Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@loginald dlatego mówie że nie rzucam xD - lansiarsko jest mieć ładną nie poobijana replikę :P

 

 

*OFFTOP MODE* >ON<

Mój znajomy myślał że w G3Sg1 dwójnóg jest nie zniszczalny xd skoczył na ziemie i odgieło go do przodu.

Od tego czasu pilnuje repliki jak oczu ^^

*OFFTOP MODE* >off<

 

 

Jakie batki macie w swoich Gietkach ??? Ja mam Stock'a i nieźle pracuje- ale zastanawiam się nad zakupem czegoś innego - Trzymać ta do zepsucia czy zmieniać ???

Link to post
Share on other sites

@loginald dlatego mówie że nie rzucam xD - lansiarsko jest mieć ładną nie poobijana replikę :P

 

Kurcze, no mnie się podobają pościerane body tak jak w emkach, bo wtedy nie wygląda jak zabawka, tyle , że gietki mają mało metalu na body. Ale połamanego to bym nie chciał mieć:)

Link to post
Share on other sites

Witam to znowu ja ;-)

Czy na tym zdjęciu http://www.airsoft-portal.cz/mod/sky/g36k.jpg

ten granatnik m203 to wersja krótka bo na taiwangunie znalazłem coś takiego http://www.taiwangun.com/shop,show,1479 i wpadłem na szatański pomysł :-F

 

EDIT: Przepraszam za posta już znalazłem wcześniej było w temacie :wink:

Edited by Grzesiek34232
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Witam. Mam idiotyczne, zielone pytanie ( jestem totalnie nietechniczny w AEG ), jak wymienić lufę w G36K na Systemę ( zakupioną na zbrojowni razem z G36K, niestety panowie ze zbrojowni mimo mojej wyraźnej prośby: "Proszę o włożenie lufy precyzyjnej Systemy oraz gumki hop-up Systemy ( które również zamawiam razem z tą gietką ) do G36K JG przed wysłaniem. Sam nie jestem w stanie wymienić tych części - po prostu nie chcę nic zepsuć w replice." raczyli wymienić tylko gumkę, lufę dostałem osobno. Od razu mówię, że mogę coś zepsuć. Nie wiem kogo zapytać o pomoc. Może jakieś rady?

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Nie da się edytować. Lufa ma 363 mm, kiedy stockowa ma ok 350 mm ( nie pamiętam ), a i gumki też nie wymienili... Znalazłem na dnie pudełka pod papierami, wcześniej jej nie widziałem. Jestem w dołku. Sam nie dam rady. :D

 

 

EDIT: Jakby ktoś napisał, że gumkę też wymienili, ale ja o tym nie wiem - gumka jest czarna, w nieotwartym opakowaniu Systemy.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Ja ci powiem tak, najgorsze jest wyjmowanie lufy z body i potem wkłądanie, trzeba uważac na podwijające się kable. A jak się boisz sam grzebać i nie ma kto Ci pomóc to poszukaj serwisuw twoim mieście, chyba, że są jakieś tematy na forum jak to krok po kroku zrobić o których nie wiem to może ktoś ci je zapoda.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Jeżeli zamawiałeś i prosiłeś o zmianę to pewnie tak jest. Pozostałe części wysyłają w opakowaniach od zamontowanych już rzeczy. Jak sprawdzić? Suwmiarką, a gumkę to nie wiem, może przymrozić? :>

 

Możesz podać jakieś drobne różnice różniące stock gumkę od Systemy i stock lufę od Systemy?. Boże Drogi! Lufa jest dobra, przepraszam. Miałem zamazane liczby w linijce modelarskiej ( na tyle długiej żeby to na raz zmieżyć ). Jednak nie zmienia to faktu, że gumka Systemy jest w środku, w zamkniętym opakowaniu ( błyszczące, nowiutkie, logo Systemy, na 100% nigdy nie otwierane ), w którym oprócz czarnej gumki jakiś złotawy "pierścionek" lata.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Azur, masz na myśli tą batkę? http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=816

Nie droga, może się skuszę ;)

 

 

Tak, dokładnie ta.

 

Możesz podać jakieś drobne różnice różniące stock gumkę od Systemy i stock lufę od Systemy?. Boże Drogi! Lufa jest dobra, przepraszam. Miałem zamazane liczby w linijce modelarskiej ( na tyle długiej żeby to na raz zmieżyć ). Jednak nie zmienia to faktu, że gumka Systemy jest w środku, w zamkniętym opakowaniu ( błyszczące, nowiutkie, logo Systemy, na 100% nigdy nie otwierane ), w którym oprócz czarnej gumki jakiś złotawy "pierścionek" lata.

 

Systema mieni się na złoto, stockowa ma bruzdy przy prowadnicy na gumkę.

Jeśli w opakowaniu jest pierścien mocujący, to wszystko wskazuje na to, że nie zamontowali. Jeśli masz pewność, że nie było otwierane, rzecz jasna. Ale to by było TROCHĘ nielogiczne.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Co by było nielogiczne? Mam pewność, że nie była otwierana. Sam jej jeszcze nie otworzyłem. Z tyłu opakowania na tą gumkę jest taki pasek, który trzeba zerwać aby zrobić dziurkę na górze opakowania i wyjąć gumkę. Gumka ma długość równe 2 cm, nie licząc takiego wypustka, który wygląda jakby na niego nakładało się ten pierścień. :D Napisałem do panów ze zbrojowni. Mam nadzieję, że nie tak trudno to wymienić...... Bo podobno stock to kupa gówna. Pozdrawiam

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Eeeee..... Wyjąłem tą gumkę i ona na nową nie wygląda :wink: :wink: :wink: Dobra śmiejcie się, śmiejce :D Dzięki wszystkim za pomoc, lepiej będzie się spało. :mrgreen: Pozdrawiam i dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...