Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja miałem podobny problem z HU dystanser był do d*** za przeproszeniem : ) I strzelal słabo na stocku w porównianiu co jest teraz z System'a i precką. Dystanser z długopisu troche pogrubiony domowymi sposobami i smiga aż miło patrzeć.

Link to post
Share on other sites

Nie znoszę forumowiczów bawiących się w moderatorów, ale to nie jest temat o dystanserach, o asortymencie Krakmana, o tym jak zmienić gumkę (dżizas, w stu miejscach to jest opisane), panowie. Zrobi się burdel i zamkną nam temat do czyszczenia na kilka miesięcy tak jak to stało się z G608. icon_damn.gif

Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio wykonałem następującej modyfikacji w mojej giecie:

- sprezyna M130 SYSTEMA

- Lozyska slizgowe CA

- zebatki JG z hk416 (sa lepsze)

 

przy pozostalych czesciach jak precka promyka, gumka systema, prowadnica g&g, replika ma 460fps.

 

Myślę że to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę fakt, że w replice nie ma bore upa, i jest stockowy cylinder typ 1

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam słowa przedmówcy. Na początek wystarczy w zupełności. I skończ już zadawać pytania co się bardziej opłaca, przeczytaj cały ten temat :twisted: wtedy będziesz w stanie wywnioskować co bedzie dobre. ;-)

Edited by grimor
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Dzisiaj "złapał" mnie problem z giecią. Proszę o radę mądrzejszych odemnie w sprawie AEG. Mianowicie dzisiaj chciałem wyregulować hu przed strzelanką, patrzę, a tu tutaj nie ma tego pokrętła do regulacji które widzimy po odciągnięciu dźwigni. Przechyliłem repliczkę kolbą do dołu i nagle pokrętło się pojawiło, ale lata jak chce i nie da się regulować hu. Akurat rano czyściłem lufę na hu 0 i teraz nie da się podwyższyć = 20 metrów zasięgu. Coś się urwało czy co? Nigdy nie spotkałem się z czymś takim. W razie czego dam zdjęcia.

 

P.S. Replika mi dzisiaj nie spadła, nie uderzyłem o nic, jeszcze rano było dobrze. Nagle podczas marszu przypomniałem sobie, że nie regulowałem hu rano po czyszczeniu ( został w pozycji zero jak zawsze przy czyszczeniu lufy ), a tu lipa. Replika ma ok. 2 tygodni - mam nadzieję, że nie będę musiał słać na gwarancję.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Rozwaliło się. :mrgreen: Ale wszystkie części żyją i są na miejscu? Bo nic mi z karabinka nie wypadło. Czyli gumka Systemki żyje i ma się dobrze, lecz trzeba kupić nową komorę i tam to wszystko wsadzić..... Szkoda, że nie potrafię zmienić komory.

Link to post
Share on other sites

Jak Ci nic nie wypadlo to wyjmij zespół lufy i pozbieraj części, wstaw pierścień mocujący na swoje miejsce, dystanser i pokrętło. Albo kupuj nową komorę i odsyłaj do sklepu żeby Ci złożyli. End.

 

PS Aha uprzedzając pytanie jak to złożyć to masz artykuł o wymianie gumki HU w replikach G36, tam masz wszytko wyjaśnione.

Edited by grimor
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Czyli robię tak: zamawiam nową komorę u Krakmanów, wysyłam gjetkę z komorą do panów ze zbrojowni. Oni mi wymieniają dając od razu Systemkę, która była wcześniej w mojej gieci i po kilku dniach/ tygodniach repliczka do mnie wraca?

 

P.S. Za rozkładanie na razie się nie biorę- no chyba, że poproszę kogoś doświadczonego w rz-ów o pomoc. Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...