Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba M56 [Double Eagle / DE]


Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żadnej zmiany nazwy nie ma i nie było, po prostu krakman tak to opisał w swoim sklepie i tyle. Czy to przez nieuświadomienie, czy przez pomyłkę - nie ma to najmniejszego znaczenia.

 

Jak nie wierzysz, to popatrz na pierwszą stronę tego tematu (2008 rok i jakoś opisane było tak samo), a nie tworzysz teorie spiskowe... :wacko:

Link to post
Share on other sites

W opisie tej wersji z rozsuwaną kolbą podano, że materiał to ABS. Mam rozumieć, że prowadnica kolby to też ABS? :icon_neutral: Mam nadzieję że to pomyłka w opisie, przecież kawałek stalowej (w ostateczności "ameliniowej") rurki nie jest aż tak drogi :D

Edited by eMBeKa93
Link to post
Share on other sites

Jeśli kulki blokują się w shellu, lub w kanale doprowadzającym, to zastanowiłbym się nad zastosowaniem patentu do mid-capów (ceratka teflonowa). Można by jeszcze spróbować przesmarować całą drogę, którą przebywa kulka (oprócz gumki i lufy) smarem teflonowym w spreju, aczkolwiek nie wiem, czy to pomoże, czy zrobi się tylko syf.

Link to post
Share on other sites

Wszystkie kulki normalnie dochodzą do komory hopa. Ale zaraz za komorą się blokują, no może nawet już w niej. Przeładowanie wypycha zablokowaną kulkę. Jestem pewien że to lufa. wszystkie przeczyściłem i ułożyłem w innej kolejności.

Link to post
Share on other sites

Hmmm, jak ostatnio składałem, to też tak miałem - ale wystarczyło cośtam przesunąć i już wszystko śmigało. Ale głowy nie dam, że u Ciebie też tak będzie.

Niestety bardziej nie mogę pomóc - bo już dokładnie nie pamiętam co i jak tam się znajdowało :-F

Link to post
Share on other sites

Znaczy się po ostatnim rozebraniu na części pierwsze złożyłem ten plastikowy środek "do kupy", naciągam sprężynę (trzymając za same prowadnice) - a tu spust nie chce się wcisnąć. Poszarpałem się lekko z tym, cośtam (no kurczę nie pamiętam co) przestawiłem i wystrzeliło. Potem już działało normalnie, to poskładałem całość.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Mam pytanie - w jaki sposób poradziliście sobie z podkręceniem śruby w prowadnicy kolby? (model M56c czyli z regulowaną kolbą)

 

Po jednej strzelance prowadnica złapała luzy "góra/dół" , widać śrubę w prowadnicy ale ... tam jest ampul tak głęboko, że żaden standardowy klucz tam nie dosięgnie ... :(

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...