Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
robal

Strzelnica

Recommended Posts

Czy zna ktos w Polsce strzelnice gdzie mozna postrzelac sobie z M4, z mp5, z g36 itd. A jesli nie z tych broni to jakich karabinow tam mozna strzelac. Ogolnie chcial bym postrzelac z zachodzniej broni dlugiej...I czy trzeba miec jakie kolwiek pozwolenie na wejscie? I wogule jakie sa ceny na strzelnicach. Bo ja albo jezdzilem na jedna pod Wawe i tam byly glauberyty i 1zl za jedna sztuke amunicji albo sobie jakos kombinowalem strzelanie.

Czy zna ktos w Polsce strzelnice gdzie mozna postrzelac sobie z M4, z mp5, z g36 itd.

cywilnych nie ma :(

A jesli nie z tych broni to jakich karabinow tam mozna strzelac.

kiedys w Chorzowie mozna bylo postrzelac z AKMSa, PM-84P i Mosina... ale slyszalem ze juz zamkneli ta strzenice

Ogolnie chcial bym postrzelac z zachodzniej broni dlugiej...

nie slyszalem o takiej strzelnicy...

chyba ze zadowalaja Cie sztucery i strzelby np. wloskie :)

I czy trzeba miec jakie kolwiek pozwolenie na wejscie?

zwykle nie

I wogule jakie sa ceny na strzelnicach. Bo ja albo jezdzilem na jedna pod Wawe i tam byly glauberyty i 1zl za jedna sztuke amunicji albo sobie jakos kombinowalem strzelanie.

zalezy od strzenicy, od miasta itd

zwykle jest to w granicach:

9mm: 1-2,5 zl

strzelba, sztucer: 2-4 zl

Navy to zapraszam do Warszawy:) moze mala strzelnica ale ceny ekstra... 1zł za 9mm, 2zł za popmpke. wybor broni maly glock 19, sig sauer P226, Pm 84, niewiem jaka pompka bo sie nie znam ale H&K

Robal, a gdzie ta strzelnica?

Bo ja się wybieram juz długo, i wybieram i wybieram, i..... no i się kurcze wybrać nie mogę :)

Mój kolega podobno ma znajomego z żoliborza, który ma gdzieś strzelnicę, gdzie można postrzelać z czegoś na 44. Magnum (czyżby DE?) ale pewnie to tylko "urban legend".

jesli chodzi o DE to ja strzelalem na pikniku ale chyba z prywatnego... Strzelnica jest w Czosnowie trzeba sie koniecznie umowic bo to mala strzelnica i moga miec szkolenia dla ochrony.

jesli chodzi o ceny. Placi sie za stanowisko 100zł w tym masz 50 sztuk 9mm. kazda nasptepna 1zł. Bron bierzesz jakac chcesz. A co do AUTO z glauberyta musisz sie dogadac. I jak bedziesz robil wszystko dobrze i stwarzal wrazenie profesjonalisty to pozwoli. Ja mam 16 lat i mi pozwala a gosc wie ze jestem niepelnoletni wiec to da sie zalatwic. Podam 3 numery: 606379861 603392375 227850108 co do ostatniego nie jestem pewien czy to ta strzelnica:)

Navy to zapraszam do Warszawy:) moze mala strzelnica ale ceny ekstra... 1zł za 9mm, 2zł za popmpke. wybor broni maly glock 19, sig sauer P226, Pm 84, niewiem jaka pompka bo sie nie znam ale H&K

wiesz, dzieki, ale strzelalem juz na dwoch strzelnicach w Wawie, 3 w Gdansku, jednej w Chorzowie. Nastrzelalem sie z masy roznych egzemplarzy obiektowych, sluzbowych i prywatnych...

a Wawie czesto strzelam na Legii w zaodwach IDPA i IPSC...

a co do cen, to ja zapraszam do Gdanska - dla czlonkow sa po 60-80 gr :P

Robal, a gdzie ta strzelnica?  

