Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szkoda, ze zamki nie są choć bryzgoszczelne lub z patką...

 

MP mają tak samo :(

 

 

Powtórzę jeszcze pytania z poprzedniej strony, bo nie dostałem odpowiedzi:

 

1. Czy nie będzie ta apteczka przeszkadzać z innym oporzadzeniem (pasem, kamizelką, plecakiem)?

2. Czy nie warto by pomyśleć nad chowanym/odpinanym pasem i systemem mocowania molle na wewnętrznej ścianie (tej przylegającej do pleców)? Wtedy można by mocować apteczkę do kamizelki lub plecaka.

 

i doszło trzecie:

3. Czy na górze przewiduje się naszycie palsów lub przynajmniej rzepa?

Edited by Bren
Link to post
Share on other sites

Czy ja dobrze widze lamowke z Cordury? Przeciez po wypraniu tego w pralce bedzie sie strzepic :P

 

A tak serio - przylaczam sie do pytania czy beda inne kolory jak czarny itp, bo powiem szczerze, ze samemu nie chce mi sie narazie projektowac i szyc roznych wariantow takich toreb, a by sie cos na rower przydalo.

Link to post
Share on other sites

z tego co mi się wydaje raczej nie ...

 

nie szyją nic w tych kolorach więc musieli by kupować materiał a to jest raczej duży koszt... ale i tak w MC czy Panterce wygląda szałowo więc nic tylko kupować

 

co do mundurów :P jak myślicie dużo większy będzie koszt niż 400zł za komplet chodzi mi o wersje COMBAT, bo akurat jestem w trakcie zakupu jakiegoś munduru w panterze i ta propozycje jest ssstrasznie kusząca.

Edited by Krzysi3KOo
Link to post
Share on other sites

Hello,

 

Pytanie zrozumiałem, odpowiadam:

 

1. Czy nie będzie ta apteczka przeszkadzać z innym oporządzeniem (pasem, kamizelką, plecakiem)?

 

Zawsze jest taka możliwość. Wszystko jest kompromisem.

 

2. Czy nie warto by pomyśleć nad chowanym/odpinanym pasem i systemem mocowania molle na wewnętrznej ścianie (tej przylegającej do pleców)? Wtedy można by mocować apteczkę do kamizelki lub plecaka.

 

Był taki prototyp, ale klient zamawiający go odrzucił - raz że komplikowało to produkt (dodaj 50 pln do ceny) a dwa że z założenia apteczka ma być pod ręką podczas udzielania pierwszej pomocy - kiedy jest przytroczona do kamizlki nie spełnia tej funkcji. Kiedy kolejne elementy oporządzenia medycznego wejdą do produkcji, będize większy wybór. Na razie jest to.

 

3. Czy na górze przewiduje się naszycie palsów lub przynajmniej rzepa?

 

no tak, nieopatrznie zostawiliśmy kawałek materiału bez palsów.... nie, nie ma takiej potrzeby, ale być może w kolejnej wersji pojawią się drobne modyfikacje - zobaczymy jak się sprawdzi na wojnie.

 

Czy ta apteczka, która wygląda zachęcająco (jeszcze nie zmacałem), będzie w UCP i woodland?

 

Nie przewidujemy tych materiałó w naszej ofercie - woodland umarł, inne kolory są niszowe, więc na razie NIE. :-(

 

co do mundurów icon_razz.gif jak myślicie dużo większy będzie koszt niż 400zł za komplet chodzi mi o wersje COMBAT,

 

Nie wiem. Cena jeszcze nie jest znana, na pewno będzie to bardzo atrakcyjna propozycja rynkowa - duży wpływ na cenę będzie miał wybór nakolanników.

 

Czy ja dobrze widze lamowke z Cordury? Przeciez po wypraniu tego w pralce będzie sie strzepic

 

Nie będzie, to nie ta lamówka o której myślisz ;-)

 

przylaczam sie do pytania czy beda inne kolory jak czarny

 

TAK. Czarny JUŻ jest - dzisiaj wkleję fotki i będą na www.

 

Szkoda, ze zamki nie są choć bryzgoszczelne lub z patką...

 

Tak, łącze się w bólu z Tobą, ale prędzej Kangur przejdzie przez ucho igielne niż YKK Polska dostarczy mu zamki bryzgoszczelne pod kolor MC - to jest jakiś koszmar z tą firmą, batalia o zamki trwa już 18 miesięcy, temat mnie przerósł. Może kiedyś się nad nami zlituja.

 

K.

Edited by Kangur_AU
Link to post
Share on other sites
Jak było mówione wielokrotnie - u dystrybutorów. SO z założenia nie prowadzi sprzedaży detalicznej.

 

Sorki nie doczytałem. Po prostu nie czytalem początku gdy pojawił się kolejny producent ładownic i kamizelek, w dodatku powyżej mojego przedziału cenowego. Okazuje się jednak, że pojawiają się produkty ciekawe i konkurencyjne np. z Maxpedition.

 

 

http://www.specops.pl/index.php/distribution

Dystrybucja

 

SPECOPS Sp. z o.o. poszukuje dystrybutorów na terenie całej RP. Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z naszym działem handlowym: 58 732 14 01 lub info@specops.pl

 

Przypuszczalnie źle to zrozumiałem. Bo wychodzi mi na to, że dystrybutorów nie ma.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...