Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SR-25 [A&K / P&J]


Recommended Posts

  • Replies 722
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@szary_16: Z moich doświadczeń wynika, że szkielet gb powinien wytrzymać i M170, ale IMHO dla stockowego tłoka to max M150.

 

@LOTHAR81: Najlepiej wsadź jakieś lipo 11,1 z dobrą wydajnością prądową (ja używam 2600mAh 35C, przy SP170). Ale kiedyś próbowałem FF 10,8V 1500mAh - dawał radę z SP150. Batka 9,6V jest zdecydowanie za słaba.

Link to post
Share on other sites

u kumpla ze springiem sp160 na stockowym silniku i stockowej batce replika strzela. Może na tej 9,6V za długo nie powalczy ale jednak. Od pewnego czasu leci na akumulatorze z upsa 12V 7,2Ah na auto i szkielet dalej się trzyma twardo ;). Tłok niestety już nie ;P. Teraz poszła w obroty nowość od bigdragona. Zobaczymy ;)

Link to post
Share on other sites

Czy możecie mi powiedzieć jedną rzecz a dokładnie :

- Czy w stocku P&J był montowany taki złoty cylinder i płaska głowica tłoka?

Bo z tego co się orientuje P&J chyba montowało stożkową głowicę tłoka i takie srebrne jak by chromowane cylindry.

Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.

Jednak widziałem że w emkach P&J montowało takie rzeczy.

Proszę o info.

Link to post
Share on other sites

Wnioskuję że raczej zwykła

 

Po drugie kiedyś gadałem z Krakmanami to mówili że stockowa dysza jest porządna, sam się jej poza tym przyjrzałem - wygląda na wytrzymałą - nic więcej powiedzieć nie mogę.

 

Pzdr

Edited by mil38
Link to post
Share on other sites

W starej i nowej serii dysze są Bore UP!

 

W starych seriach borka niema, ale głowica cylindra współpracuje jedynie z dyszami poszerzonymi :)

 

Polecam mosiężną dyszę Deep Fire do AUG, szczelność nawet na stockowym oringu idealna :)

Edited by liu-kas
Link to post
Share on other sites

Witam !

 

posiadam pj25 ze springiem guardera sp140 , czasami strzelam trybem ognia ciągłego (raczej seriami po kilka kulek) i jak myślicie jak długo wytrzyma szkielet gb ? przy tej sprężynie ?

 

A nie masz przypadkiem zmienionych zębatek na CA?

Link to post
Share on other sites

W starej konfiguracji SR (czyli tej z 430 FPS, która nie miała bore-upa) na podzespołach podobnych do kolegi wyżej (Sprężyna Guarder SP140, komora hopa KA i precka Promyka) wyciągam 480-490 FPS.

 

Różnica pomiędzy stockową sprężyną (M130), a Guarderem M140 powinna dać właśnie około 30 FPS różnicy. Dodatkowo Guarder w przeciwieństwie do stockowej sprężyny bardzo wolno się zużywa. Prawdę powiedziawszy od półtora roku mam w SRce te same FPSy co na początku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...