Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

shotgun


Guest wyso

Recommended Posts

mam osobiście tego shotguna jest po prostu Miodzio !

zasięg jest extra 50 m

celność więc tak shotgun strzeli kulkę tam gdzie wycelujesz ale nie zawsze wycelujesz tam gdzie będziesz chciał brak przyżądów celowniczych ale trafienie puszki z 20m to bułka z masłem. :P

 

 

 

PRZEPRASZAM ZA TEN TEMAT PRZEZ PRZYPADEK go napisałem miałem kliknąć odpowiedz a klik nowy temat.

Proszę skasować ten temat

Edited by wyso
Link to post
Share on other sites

Testowałeś w boju? Sprawdź miarką. AK47 cymy rzadko tyle wyciągały maksymalnego.

 

Ps. na oko to różnie ludzie mówią. Ale zwykle biorą metr za 0,6m...

 

Tanie snajperki mają zasięg celny 45m (M6). Ludzie jednak wolą je zamiast pompek AGM'a.

 

No może trochę przesadziłem ale 30m ma na pewno skutecznego w sylwetkę dorosłego człowieka ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Ja mam tego Guna (Cudo!!!) tak naprawde to jest róznie z celnoscia, bo zalezy od umiejetnosci (30 m puszka po coli jak sie dobrze skoncentruje

[15 sec}).

Ale wole go od karabinów wyborowych za 200 zł bo one maja mniejsza "obronnosc".

 

Nie ma wiekszej przyjemnosci, jak nacisnac spust i jezdzic suwadlem w te i we wte.

Link to post
Share on other sites

:roll:

 

Celność repliki nie zależy od umiejętności strzelca, tylko od jej rozrzutu więc nie opowiadaj takich głupot.

 

30 metrów w puszkę coli przy 300 fps? To loteria, chyba że wpakowałeś do tego preckę promyka na przynajmniej pół metra. Mówimy oczywiście o strzałach powtarzalnych, a nie o trafieniach 1/10.

Link to post
Share on other sites

Trochę nie ten dział, ale jak już się udzielacie, to też pospamuję.

TUTAJ napisałem jak wyglądało strzelanie z mojego AGMa i na jakie odległości, oraz jaki duży był cel. Wątpię żeby z tego strzelał do puszki po coli na 30m, chyba, że będę miał ze 4 magi na rozgrzanie się, żeby trafiać może co 4 strzał, albo i co 5-ty ;-).

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Nie no ja jak dostałem przesyłkę od Taiwana z tym shotgunem to na oko był taki sobie. Wcześniej miałem doczynienia z kolegi M4 Boyi to po strzelaniu shotem szczęka mi opadła, za taką kasę taka zabawka. Fakt nie mogłem trafić z 5 metrów w gogle ale to może już moja wina. Jak dalej się ta spręzyna sparawuję nie wiem, bo popsułem łódkę do przełądowywania i oddałem na reklamację, teraz żałuję bo przesyłki drogie i wybrałem oddanie kasy a można to było naprawić i mieć do CQB.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Tak, to raczej twoja wina, bo ja co 2 strzał trafiam z 12 m w paczke po zapałkach. :uśmiech:

 

Słaby jesteś, ja z tego guna z 3 km trafiłem komara :)

 

Sorry że takie głupowy piszę ale zamknijcie ten temat bo nikt tu nic sensownego już nie wniesie :P.

Edited by LeVuS
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...

taaa... miałem tego shotguna jest daremny NIE POLECAM !!! kilka rozgrywek i się rozwalił choć ma duże osiągi i jak się dostanie z niego to masz opuchnięty krwawiący ślad ale co z tego jak nie jest wytrzymały a po za tym lepiej kupić wersję z rączką niż kolbą chyba że masz rękę długości 2 m

Link to post
Share on other sites

Mam na stanie takiego shotguna z kolbą przerzuciłem się już na elektryka ale muszę polecić tego shotguna dla początkujących a nawet może się jeszcze nadać do walki przeciwko średnio zaawansowanym.W sylwetkę człowieka łatwo trafić, na początku wydawało mi się że jest dość słaby ale w lesie zdziwiłem się jak dostawałem potwierdzenia że kolega dostał w głowę.Broń jak dla mnie jest wytrzymała używałem ją do pomocy w wspinaczce pod dość sporą górę :D moja broń jedynie miała mały problem że czasem zostawały w niej kulki nie mam pojęcie gdzie zawędrowały bo nie chciało mi się rozkręcać go ale jak się pociągnęło rączkę od ładowania do tyłu i się dobrze potrząsło to kulkę można było wystrzelić a jeżeli tego się nie zrobiło to podczas kolejnych strzałów mógł się shotgun zaciąć ale po zmianie na lepsze kuleczki nie było tej wady.

 

Jak dla mnie minusy są takie :

1.Brak przyrządów celowniczych trzeba liczyć na swoje oko,dobry wiatr i Łaskę Bożą

2.Brak pasa nośnego.Widziałem że jest w mocniejszej wersji tego shotguna

3.Regulacja Hop-up jest na wierzchu i przesuwak do regulacji jest duży więc może się zdarzyć przypadkowe przesunięcie.

 

 

A zapinki na pas nośny można rozmieścić pod regulacją na hop-upa i na kolbie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...