Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Do g36 jg pasują tylko dysze robione przez Airsoft Pro. Wszystkie inne dysze do g36 pasują do CA, do JG są za krótkie. Możesz kupić dyszę do AUG i:

a) podpiłować czoło popychacza

b) podpiłować komorę

c) kupić komorę CA - wtedy będą pasować normalne dysze do g36

 

A było to w tym temacie z pięć razy.

Edited by Soul reaper
Link to post
Share on other sites

Miałem takie wątpliwości co do bungee czy nie będzie zbyt mocno się rozciągał, ale skoro mówisz że dobrze się nosi...

 

A przy wymianie magazynków broń nie za mocno jest opuszczona ?

 

Halo - przy wymianie trzyma się jedną dłonią replikę za chwyt pistoletowy.

Tak przynajmniej ja jestem nauczony zmieniać magazynki.

Poza tym, magazynki zmienia się jedną ręką prawidłowo, no chyba, że jesteś jakiś upośledzony, bez obrazy ofc.

 

Oglądnij np. Magpul jak się zmienia magazynki.

 

A co do pytania jaki pas - to zależy do czego, jaki rodzaj działań i czy używasz jakieś repliki bocznej, zapasowej itp.

 

pozdrawiam szaszłyk.

Link to post
Share on other sites

Też miałem obie (połamałem jg, potem ca i teraz mam znowu jg) i muszę przyznać, sam nie mierzyłem. To info opieram na radach innych i logice - w jg dysze są dłuższe niż w ca, więc różnica powinna być. Różnicy rzędu kilku milimetrów na oko nie zauważę, a suwmiarki nie mam.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do użytkowników wersji z kolbą składaną na bok (np. C,K). Wczoraj w domu przy składaniu i rozkładaniu kolby wypadł mi metalowy pręt dzięki któremu kolba jest przymocowana do karabinu. Po wypadnięciu tej części oczywiście kolbę mogłem normalnie wyjąć, ale później włożyłem ją na swoje miejsce i wsadziłem ten pręt, a następnie zabezpieczyłem to taśmą izolacyjną po obu stronach i wygląda na razie ok. Czy zdarzyło to się komuś jeszcze?

Edited by Vetius
Link to post
Share on other sites

Mi też się zdarzyło. Rozwiązałem zamiast izolką małą śrubką. W body, w miejscu, w które wchodzi pin od kolby jest mały, nagwintowany otwór, a w pinie od kolby jest wycięcie. Śruba wchodzi w to wycięcie i nic nie wypada.

 

Tak przy okazji: czy to normalne, że w g36k miałem głowicę cylindra z normalną prowadnicą dyszy? Dopiero teraz zauważyłem, jak przystawiłem głowicę cylindra systemy do g36 i stockową.

Edited by Soul reaper
Link to post
Share on other sites

Przepraszam, jeśli było, z wyszukiwania wynika jednak, że nie było ;]

 

A mianowicie czy ktoś był już na tyle zaintrygowany, żeby kupić G36C firmy(?!?) L85 i wybebeszyć? Czy coś nadaje się do gietek JG? Selektor ognia? Front po wzmocnieniu włóknem? Rączka Ris? Panele boczne? LowCap? ;)

Link to post
Share on other sites
Witam. Czy warto kupić ten magazynek:

 

http://www.taiwangun.com/magazynki_magazyn...8_src-2079.html

 

Może ktoś posiada? Nie zacina się? Jest wart zakupu? Kiedyś tutaj widziałem jakieś p&j za 25zł, ale niestety już ich nie ma.

 

Na azteko są magi boyi za 26zł. Ale mają kiepskie chwyty do łączenia z drugim magazynkiem, lubią się łamać. Podobno te SRC są troche solidniej wykonane.

Link to post
Share on other sites

Na azteko są magi boyi za 26zł. Ale mają kiepskie chwyty do łączenia z drugim magazynkiem, lubią się łamać. Podobno te SRC są troche solidniej wykonane.

 

Magi BOYI/DBoys mają jakość zaczepów baardzo porównywalną z magami od ostrego H&K G36. Polskie gromiaki nie narzekają, ale potwierdzają że zaczepy lubią się łamać. Z drugiej strony mam 8 low capów, hi-capa i mida od KA. We wszystkich zaczepy są tip top. Co wy robicie z tymi magami że wam pękają? A to SRC to mi wygląda na to samo co BOYI.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...