Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba M56 [Double Eagle / DE]


Recommended Posts

Jak obiecałem mam zdjęcia!!

http://airsoftsoldier.fotosik.pl/albumy/499130.html

Teraz może napisze, któro zdjęcie co oznacza (nie wszystkie:D)

17 - guziczek do otwierania "magazynka" - naciskasz i otwiera sie klapka i wylatuje łuska

18 - na paczce z dodatkowymi shell'sami z drugiej strony były zdjęcia innych wersji M56 (gdyby komuś ver. A i B nie wystarczały, np ja:D)

19 - ja dostojnie prezentują sie łuski:D

20-23 - przyrządy celownicze

 

Co do celności to przetestowałem go dokładnie i mój wniosek z tego, że to w końcu jakaś porządna replika, bo jak w ostrym M3 tu tez nie da sie trafić prosto w cel:D to strzela wszędzie po za celem, ale to w końcu shotgun :D z 10-15m nie dało sie trafić w pusze po tigerze (jest dość mała) kulki latały po 3-15 cm od puszki co nie jest takim strasznym wynikiem

 

Jutro napisze więcej.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też wolę długą, ale trudniej manewrować w korytarzu, nie mieści się na plecy, i trudniej w transporcie na/z akcji.

 

Dlatego z rozsądku wziąłem shorta i nie żałuje. Ciężej załadować jak się człowiek nie zaprze kolbą, ale praktyka czyni mistrza.

 

Pierwsza akcja w terenie:

1.Owszem otwarta walka tym z aegiem boli :-F

2. Shot zaczął mieć odchyły w serii 2-5 kulek.

3. 3 shelsy to mało i najlepiej w ładownicy przy gunie.

4. Dolna lufa u mnie nie kręci, na 0.2 dwie kulki w niebo, 1 w glebe

5. Zasięg praktyczny do 20m, potem tylko jako straszak.

6. Nie polecam rapid-fire'a (burst) mechanizm wariuje.

7. Nadaje się do CQB i tylko do CQB. Do lasu najlepiej bez kulek - taki sam efekt.

8. Z łusek odkleja się folia i stają się różowe :wink:

 

Śmiertelnych awarii nie stwierdziłem. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Brayli, nie tylko twój shotgun wariuje, mój co prawda też ma zasięg 20-30m, ale jak na razie (1k kulek) zawsze strzela 3 kulkami, i co najgorsze u mnie też wariuje gumka HU, tylko, że u mnie ta u góry świruje pawiana, strzelając do puszki , która jest a ogródku, z balkonu z ok 10-15m trafienie jest dość trudna sztuką, kolejna sprawa to ładownica, jest trudnodostępna (szukałem i nie znalazłem), znalazłem jedynie pasek do spodni, na którym z tyłu jest miejsce na 20 shellsów.

Ogólnie to polecam shotguna tylko początkującym i to bardziej na broń poboczną niż glówną, dla średnio zaawansowanych i zawodowców to już szczerze odradzam, chyba, że chce ktoś miec bajeranckiego shotguna.

Link to post
Share on other sites

W swojej nie zauważyłem żadnych problemów.

Strzela dalej trzema kulkami ,tor lotu kueki jest równoległy.

Nie mam żadnych problemów z trafieniem w cokolwiek na 20 metrów.

Zauważyłem nawet że trzaski podczas strzału trochę ucichły.

Co do szelek to nie narzekam mam ich trochę więc mi starczy na długi ostrzał, i rzeczywiście jak zejdzie z nich folia robią się różowe :-P

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Witam.

Ja mam pytanie z zupełnie innej beczki- jakie są, według was, szanse na przerobienie tej strzelby na wersję bez rączki? Chodzi o to żeby zbliżyć ją wyglądem do mossberg'a.

No i jeszcze jedna sprawa- czy porównywał może ktoś osiągi krótkiej i dłuższej wersji? (chodzi mi o długość lufy, nie o brak kolby).

Z góry dzięki:)

Link to post
Share on other sites

Strzelałem .23 i .25 exela i zasięg spadł radykalnie. widać było że kulki są za mało podkręcone.

Sądze że jeżeli dobrać się do hopapu mozna by chyba podkręcić kulki bardziej żeby dołożyć zasięgu. Jednak nie zamierzam tego robić.

Strzelam tylko .20 i nie narzekam.

Link to post
Share on other sites

Jak się sprzęt rozsypie to wtedy może będę mógł coś na ten temat powiedzieć. Teraz wystarczy mi informacje że każda z luf ma swoją nieregulowaną komorę.

 

Co do porównania wersji długiej i krótkiej to wszyscy w ekipie którzy kupili strzelby mają wersję krótką (z i bez kolby).

Jak dorwę się do wersji long nie omieszkam porównać.

Link to post
Share on other sites

Taka rada dla tych którym podbija kulki mocno w gore- sprobojcie ciezszych kulek - 0.23 lub 0.25 to powinno wam poprawic trajektorie.

Nieregulowana komora hopa - wiec hopa reguluje sie ciezkoscia kulki :)

Powinno pomoc.

Pewnie zalerzy od farta jaki egemplarz jak dokladna ma komore hopa. Przeciez to wszystko plastik a przy hopie nawet 0.5 mm wiekszy dystanser ma znaczenie.

Link to post
Share on other sites

W moje ręce wpadła właśnie długa wersja.Ogólnie wykonanie jak za tę cenę bardzo dobre,wszystko trzyma się sztywno ani nic nie trzeszczy.Hop-up w moim egzemplarzu dziwnie wariuje,tzn.kulki 0,2 lecą gdzie chcą,raz daleko,raz blisko,w bok itp.więc trafienie w cel powyżej 20m to czysty przypadek.Na kulkach 0,25g jest o niebo lepiej

zasięg może i lekko spada ale celność wzrasta,skupienie kulek już lepsze,ale to chyba zależy kto na jaki egzemplarz trafi.Jestem na razie z niej bardzo zadowolony,broń bardzo klimatyczna,mam nadzieję że nie psuje się tak jak wersja marui.

Co do porównania zasięgu i celności wersji krótkiej,długiej i tej bez kolby to chyba

nie ma żadnej różnicy.Mam najdłuższą wersję, a lufy są długości takiej samej jak w pozostałych dwóch shotgunach,po prostu lufa zewnętrzna jest wydłużona,a wewnętrzna nie:/szkoda bo może polepszyłoby to zasięg i celność.Ale i tak polecam tę replikę.

Ja dla niej rzuciłem aega w kąt i teraz to jest broń główna.

Link to post
Share on other sites

Yes Mister, lufy są bez różnicy. Ogólnie replika bardzo ładna i te szelsssy mmmmm...

 

Strzela bardzo ładnie do tarczy w niedzielę zrobię testa i porównam z AGM Mośkiem 590.

 

Moja Kobita odstawiła swojego FAL`a, żeby się polansować z szotem i stwierdziła, że AGM jest mój, to Benelka będzie jej... no i teraz mam w plecy ;-).

e102ec07cc27bcb4m.jpg - w sumie jej bardziej pasuje ;-).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...