Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja się tak z ciekawości zapytam (uprzedzając ewentualne oskarżenia o narzekanie, psioczenie, atakowanie itp to powiem tylko, że nie mam złych zamiarów, a mam jedynie chęć dowiedzieć się dlaczego):

-Dlaczego mechanix? Dystrybutorów mechanixa na rynku jest razem z wami w PL już chyba trzech (albo nawet i czterech), zatem po co kolejny? Nie można było np. dogadać się z hatchem (wiem że to nie takie proste)? Bo szczerze mówiąc jakbym miał jechać do A-stanu czy gdzieś to wolałbym mieć możliwość kupna jakiś hatch'y z kewlaru/nomeksu , a nie mechanixy czy tam inne oakleye, które się rozpuszczają od samego patrzenia na nie ;-) . Wydaje mi się, że jeszcze trochę i polski rynek będzie przesycony mechanixami :-)

Link to post
Share on other sites

Nie moja firma, ale chyba chodzi o jak najszerszy asortyment.

 

Nie chcę robić OT na temat Mechanix'a, ale niektórzy je tam noszą... A być może Hatch'e też się pojawią w ofercie - na zdjęciach mundurów były.

 

EDYTA: to jednak nie chodzi o asortyment - patrz wyżej. Dobra argumentacja ;-). Czasem pozwolę sobie ją wykorzystać w pracy.

Edited by Churchill_MD
Link to post
Share on other sites

Czołem,

 

Poniżej prezentuje Mundur Polowy SPECOPS MPS-1 odszyty z materiałów polskiego producenta tkanin mundurowych oraz w kamuflażu norweskim.

 

NYCO wz. 93 już niedługo.

 

http://www.specops.pl/umundurowanie/wz93.jpg

http://www.specops.pl/umundurowanie/wz93pustynny.jpg

http://www.specops.pl/umundurowanie/wz17748.jpg

http://www.specops.pl/umundurowanie/norweski.jpg

 

K.

Link to post
Share on other sites

wz. 17748 to na nasza nomenklaturę UCP czy to wariacja rodzimego producenta na temat amerykańskiego kamuflażu? Wygląda bardzo podobnie.

 

Aha - foty [***] forum.

 

[Kultury nikt Cię nie nauczył?]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Foki i Kangury żyją w symbiozie, stąd przyzwolenie na wstawianie gigantycznych zdjęć.

 

Przez pojęcie "odszyty" rozumiemy zrobiony z materiałów z odzysku innych mundurów? Jak tak, to plus za inwencję twórczą.

 

Gotówka w portfelu, cierpliwie czeka na MBS-1. Podejrzewam że większości ludzi z ASG przyda się bardziej wersja bojowa niż polowa. W teren MBS a ci, co muszą od czasu do czasu pokazać się wśród ludzi to w zwykłym bawełniaku.

Link to post
Share on other sites

wz. 17748 to na nasza nomenklaturę UCP czy to wariacja rodzimego producenta na temat amerykańskiego kamuflażu? Wygląda bardzo podobnie.

Tak, to "flecktarnowaty" wzór znany wcześniej z plamiaka AT i UOP/ABW. Tego samego wzoru używa obecnie WR KSP. Zmieniono jedynie wybarwienie na UCP.

Link to post
Share on other sites

To nie jest ten sam wzór Szasz. Ani ten stary ABW ani ten noszony przez WR ani ten 17748 który pokazał Kangur - to co pokazał to hybryda piksela z fleckiem. Ten który ma oznaczenie 17777 czyli "Szkwał" to wariant flecka z przejściami tonalnymi z MC.

Link to post
Share on other sites
Foki i Kangury żyją w symbiozie, stąd przyzwolenie na wstawianie gigantycznych zdjęć.
Błąd. Inni producenci też takie wstawiają. Wychodzę z założenia, że to jest niejako "ich wątek". Chcą mieć rozwalony i nieczytelny wątek - ich sprawa.
Link to post
Share on other sites

hej,

 

fotki zmniejszymy, myślałem że forum samo "wyskaluje" :-(

 

odszyty=uszyty = jest w ofercie. (oprócz norweskiego, to była partia z powierzonego materiału klienta) Wszystkie te wzory są już w stałej ofercie.

