby móc wystrzelić mogę napiąć kurek ręcznie i oddać strzał, jednak pozwala to tylko na pojedyńczy strzał. Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to niech powie co mam ewentualnie podać; jakie informacje uzupełnić; co dopowiedzieć. Dodam, że nie jestem specem od pistoletów gazowych i nie rozkręcałem do tej pory repliki aby niczego nie spartolić. Z góry dzięki za pomoc!

Link to post
Share on other sites

Zalezy na co jest ta replika. Raczej na green gas bo na CO2 nie ma takich porblemów z regóły(ja mam replike CO2(Beretta)). Jest na to jedyna rada musisz rozebrac replike i luknąć w bebechach czy nic się z nimi nie stało. I nie bój się tego bo gaziaki są bardzo proste w rozebraniu i złożeniu!!

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...

Chodzi również o berette bella , jak by się uprzeć to również problem natury technicznej .

Jak boga kocham , nie napisałem chyba posta na tym forum ,którego odpowiedzią nie byłyby nic niewnoszące wywody użytkownika , który tak bardzo pragnie aby wcielić się w rolę moderatora.

Link to post
Share on other sites

Czy przyczyną może być gaz przeznaczony dla replik bez blowbacku? Zakupiłem takowy firmy krzak , sprzedawczyni zapewniała mnie ,że to jest "power" .Poza tym ,że zamek nie cofa się do końca i po oddaniu kilku strzałów magazynek jest praktycznie zamarznięty różnicy nie ma więc użytkuję .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...