Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SR-25 [A&K / P&J]


Recommended Posts

Jest 452FPS na 0,36 na M170 Guardera w longu, więc jest ok :icon_smile:

 

Odgłos pracy nie jest idealny, pomimo że skorygowałem położenie gniazd łożysk w ten sposób: http://forum.wmasg.p...i/#entry2075070 . Odwzorowałem GB v2 od G&P. Podkładkowanie oczywiście wykonane starannie i zgodnie ze sztuką. Mam nadzieję, że po prostu SHS tak ma i wytrzyma to chociaż z 15k strzałów. Mam wrażenie, że na tym samym silniku i lipolu 7,4V ROF trochę wzrósł i torque up faktycznie coś daje.

Edited by Stopa
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • Replies 722
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Witam jakie żeby dostępne w pl polecacie do sprężyny m160 m170 ewentualnie jakieś przeróbki. GB od retro arms. Dodatkowo proszę o pomoc jaki zespół cylindra kupić czy ten stockowy pj/ak zostawić i ewentualnie zmienić głowice.

 

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

żeby.... żebów to nie polecę, ale zębatki to pod m170 moge polecić shs proshooter.

CYlindra nie ma co ruszać jeśli nie jest wytarty. Doszczelnić głowicę cylindra, jakiś konkret na tłoku założyć i faja.

Link to post
Share on other sites

Mendi, z tym konkretem na tłoku to rozumiem, że chodzi Ci o głowicę? Bo jak tak to to problem może być, bo przecież do PJ pakował ten ichni niby bore-up. Szersze to niż standardowy cylinder, węższe niż zwykły BU.

Ja bym poradził kupić przedłużany cylinder BU od Deep Fire.

Link to post
Share on other sites

Mendi, z tym konkretem na tłoku to rozumiem, że chodzi Ci o głowicę? Bo jak tak to to problem może być, bo przecież do PJ pakował ten ichni niby bore-up. Szersze to niż standardowy cylinder, węższe niż zwykły BU.

Ja bym poradził kupić przedłużany cylinder BU od Deep Fire.

Tak, chodziło mi o konkretną głowicę tłoka. Skoro jest kompletny pseudo borek od pj to zostawić jak jest, wbrew pozorom to cholerestwo lepiej się sprawuje niż borki od ca czy deepfire.

Link to post
Share on other sites

Przejrzyj ten temat, jakoś całkiem niedawno ktoś przekręcał talerze zębatek i podał konkretne pasujące modele zębów, bo według opinii niektórych użytkowników nie wszystkie pasują. Problem się robi chyba gdzieś przy przerywaczu, ale nie pamiętam szczegółów.

Link to post
Share on other sites

Dobra Poskladalem replike

GB retro arms

Zebatki z przepisu kolegi j. W czyli 100:300 shs Super shooter

Sprężyna guarder m160

Cylinder i głowicę i dysza stockowe pj

Komora guarder

Lufa promyk 590mm

Wynik na kulkach 0.36 to 480 fps

 

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...