Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Przepraszam, za multipost ale nie mogę edytować... dobra, ta sprawa załatwiona. Tak jakby. Podładowałem ją trochę, odłączyłem bo chciałem zobaczyć czy działa. No i działała, postrzelałem trochę (żeby zobaczyć itp.) a tu pyk, rozładowała się bateria. No spoko, krótko ładowałem krótko będzie trzymać. Podpinam baterie dalej, i wyciągam za godzine podłączał a tu dalej takie pyk.. pyk... i tak dalej. Wyciągłem magazynek, patrze w środek a tam lekki dymek leci... ledwo go zauważyłem szczerze. o co chodzi? Zgłaszać na gwarancję?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A mam jeszcze jedno pytanie. Dzwoniłem do sklepu i powiedzieli mi możliwości: zatkanie się czegoś tam, wywalony bezpiecznik lub zwarcie. Powiedzieli żebym kupił nowy bezpiecznik i zobaczył. kupiłem zestaw bezpieczników, ale nie wiem ile amperów tam wsadzić: 2A, 10A, 15A czy 20A. Na customowym bezpieczniku pisze: F20AL250V

Link to post
Share on other sites

Naładuj baterię porządnie, a nie wyciągasz po godzinie.

Te stockowe ładowarki ładują prądem ok 0, 3 A, a pakiet ma ok 1200mah.Ładuj ją conajmniej 4 godziny, i potem kombinuj.

To "pyk, pyk" to stukot silnika, który nie ma siły by naciągnąć tłok.Strzelając na słabej baterii, tłok ci się pewnie zablokował w tylnym położeniu.Żeby go zwolnić batka musi być pełna.

 

Swoją drogą te ładowarki potrafią się zepsuć.sprawdź multimetrem, czy jest prąd na wyjściu, a najlepiej daj aku komuś z mikroprocesorówką, co by go porządnie naładował.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Mógłby ktoś mi powiedzieć jak wygląda sprawa z kompatybilnością frontów ARESa do giety JG? Podobno pasują, ale chciałbym uniknąć sytuacji, że sprowadzę front i nijak nie będzie pasować.

Jestem również ciekaw czy ktokolwiek produkuje magazynki do giet bez klipsów (Magpul mnie nie interesuje).

Edited by HellMaker666
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To trochę dziwna metoda postępowania. Ładowarka służy, jak sama nazwa wskazuje, do ładowania, nie rozładowywania pakietów. Albo nic się nie stanie albo uszkodzisz baterię, bo w rzeczywistości po prostu będziesz ją przez chwilę ładował, a potem odłączysz od sieci. Osobiście odradzam takie postępowanie z pakietem.

 

Kilka postów wcześniej padło pytanie o metalową komorę od SRC, ja mam inne, mianowicie o aluminiową komorę od SHS, którą znalazłem na Azteko: http://azteko.pl/shs...082-p-6940.html Wygląda solidnie (części do GB od SHSa cenię sobie wysoko), a komora wygląda na kompatybilną z tym, co znajduje się w replikach JG... Miał może ktoś styczność? Zaryzykowałbym kupno żeby mieć raz spokój z komorą, ale w ciemno wydawać ponad sto złotych...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nie mieści się. Z ciekawości sprawdzilem teraz i największe co udało mi się tam wcisnąć to magazynek od 1911 - 1,3 cm grubości, 3,4 cm szerokości. Nic dużo szerszego ani grubszego tam raczej nie wejdzie.

Jeżeli nie znajdziesz nic, co by pasowało to masz 3 wyjścia:

a) pojemnik na ris

b) kolba z miejscem na baterię

c) ładownica na kolbę i wyprowadzenie do niej kabli

 

Ja stosuję ostatnią opcję i jestem zadowolony. Kable da się poprowadzić we wnętrzu kolby, tak żeby przechodziły bezpośrednio do ładownicy i z zewnątrz ich nie widać.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...