Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jesteś wstanie napisać recenzje tego karabinu - coś więcej niż zasięg - wymienić jego plusy minusy powtarzalność - tak jak jest np pierwszy post w temacie sr25 przez mk29 napisany

 

A nie wystarczy to co napisalem w tym temacie na pierwszej stronie?

 

Ten "gośc" na Tomaszowie to choc raz mial okazję strzelic ze sprawnego i wyregulowanego w 100% ARa-11? Obawiam się, że nie bardzo... Nie wiem jaki jest "kąt" wiem że na 80-90 metrów mając lunetę pozwalającą na przyzwoitą regulację można spokojnie strzelac "w punkt". Przewyższenie na tym dystansie to pewnie jakieś okolice 50 cm

Link to post
Share on other sites
  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ktoś się o to pytał, ale nie było pewnej odpowiedzi: Czy jest możliwość zamontowania innego frontgripa - od AEGa bądź emek gazowych?

Jak wygląda możliwość ewentualnej wymiany body na coś bardziej "jak w ostrym"? Jest to możliwe?

Czy rączka przeładowania działa, otwierając okno wyrzutnika łusek?

Dzięki z góry za odpowiedź :)

Link to post
Share on other sites

Co znaczy:

wymiany body na coś bardziej "jak w ostrym"?

Bo śmiem twierdzic że znacznie bliżej korpusowi ARa do ostrych niż wszelkiej maści AEGom.

Możesz sobie założyc każdy front/konwersję jaka Ci przyjdzie do głowy. Oczywiście trzeba się liczy z jakimiś drobnymi przeróbkami, szlifowaniem itp. Ale jak kupisz konwersję KA do np ICSa tez jej nie założysz "od tak".

 

Co do rączki przeładowania to działa ale "krócej" a czy otwiera okno wyrzutnika się przy tym otwiera to muszę sprawdzic jakoś nie zwracałem na to uwagi.

Link to post
Share on other sites

Hmm ciekawe jak wcisnął GB w węższe body? Bo jak rozszlifowywał je od środka to gratuluję samozaparcia, techniki, narzędzi i przede wszystkim pomysłu ;)

 

RAMy maja takie "body" jak Systemowe PTW i chyba GBB WE/WA/itp czyli węższe od AEGowych. Już same chwyty w których siedzą silniki nie pasują od tak sobie, chyba że od tak sie je przykręci na chama.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 8 months later...

Jak tam prace nad HU? :uśmiech:

 

A od siebie dodam, że do RAMa pasują krótkie reale od PJ (trochę latają, ale izolka działa cuda). Karabin nabiera wtedy bardziej snajperskiego wyglądu, szczególnie jak lunetę przesunie się trochę do przodu ;)

Link to post
Share on other sites

Uuu to lipa, właśnie miałem pytać kogoś jak to działa... Może dałoby się przekształcić jakoś komorę coby gumę wstawić?

 

Nie mam pojęcia jak to się stało, być może za mocno wkręciłem butlę, ale chyba wykręcił mi się główny zawór. Kiedy wkręcam butlę 5oz, idzie ona 90 stopni dalej niż wcześniej, a cylinder 2x12g w ogóle nie sięga zaworu.

 

Tutaj zdjęcie:

http://i40.tinypic.com/de9v88.jpg

 

Ta czarna obwódka wygląda jak gwint, z którego wykręcił się zawór. Próbowałem wkręcić - bezskutecznie.

 

Napisałem do rap4 i wysłałem im zdjęcia, zobaczymy co powiedzą i ile będę musiał wybulić na naprawę... A może ktoś ma jakiś pomysł? GERALT, miałeś z tym do czynienia?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

hej, zamierzam kupić ar-11 i mam kilka pytań.

 

Gdzieś wyżej było że pasują do niego magazynki od innych karabinków, fajno, jest szansa na krótki.

Czy i jakich firm pasu ją do niego modyfikacje body? Chodzi mi głównie o rzeczy takie jak wymiana rękojeści i ogólnie zmiany które odbiorą jej wygląd kolejnej m-ki i nadadzą charakteru porządnej snajperki. :)

Link to post
Share on other sites

Z krótkich magów używam pejotów, po oklejeniu w jednym miejscu izolką całkiem ładnie się trzymają. Chwyt jest przykręcany jedną śrubą, coś takiego jest w ostrym. Co do body to nie byłbym pewien czy pasują AEGowe, myślę, że trza przerabiać.

Edited by cyp
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Temat stary a ja mam pytanie dosyc "straszne" <z tego co przeczytalem ogolnie na forum>

Kupilem RAM AR -11Rb

I doskonale rozumiem ze ta Moc jest dosyc wielka, duzo za wielka jak na strzelanki ASG lecz bardzo bym chcial sobie jeszcze troche podkrecic ta bron zeby miala wiekrza celnosc oraz sile

Czy dało by rade to zrobic ?

Jesli tak tak to jak bardzo ?

 

Kaliber: 6mm (airsoft)

Prędkość początkowa :240m/sec (+/-10%)

Źródło zasilania: CO2/HP

Tryb ognia: Safe / Semi auto (półautomatyczny)

Pojemność magazynka: 60 BB

Zasięg skuteczny: 90m

Zasięg całkowity: 130m

Waga: 3,5kg

Długość: 965mm

Materiał: Stop aluminium, stal nierdzewna (lufa, bolt), tworzywo

 

Skład zestawu (Basic) Walizka, marker AR-11, magazynek, ładowarka do kulek, olejek, wycior, zaślepka lufy, cylinder CO2 (adapter 2x12g)

 

 

Marker AR-11 jest pierwszym tego typu modelem wyprodukowanym przez APS. Model ten powstał na bazie markera RAM wersja V (METS), jednak większość elementów wewnętrznych CORE została zmodyfikowana i dopasowana specjalnie pod kaliber 6mm. Zastosowana konwersja różni się rodzajem materiałów w niej zastosowanych w porównaniu do konwersji bezłuskowej - wygląd i sposób działania pozostał niezmienny. Efektem prac inżynierów jest najmocniejszy seryjnie produkowany model ASG dostępny na rynku! Beż zbędnych upgarde'ów które skracają znacząco żywotność sprzętu i zwiększają jego awaryjność, AR11 osiąga prędkość wylotową rzędu 240m/sec ! i zasięg skuteczny 90m. Zasięg całkowity to 130m. Zasilanie AR11 może stanowić zarówno gaz CO2 jak i sprężone powietrze (które zapewnia nam komfortowe użytkowanie tego modelu zarówno latem jak i zimą). Obsługa, regulacja mocy jest banalnie prosta.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...