Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Który z shotgunów...


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Ja posiadam model firmy DE. Miałem też w rękach wiele razy model firmy AGM. AGM strzela celniej i na większą odległość niż DE. Ma także pojemniejszy magazynek. Jednak nie można przekreślać DE :) DE jest zdecydowanie lepiej wykonany. Ma masywne czółenko i ABS jest lepszej jakości. Blokada spustu w DE jest także przyjaźniejsza użytkownikowi, bo jest większa. W DE jest wyprofilowany spust, czego nie spotkasz w AGM ( w AGM jest o krawędziach kwadratowych). Najważniejsze jest także to ze shotgun firmy DE posiada zupełnie nowe rozwiązania techniczne, przez co pobiera wszystkie kulki z magazynka. AGM jest wyraźnie wzorowane wnętrznościami na wszystkim znanym, dobrym lecz nie pozbawionym wad M47 ( czyli Remingtona) przez co AGM nie pobiera zawsze dwóch kulek. DE posiada także uchwyty do pasa taktycznego, którego nie ma AGM. DE takze więcej waży. DE ma także bardziej równą linię celowniczą. Niestety DE jest bardziej skomplikowany przy rozbieraniu. Sum summa rum AGM- a polecam tym co chcą przy odrobinie wprawy naprawdę celnie strzelać i konkurować z dużo droższymi replikami, przy tym że na wyglądzie zbyt im by nie zależało. DE polecam tym co strzelają na odległości do 25- 30m i zależy im przede wszystkim na wykonaniu. P.S. Oba shotguny są podobnie trwałe tzn. przy odpowiednm traktowaniu niezawodne. :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Do wyboru masz

a) większy zasięg i celność przy badziewnym wykonaniu w mośku

b) strzał potrójną kulką i lepsze wykonanie przy mniejszym zasięgu w benelce

Do tego po stronie belelki większa klimatyczność a po stronie mośka więcej kulek w magu

 

Tak więc ile postów tyle zdań i wybrać musisz sam

 

Z mojej strony rada

kup sobie porządne okularki lub gogle

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

ja mam mossberga 590 k od Krakmana i wszystko jest gites majonez ale musiałem wyrombać blokade spustu i zrobić większą dziurke na jej miejscu bo mi kulki wpadały do środka (jak, niemam pojęcia) i wywalałem je tamtędy. Ale od Krakmana bardzo polecam:) :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...