Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pomyślcie, jak wyglądałaby Gietka z magazynkami od AK? :strach:

HellCat, ty potrafisz rozsmieszyc człowieka. ;-)

A tak poza tym to chętnie bym zobaczył Giete z magiem od ak, ale tym krótkim...

Co do tematu o magach m4... Te nowe PJty polimerowe ładnie by wyglądały

 

PS: Jeżeli chodzi o adaptry to mnie najbardziej rozbraja adi magów M4 do p90 :-F

Edited by hasfa
Link to post
Share on other sites

To nie kwestia złych magów ale ładownic za małych. W podwójnej do M4 wpakujesz 1 G36. Jeżeli ładownice są do G36 to magi od M4 już tak ładnie w nich nie wyglądają.

 

Mam adapter jak i też używam magów od G36... jedne i drugie mają swoje zalety i wady. Magi od G36 podpinam po dwa a jak mi się jeden skończy to przepinam drugi w wolnej chwili wymieniam pusty mag na pełny. Praktycznie zawsze mam jednego pełnego maga blisko karabinu wystarczy tylko podpiąć. W przypadku połączenia na taśmę magów M4 nie ma już takiej możliwości. Z tego chyba też względu raczej nie spotyka się ładownic G36 podwójnych.

 

Co do używania adaptera do M4, rozwiązanie wg mnie polecane tylko w przypadku gdy cała grupa używa magów M4. Wypięcie maga jest podobnie ergonomiczne jak w L85 z tą różnicą że tam klips jest na wysokości łokcia.

Jeżeli chodzi o różnego rodzaju magazynki to jest kilka modeli broni (nie replik) w których istnieje opcja dostosowania do kilku standardów amunicji... Może kiedyś doczekamy się takich rozwiązań w replikach.

Link to post
Share on other sites

To nie kwestia złych magów ale ładownic za małych.

 

Nie zgodzę się Tafi, przerobiłem wszystkie warianty ładownic do G36, w tym podwójne i to zawsze jest niewygodne, a bolce i kanty zawsze wadzą. Z ogromną ulgą odetchnąłem na ostatniej strzelance, kiedy to stanag dosłownie sam wyszedł z ładownicy. :wink:

Link to post
Share on other sites

Ja zamierzam stosować tylko PMAGi bo najfajniej z nimi wygląda G'ienia. Jest jeden minus- ciężko jest gdziekolwiek dostać. :(

 

co rozumiesz pod pojeciem "ciężko jest gdziekolwiek dostać"??

ja kupuję tutaj:

http://airsoftglobal.com/index.php?cPath=90_395_497

i tutaj:

http://shop.ehobbyasia.com/magazines/aeg-s...gpul/index.html

 

Fakt, że trzeba mieć Paypal'a i poczekac te 10-14 dni, ale cena rekompensuje dużo:)

Edited by JarekM
Link to post
Share on other sites

Poza tym obecnie magazynki te są dostępne na www.taiwangun.com. Za tydzień będę zamawiał, więc zarzucę zdjęcia i wrażenia, o ile mnie ktoś nie wyprzedzi ;)

 

z tego co widzę, na taiwangun są tylko hi-capy,

masz jakies info co do mid'ów/low'ów ??

Link to post
Share on other sites

z tych wszystkich wymienionych to Systema

 

 

Guarder też jest oki. Ja np. uzyskałem lepszą powtarzalność na Guarderze niż na Systemie tej samej długości.

 

Z Madbullem bywa różnie, raz jest wypas raz kicha, ale temat o lufach precyzyjnych ma około 10 stron więc zapraszam do lektury.

 

 

PS: A no Guarder i MadBull fajnie wyglądają.

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik.

Link to post
Share on other sites

Pytanko czy z systemą nie bedzię problemów? Znajomy mówił, że ma większy obwód zew. niż inne lufy i są problemy z włożeniem do komory. Czy ktoś mający systeme może naskrobać jak to wygląda?

Edited by snake4
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...