Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja mam kilka magów od Dboya i nie mam z nimi żadnych problemów. No może tylko jeden- nie mieszczą mi się do ładownic :P

 

Z innej beczki. Ostatnio jak wymieniałem blok gazowy ułamał mi się kawałek pinu od gniazda magazynka. Jest z bardzo słabego metalu. Za mocno przekręciłem imbusa i ułamałem to draństwo. Niewiele później zgubiłem pin od frontu. Bardzo łatwo się wyrabia, a w lesie nie ma za dużych szans na znalezienie. Planuję wstawić tam śrubę z nakrętką. :)

Z planów sprzedaży nici. Doprowadzę Gienie do stanu sprzed incydentów i stuninguje :D

Edited by Codename666
Link to post
Share on other sites

Bateria large? Możesz próbować w puszcze na szynie, ja dałem ładownice na kolbie (kable idą w środku kolby i wychodzą od razu do dziury w ładownicy, więc ich nie widać). Jest z tym odrobina zabawy, ale moim zdaniem warto. Tu masz poradnik, jak to zrobić. Ja dałem chińską ładownicę na 2 magi do ak (niestety jest trochę za duża i kolby i tak nie złożę bo ładownica blokuje), do niej lipo 11,1 2200 mAh i wszystko działa elegancko

 

Mi tam te magi wchodzą po jednym do chińskich ładownic na 2 magi do m4 po odcięciu tej gumki trzymającej magi. Jednak ich rozmiar i klipsy utrudniające wyciągnie z ładownic to jeden z powodów, dla których przerzucam się na magi od m4.

 

A co do pinów to są na specshopie piny g&p takie jak w oryginale - ze sprężynką (czy jak to nazwać), która uniemożliwia wypadnięcie pinu. Tylko kosztują 25 zł za sztukę.

Link to post
Share on other sites

Mój znajomy z teamu ma giete w wersji K i trochę dziwny problem. Po wymianie lufy na preckę KM head, gumkę guardera, dystanser H i komory na aluminiową kulki latają na lewo i prawo, to samo jest na stockowej komorze (kulki G&G).

Czy winowajcą może być dysza (uszczelniona CA)?

Preckę sprawdzaliśmy na innych replikach i wszytko śmigło cacy.

Link to post
Share on other sites

Mój znajomy z teamu ma giete w wersji K i trochę dziwny problem. Po wymianie lufy na preckę KM head, gumkę guardera, dystanser H i komory na aluminiową kulki latają na lewo i prawo, to samo jest na stockowej komorze (kulki G&G).

Czy winowajcą może być dysza (uszczelniona CA)?

Preckę sprawdzaliśmy na innych replikach i wszytko śmigło cacy.

 

Nie zapaćkaliście gumki przypadkiem?

Jeśli nie to sprawdźcie na innym dystanserze.

 

A tak przy okazji...

Dysza CA nie powodowała nieszczelności na stockowej komorze?

Z tego co wiem to jest krótsza od stockowej.

Link to post
Share on other sites

Hej,

 

mam kilka pytań:

 

1) Mam replikę G608-2 [JG] od Krakmanów, na gwarancji. Chciałem wymienić lufę na precyzyjną oraz gumkę Hop-Up. Precka i Gumka Systemy ze Zbrojowni.

Czy wysyłając replikę do Zbrojowni - ich ingerencja w Gietkę sprawią, że utracę gwarancję u Krakmanów? Zbrojownia dlatego, ponieważ Krakmani nie posiadają Systemek. Po ilu dniach od wysłania repliki mogę liczyć na jej powrót, orientuje się ktoś może?

 

2)Chcę kupić tłumik z Silesia Factory. Czytałem, że sklep warty zaufania.

Teraz - który tłumik? Jest tam ich sporo. Jest to tylko kwestia "bierz, który Ci sie podoba" czy np. wersja ECO od wersji OPS się czymś różni? Czytałem także na tym forum o gwincie(adapterze) naprawczym, że przy zakupie tłumika powinno się go kupić - to prawda?

 

3)Tu krótko:

Czy warto kupić kolimator:

http://www.allegro.pl/item1056853840_kolim...aterie_552.html

Będzie on pasował Waszym zdaniem do Giety? Może lepiej ACOG, Aimpoint?

 

Proszę o odpowiedzi.

 

Pozdrawiam,

Squadron.

Link to post
Share on other sites

Wymian lufy nie trwa za długo zapewne w ciągu kliku dni odeslą ci replikę z powrotem. Nie jest to ingerencja w gearbox, a tylko na nim jest sticker krakmanów.

 

Co do tłumika to widziałem ostatnio fajny patent - wykręcone przedłużenie lufy w g36k, do tego tłumik 250mm z SF. Front grip został tak przerobiony,że tłumik nie uniemożliwiał jego zdjęcia.

Na upartego wystarczy odpowiednia otwornica i trochę samozaparcia ;)

Efekt był taki zę replika nieżle wygląda, tłumik działa całkiem skutecznie, a do tego nie ma luzów front gripu bo opiera się na tłumiku.

No i nie trzeba tego czegoś naprawczego kupować, bo tłumik można założyć na stałe.

Link to post
Share on other sites

Wymiana lufy i gumki nie jest aż tak skomplikowana - IMO szkoda pieniędzy i czasu na wysyłanie do serwisu.

Zamów preckę i gumę Systemy - będziesz zadowolony. Przyda się też wymiana dystansera na grubszy. Ten z zestawu Guardera jest dobry, możesz też sam sobie taki dorobić z izolacji.

 

Ja w swoim G36K mam tłumik Silesia Eco 150mm. Zakrywa lufę 470mm do której konieczna była wymiana cylindra.

Moim zdaniem tłumik 250mm do tej repliki to przesada ale "jeden lubi jak mu Cyganie grają a drugi jak mu nogi śmierdzą".

 

Jeśli chodzi o koli to ten który podałeś ładnie się prezentuje na Gieni.

Edited by szczupe
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

bardzo mi się podoba malowanie tej repliki... Dzięki temu staje się jedyna w swoim rodzaju, a poza tym lepiej się zlewa z otoczeniem ;)

 

jakie znowu malowanie? szalony. :wink:

 

mi się podobało malowanie tan wersji z rasem. Jakby ktoś znalazł to proszę zapodać bo gdzieś widziałem i znikło ;/

Edited by maczo007
Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanie związane z zawieszeniem - czy ktoś wie jakie zawieszenie i sposób zamocowania pasa kośnego jest najlepszy w G36K ( wersja oszynowana ) dla osoby leworęcznej ?

 

I jaki typ pasa nośnego wybrać ( 1pkt, 2pkt czy 3pkt ) ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...