 

Co do tego "UCP" - jeden z wynalazków Andropolu - jest do kupienia więc odszyliśmy z tego mundur, zresztą poliestry teraz są na topie, niech stracę.

 

Swoją drogą chętnie wysłucham jakiś bardziej medialnych propozycji na nazwę tego kamuflażu niż wz. 17773327372737-B/3 v.3-c

 

K.

Edited by Kangur_AU
Link to post
Share on other sites

Mógłby mi ktoś podać wymiary bukłaka 3litrowego? Znalazłem w temacie takie info, ze są takie same, co wersja cywilna, ale potrzebuje dokładnych danych do uszycia customowego pokrowca.

Jak by ktoś miał przy okazji wymiary wersji 2-litrowej to też by było super.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Widzę, że są tu przedstawiciele firmy Specops to może tu uzyskam odpowiedź na pytanie -kiedy będzie szansa na dostawę munduru bojowego MBS-1 w multikamie oraz bojowego pasa taktycznego v5 też w multikamie? Mundur zamówiony u Capriego w kwietniu 2010, pas taktyczny we wrześniu 2010. Wg rozmów telefonicznych ze sklepem trudno jest im się z Wami dogadać. Czy istnieje jakaś inna droga umożliwiająca kupno w/w przedmiotów czy do wiosny będą one jednak dostępne w Capri?

Link to post
Share on other sites

Widzę, że są tu przedstawiciele firmy Specops to może tu uzyskam odpowiedź na pytanie -kiedy będzie szansa na dostawę munduru bojowego MBS-1 w multikamie oraz bojowego pasa taktycznego v5 też w multikamie? Mundur zamówiony u Capriego w kwietniu 2010, pas taktyczny we wrześniu 2010. Wg rozmów telefonicznych ze sklepem trudno jest im się z Wami dogadać. Czy istnieje jakaś inna droga umożliwiająca kupno w/w przedmiotów czy do wiosny będą one jednak dostępne w Capri?

 

 

info@specops.pl

 

albo

 

506 426 721

 

albo

 

22 66 350

 

albo

 

specops_info

 

mejla słać / dzwonić :-)

 

 

K.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za szybką odpowiedź, ale szczerze to spodziewałem się bardziej konkretnej informacji. Myślę że Capri zna namiar na firmę, tylko że nie może uzyskać konkretnej odpowiedzi. A ja nie wiem czy to jest problem między firmami, czy po prostu jesteście tak zawaleni robotą, że nie produkujecie na rynek cywilny, bądź macie problemy z dystrybucją. Przeglądam Wasze forum i tam też nie ma informacji o dostępności Waszych produktów, podana sieć dystrybutorów nie ma najbardziej poszukiwanych produktów, więc myślałem że może tu się czegoś dowiem...

Link to post
Share on other sites

Po lakonicznej, nic nie wnoszącej odpowiedzi zapadła cisza... Dziwię się Waszemu podejściu do klienta i własnego biznesu. Macie dobrej jakości produkty w konkurencyjnej cenie, jesteście polską firmą, którą chciałbym wspierać gdybyście mi to umożliwili. Mam złożone zamówienia na produkty Specops na sumę około 1 tys. zł, ale to może dla Was za mało? Przeszukałem wszystkich Waszych dystrybutorów podanych na stronie www i praktycznie nikt nic nie ma poza jakimiś resztkami. Po co tu się ogłaszacie i na innych stronach jak nic nigdzie nie można kupić? Kółko wzajemnej adoracji? ochy i achy jaki to mamy wspaniały sprzęt, tylko dla kogo? Po 10 miesiącach czekania na mundur dziękuję firmie Specops, kupiłem Tru-Speca. Mam nadzieję, że w końcu firma doceni klienta i będzie traktować go poważnie.

 

 

Edit: poniżej fragment odpowiedzi od Capri na pytanie o termin realizacji zamówienia:

 

"Niestety, ale ostatnie zamówienie firma Specops zrealizowała we wrześniu i wysłała nam tylko 40% zamówionego towaru dostępnego u nich na magazynach. Nie jesteśmy w stanie w takim wypadku podać terminu dostępności tych produktów."

Edited by Ultiva
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...