Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba M56 [Double Eagle / DE]


Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich. To będzie moja pierwsza pompa i szczerze zastanwiam się czy brać

M58 B Replika shotguna Mossberg 590 (w wersji krótkiej) Jeżeli oczywiście będzie dostępny w najbliższym czasie czy Replika strzelby M56DL? Będzie to moja główna broń i chcę na nią jako tako w lesie polegać również. Przeczytałem cały wątek zaczynając od 2008 roku, ale nadal się nie mogę zdecydować. Jak to mawiał towarzysz... Pomożecie?

Link to post
Share on other sites

Do "walki" do lasu to zasadniczo lepiej coś strzelającego 1 kulką - ale biorąc pod uwagę fakt, iż zarówno m58, jak i agm 003 są niedostępne, a m56 jest w promocji - na Twoim miejscu kupiłbym m56 - póki kosztuje stówę mniej (do 5 lutego).

 

Kurczę, sam bym chciał wersję wzorowaną na Benelli M4... :happy:

Link to post
Share on other sites

Witam. Kupiłem m56dl... I od początku mam problem. Podczas strzału jedna kulka w górnej lufie zostaje. Gdy przeładuje dopiero wtedy pod wpływem siły grawitacji wypada bo wypycha ją następna kulka. Po wystrzale znowu wylatują tylko 2 a trzecia siedzi w lufie. Pomysł? Broń nowa z gunfire.

Edited by pietrek512
Link to post
Share on other sites

Postrzelaj na pusto trochę.

Siedzi na samym dole ,to znaczy? Na końcu lufy (przy wylocie) czy wewnątrz?

Mi się kiedyś zablokowały 3 w jednej lufie (ale z mojej winy ,bo używałem tanich kulek) ,to wystarczyło kilkanaście pustych strzałów i wycior. Kulki przepchałem dalej (zablokowały się w połowie) i strzelałem aż wypadły. Jak już wypadły to wystarczyło wyczyszczenie lufy wyciorem i git. Jeżeli nie wiesz jak dokładnie czyścić wyciorem to w instrukcji repliki masz.

Jakiej firmy kulki masz?

Link to post
Share on other sites

pietrek512 -> miałem podobny przypadek z moja strzelba, tylko że u mnie kulka z górnej lufy strzelała ale spadała dosłownie na 2 - 3 metrze (coś ją jakby hamowało w lufie). U mnie przyczyną było to, że gumka hop-up zrolowała się w komorze, tzn stanęła w pionie względem poziomo ustawionej lufy (niewiem jak inaczej to wytłumaczyć). U Ciebie jeżeli nie pomoże czyszczenie lufy to na 99% będzie to samo co u mnie bo niestety ale hop up w Benellce już 2 razy zrobił mi takiego psikusa. Ja swoją rozkręciłem (co jest za pierwszym razem trudne) i zrobiłem to sam bo włożenie gumki na swoje miejsce to bajka, ale jeżeli Twoja strzelba jest na gwarancji to radzę Ci wysłać ją z powrotem tam gdzie ją kupiłeś, naprawią a i Ty będziesz spokojniejszy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Pewno dostanę złotą łopatę, ale co tam :D Za cholerę nie mogę znaleźć m56 od DE w wersji z kolbą oraz magazynków tejże firmy. Alternatywą jest m183 od GA, jednak wolałbym strzał trzema kulkami i kolbę. Tak, wiem jestem wybredny. Od razu mówię, że jestem zielony i to będzie moja pierwsza replika.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...