Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jak nasi wspaniali Airsoftowi żołnierze radzą sobie z walką - mimowolną - przeciwko naturze? Dlaczego oto pytam?

 

Wczoraj na strzelance zapomniałem wziąć rękawic. Pech chciał, że zasadziłem się w kiepskim chyba miejscu, a moje kamperskie postępowanie nie spodobało się pewnemu szerszeniowi, który postanowił mnie dziabnąć - boleśnie - w rękę.

Wniosek? Zakładaj rękawice.

 

Druga sprawa, niby głupia, ale jak siedzisz i musisz mieć wyostrzony słuch i wzrok, a wokół ciebie lata chmara owadów to przez pół sekundy nieuwagi możesz zarobić bolesną kulkę :P

 

Jak walczyć z naturą?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja z naturą to najczęsciej walczę jak zjem coś co mi rozstroi żołądek...

 

Jak komus przeszkadzają owady to niech siedzi w domu. Nie używam żadnych świństw na owady poza tym co ładują w farby do kamuflażu. O dziwo jakoś żyję i nic ponad normę mnie nie żre.

 

Jakoś tak tego typu pytania/tematy dziwnie mnie drażnią...

Link to post
Share on other sites

Rożne organizmy rożnie przyciągają owady. Dla przykładu: kuzyn jeszcze nigdy nie złapał żadnego kleszcza, komary go olewają a pszczoły chyba po prostu nie widzą. Ja w tym samym czasie zostałem raz ukąszony przez pszczołę, załapałem 3 kleszcze a dla komarów robie za stołówkę. Jak widać jest to dla niektórych osób pewien problem...

Link to post
Share on other sites

Rożne organizmy rożnie przyciągają owady. Dla przykładu: kuzyn jeszcze nigdy nie złapał żadnego kleszcza, komary go olewają a pszczoły chyba po prostu nie widzą. Ja w tym samym czasie zostałem raz ukąszony przez pszczołę, załapałem 3 kleszcze a dla komarów robie za stołówkę. Jak widać jest to dla niektórych osób pewien problem...

 

Pszczoły i komary to nie problem, o ile nie jesteś alergikiem. Problemem może być gniazdo szerszeni, żmija pełzająca wewnątrz nogawki czy wściekłe zwierzaki, pokroju nawet jeża czy lisa. Panowie, nie bądźmy tacy miękcy...

Link to post
Share on other sites

Jak dajmy na to położenie się w mrowisku pod huraganowym ogniem przeciwnika :-F Wrażenia bezcenne :wink: Nie ma co narzekać na faunę, bo przeszkadza ona przeciwnikowi w takim samym stopniu jak nam, więc szanse są równe.

Link to post
Share on other sites

Pamiętajmy o tym,że to my włazimy naturze "w podwórko" i jak nas jakaś pszczoła, albo mrówka dziabnie to tylko i wyłącznie nasza wina.

 

Oczy trzeba mieć dookoła głowy i wypatrując przeciwnika z repliką wypatrywać też tego z żądłem;-)

 

 

W czasie strzelanki jesteśmy "żołnierzami" więc twardzi powinniśmy byś i cieszyć się, że nie ma u nas skorpionów i tarantul

Link to post
Share on other sites

Na ostatniej akcji ja z kumplem mielismy szczescie jak sie okazało na drzewie pod ktorym siedzieliśmy było gniazdo os, nas nic nie ukąsiło ale kumpla owszem i to z 3 razy reka szyja plecy. Jednym słowem niektórzy mają szczęście inni nie

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

kapelusz - konieczność, coby się główka nie przegrzała

rękawiczki - na dłoniach nie odczuwa się raczej tak bardzo temperatury powietrza w gorące dni. A zawsze ochronią nie tylko przed zadrapaniami i ukąszeniami, ale też urazami o ostre przedmioty lub choćby poparzeniem o rozgrzane w słońcu przedmioty

długie rękawy - może jestem inny, ale przedramiona to u mnie akurat część która nie poci się zbyt mocno, a nawet jeśli to uczucie tej wilgoci mi nie przeszkadza. Jeśli już podwijam rękawy to na dwa "zawinięcia" mankietów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...