Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

W niedalekiej przyszlości zadebiutuje nasz nowy produkt :-) nie zdradzimy co to takiego ale będzie zaczątkiem linii nowego oporządzenia składającego się docelowo z co najmniej 6 różnych elementów

 

podobnie jak przy okazji debiutu Torby Patrolowej pierwsza osoba która zalajkuje na naszym oficjalnym koncie FB fotografie nowego produktu wygrywa go w wybranym przez siebie kolorze/maskowaniu dostępnym w Specops !

 

tu i teraz do chwili oficjalnego pojawienia się nowego produktu w sprzedaży oferujemy możliwość jego nabycia W CIEMNO w atrakcyjnej cenie 299zł brutto; cena detaliczna oscylować będzie wokół sumy 899zł więc jest to niewątpliwa okazja, fanatyków marki i wszystkich tych którzy gotowi są zaryzykować (ręka na sercu że warto!) zapraszam do składania zamówień - detal@specops.pl

 

ps. mała podpowiedź ... przyda się twarda balistyka :-)

 

2013-06-26%2012.48.29.jpg

Edited by mchrzano
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z mailem jest bardzo różnie - raz odpowiedź dostaniesz w niedzielę w nocy (w 30 minut od napisania), a raz będziesz trochę czekał i czekał :icon_smile:

 

Pojawi się więcej informacji odnośnie tego tajemniczego produktu?

 

Podejrzewam, że skoro wysyłka pierwszych partii ma nastąpić za 1,5 tygodnia, to wówczas się jakieś przecieki już na pewno pojawią ;)

Link to post
Share on other sites

żeby nie było niedomówień i zawiedzionych niedoszłych użytkowników pragniemy ostrzec, zastrzec i oznajmić

 

realizacja zajmie nieco dłużej niż początkowo przewidywaliśmy z uwagi na niewielkie acz bardzo istone zmiany konstrukcyjne które wdrażamy skutkiem uwag 'dziadków' po tyraniu prototypów - po oficjalnej prezentacji przy okazji wrzucimy fotki prototypów i wyjaśnimy różnice które wprowadzilismy

mało tego, wszystko wskazuje że powstaną 2 wersje ULPC (Ultra Lekki Plate Carrier - to już chyba żadna tajemnica :-)) z przeznaczeniem dla MON oraz MSW z uwagi na różne specyfiki prac obu formacji przy czym na chwilę obecną jako pierwszą zaprezentujemy wersję MON i niedługo pózniej wersję MSW

 

realizacja zajmie nieco dłużej bo ok tygodnia max dwóch więcej niż zakładaliśmy więc jeżeli stanowi to dla kogoś znaczący problem i chciał by się wycofać z zamówienia bardzo prosze o kontakt mailowy celem zwrotu zaliczki, liczymy jednakowoż że nasze starania celem dostarczenia klientom produktu dopracowanego w najdrobniejszym szczególe zostaną docenione :-)

 

ps. przypominam o konkursie - pierwsza osoba która zalajkuje na naszym oficjalnym koncie FB fotografie nowego produktu wygrywa go w wybranym przez siebie kolorze/maskowaniu dostępnym w Specops , polecam zatem obserwowac bacznie konto i pilnować ;-)

Link to post
Share on other sites

Decyzją komisji, jednomyślą zresztą postanowiliśmy wręczyć nagrodę dwóm osobom które jako pierwsze polubiły fotki nowego produktu na naszym oficjalnym koncie FB, osobami tymi są:

 

Pan Paweł Sermak oraz

Pan Piotr Sz

 

obu panów proszę o kontakt pod adresem mailowym marcin.chrzanowski@specops.pl celem odbioru zasłużonej nagrody w postaci kamizelki ULPC w wybranym przez siebie kolorze, gratuluję refleksu obu panom :-)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja nie narzekam na kontakt a wysylam calkiem sporo maili ze wzgledu na rozne zawirowania z adresem odbioru :icon_wink: . Poza tym dostajemy sprzet za 30% ceny koncowej, mysle, ze mozna sie uzbroic w cierpliwosc, przeciez nikt nas nie zrobi w preta na kasie.

Link to post
Share on other sites

Wiesz, cena to nie wszystko. Liczy się też poszanowanie, jak nie klienta to chociaż osoby. Kontakt z kontrahentem jest chyba najważniejszy. Ja rozumiem że nie jestem szpeczjalsz tylko zwykły zmechol, ale w zasadzie klient to klient. Zawsze kupowałem używki speca od znajomych, gdy chciałem dołączyć do grona ludzi kupujących nówki jestem od tego tak skutecznie odstraszany że chyba przerzucę się całkiem na innych producentów bo po prostu czuje się potraktowany na zasadzie "czcij mnie bo sprzedaje ci mój ukochany sprzęt po taniości i morda w kubeł". Kurde lubię sprzęt speca ale stwierdzam że tracę jakiekolwiek dobre zdanie o firmie w samej sobie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...