Jump to content
REKLAMA
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
robal

Strzelnica

Recommended Posts

takie male sprostowanko chociaz moze juz na to za pozno :) ale strasznie mnie to razi i nie moglam wytrzymac :P nie trzeba miec skonczonych 18 lat aby sobie postrzelac, wystarczy przyjsc z opiekunem :)

Czy orientuje sie ktoś gdzie można postrzelać w Białymstoku ?

nie jestem pełnoletni, wiec przyszedłbym z ojcem

czy musze przejść jakiś kurs/szkolenie, jeśli tak to na czym to polega ?

no i jak jest z cenami ?

W Poznaniu na Dojeździe mozna postrzelać z MP5 (HK), kałachów w różnych odmianach czy glauberytów - jak ktoś chce z automatu. Poza tym mają na obiekcie SWD, Sako i Mosina (ten ostatni to prawdziwa frajda), no i kupę innego sprzętu (strzelby kal. 12 - w odmianie pompek i semi, sporo różnych sztucerów, pistolety i rewolwery w dowolnym kalibrze z całego świata, no i naprawdę masa broni sportowej) - naprawdę polecam, jak ktoś chce się pobawić w przegląd i popróbowanie różnego rodzaju broni, to nie ma chyba lepszego miejsca (przynajmniej ja nie spotkałem).

Jakiś czas temu (jakoś zaraz po zakupieniu MP5) właściciel strzelnicy mamrotał coś o załatwieniu AUG-a, P-90... cały czas czekam zwłaszcza na to ostatnie. :P

[ Dodano: Nie Sty 15, 2006 1:11 pm ]

p.s. - sorry ale nie zauważyłem że ktoś odkopał takiego dinozaura :roll: :|

Próbowałem kiedyś przynieść na strzelnice dynie i deche ze sklejki i postawić ją na końcu strzelnicy i strzelac o niej lecz mi nie pozwolili[nie chcieli przerwać na chwile strzelania żebym sobie poszedł na koniec i postawił dynie]

Szkoda bo strzelanie do tarczy mi sie znudziło, wolałbym potestować broń i jej siłe.Może ktoś z was już próbował takich rzeczy?

Opłaty dla "człowieka" z ulicy są dość wysokie - o ile się nie mylę za standardowy pistolet 9mm 4 zł od "pestki, do tego opłata za tor i instruktora. Możesz jednak wykupić kartę zatytułowaną "członek-sympatyk klubu strzeleckiego Magnum" za 60zł rocznie, w tym wypadku odpada ci opłata za tor i instruktora a ceny amunicji magicznie spadają o jakieś 50%. I opcja dla prawdziwych maniaków broni palnej - pełne członkowstwo w klubie - opłata "wpisowa" - ??? nie znam aktualnej ceny, i roczna opłata abonamenowa w wysokości ok 100zł - ceny amunicji spadają do wartości hurtowych - za paczkę 9mm - 50 sztuk 35zł.

Strzelaliśmy już do porcelanek łazienkowych z różnych kalibrów, do sprzętu AGD (to była całkiem sprawna pralka i całkiem niesprawna lodówka), oraz RTV (zupełnie niesprawne monitory). Strzelnica znajduje się na ulicy Dojazd, na tyłach biblioteki AR. W każdy czwartek prowadzę spotkanie sekcji czarnoprochowej od 18.00 do 20.00, jak chcesz to wpadnij Fizia. Pozdrawiam.

Witam ,

A Magnum byłem tam z dziewczyna na zawodach strzeleckich AZS-u bo ona się w to bawi no no to trzeba bedzie pomyśleć :D i pogadać przy okazji z kimś kto się zajmuje tego typu sprawami tam na strzelnicy .

Dziękuje za pomoc Gareth !!!

Pozdrawiam ,

Fizia

(...) ceny amunicji spadają do wartości hurtowych - za paczkę 9mm - 50 sztuk 35zł. (...)

CO?

Stary, w Warszawie W DETALU cena paczki amunicji (Magtech) wynosi 32PLN, zaś przy zakupie rzędu 1500 sztuk cena jednego naboju wynosi ok. 55 groszy.

:lol: A ja myślałem, że to w olsztyńskim LOKu zdzierają (3zł za 1 strzał z AK).

[ Dodano: Pon Sty 16, 2006 10:21 pm ]

:lol: A ja myślałem, że to w olsztyńskim LOKu zdzierają (3zł za 1 strzał z AK, 1 zł z 9x19mm).

Zachęcam do sprawdzenia oferty firmy GoToShoot - https://gotoshoot.com/pl/ . Jest to firma, która udziela kursów i nauk ze strzelania, a także organizuje imprezy integracyjne na strzelnicy. W swojej ofercie mają wiele rodzajów broni, wiec każdy znajdzie coś dla siebie. Firma korzysta ze strzelnicy na Pasterniku. Ceny mają w porządku. Kilka razy byłem sobie postrzelać i myślę, że jest to bardzo fajne hobby :)