Bo ja się wybieram juz długo, i wybieram i wybieram, i..... no i się kurcze wybrać nie mogę

jak z Zoliborza to pewnie mowil o ZKS Hutnik na Marymonckiej 42... Glock, CZ, Sig i jakis rewolwer .38Special... a przynajmniej tak bylo ze 2 lata temu... tyle ze dosc drogo... ale taniej niz na Legii :)

Mój kolega podobno ma znajomego z żoliborza, który ma gdzieś strzelnicę, gdzie można postrzelać z czegoś na 44. Magnum (czyżby DE?) ale pewnie to tylko "urban legend".

dlaczego? moze byc... u nas jest DE .357 Magnum... calkiem mila zabawka... strzela sie fajnie, ale nosic tego to bym nie chcial...

ja strzelalm glownie z Glocka, ale sa rozne rzeczy... Wanad, Beretta, Sig, strzelby, sztucery... tory do rzutkow, ruchome tarcze itd...

skladka 100zl/miesiac, to wszystko

Oki wiec niewiem czy dobrze rozumiem.

Jade na strzelnice. Place 100zł i jestem w klubie? Jakie mam prawa? Tylko ta tansza amunicja? Ile kosztuje normalnie?

Jade na strzelnice. Place 100zł i jestem w klubie?

tak... o ile dobrze sie ugadasz z kim trzeba :)

Jakie mam prawa? Tylko ta tansza amunicja?

opieka trenera, mozliwosc startow w zawodach, amunicja itd... a co? malo?

Ile kosztuje normalnie?

2,5zl

potem iles strzelan pod okiem instruktora w ramach stazu kandydackiego

no, to chyba mi sie uda przeskaoczyc :)

jak sie skonczy ze wyladuje w Wawie to sie pewnie tam zapisze :)

placisz skladke - bodajze 300 rocznie

eeee fajnie :)

Coby nowego topicu nie zakładać.

Gdzie w Krakowie można postrzelać nie koniecznie z bronie automatycznej

(zadowoli mnie Beretta czy Glock)

Pozdro

Łukasz

W parku WPKiW (granica między Chorzowem a Katowicami) jest strzelnica. Ceny mają tam porównywalne z tymi co wymieniliście (9mm 1zł itp, itd.) Mają tam Glocka 17, Mini Uzi, Strzelbę policyjną i chyba jeszcze jakieś rewolwery (raczej małego kalibru, tzn. .44 napewno nie).

Czesc.

Chlopaki bardzo mnie interesuja dokladne namiary na strzelnice w W-we

Przyjezdzam do polski na pare dni i chetnie bym sobie popykal z krutkiej.

W uk niemozna strzelac od 1997 roku z pistoletow ( straszny bol)

Ale walilem z M4, SA80, MP5 A2 -- brakuje mi glocka .

Magik.

Jak to jest z tymi strzelnicami w Gdańsku?

Gdzie one się znajdują i jakie trzeba spełnić warunki, żeby sobie postrzelać?

Mieszkam dość blisko i chętnie bym się skusił :)

Pozdrawiam Nemo

ja znam 3:

U7 na Podwalu Staromiejskim - Margolin .22 i Makrov 9mm (zlomy)

Na Matejki przy sklepie z bronia (ok 25zl za szkolenie - obowiazkowe)... troche pistoletow. M.in. Pustynny Orzel .357Mag

Na Jaskowej Dolinie tuz przy samej Morenie - strzelnica mysliwska - bron krotka, strzelby, sztucery, tory z rzutkami, tory kryte i odkryte

wszedzie trzeba chyba byc pelnoletnim

Witam. A ja zapytam o strzelnicę w regionie Tarnów-Kraków-Nowy Sącz- ew. Kielce/Rzeszów. Chodzi mi o praktycznie dowolny współczesny pistolet 9mm (moze byc Glock), i rozsądną cenę (zeby za 100zł można było cokolwiek zrobić. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek namiary.

A który z warszawskich klubów polecacie, jeśli ktoś chce zostać członkiem i strzelać regularnie, ale z normalnej broni a nie typowo sportowej? A potem zdobyć zezwolenie na broń sportową i brać udział w zawodach IPSC? :)

O ile wiem (tak było kiedyś, nie wiem jak teraz) w Wawie jedynym klubem mającym sekcje IPSC jest Legia. Poza tym na Legii są organizowany wszystkie warszawskie zawody praktyczne (IPSC, IDPA, blaszanka, liga sportera), więc ten klub wydaje się naturalnym wyborem :)