Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

II Janowski zlot ASG - Janów Lubelski (10-12.09.2004)


Recommended Posts

Witam

Cóż... Pogratulować autorowi maila... Szczerze to brak mi słów... KOZI i PATowcy wysilili się, żeby zorganizować zlot. Jeżeli KOZI coś zarobił ( w co jednak wątpie) to jest to tylko i wyłącznie jego sprawa!!! Każdy wiedział ile płacił i jeżeli mu to nie odpowiadało to nie musiał jechać na imprezę. Jeżeli ktoś miał wątpliwości co do tego co się dzieje z jego pieniędzmi, mógł przed imprezą zadzwonić do ośrodka i poprosić o koszta noclegu itp. Jeżeli tego nie zrobił to po kiego teraz to rozgrzebywać i kogoś oczerniac??!! NIE KAPUJE TEGO!!! Jeżeli komuś cena imprezy nie pasuje to nie musi jeździć na zloty, będzie wielu chętnych na jego miejsce. Ja będę jeździł i będę na następnej edycji "Ice Shield" - mam nadzieję, że się odbędzie i uda mi się dotrzeć.

Należy KOZIemu dziękować za zlot, a nie krytykować go za "coś" tylko po to, żeby mieć z tego frajdę. Wyslił się, postarał i wielkie brawa dla niego i reszty PATu, która bez wątpienia także miałą ogromny wkład w realizację tej imprezy.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za zlot!

Pozdrawiam

BoT

Link to post
Share on other sites
  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

debilowi, który wymyślił , że impreza kosztowała ok. 2000zł proponuję zorganizowanie Zlotu na ok. 120 osób, z zapewnieniem zakwaterowania w domkach, ogniska z kiełbasą, piwem, grochówki oraz z przygotowaniem strzelanki oraz naszywki zlotowej. Jako zrzutkę proponuję 20zł - co pomnożone przez 120 powinno wystarczyć na całą imprezę i zapewnić jeszcze organizatorowi zarobek +/- 400 PLN.

 

Kozi - olej frajera bo szkoda czasu na takich malkontentów...

Link to post
Share on other sites

liste osób nagrodzonych zamykam.

 

kto sie do mnie nie zgłosil to trudno pzrepadło:/

 

do okńca tygodnia wyśle dane osób nagrodzonych (które sie ze mną skontaktowały) do sklepów.

 

ps

została jedna znizka na 50pln w FA, dostanie ją ten kto jako pierwszy sue tutaj wpisze oczywiscie pod warunkiem ze byl na zlocie.

 

czekam do czwartku

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

WITAM

dostalem kolejny list

Cześć

 

Dopiero dzisiaj na forum zobaczyłem że dostałeś takiego majla?? na temat zlotu w Janowie Podlaskim i chciałbym Cię przeprosić napewno nie zasłużyłeś na takie oskarżenia a zlot był bardzo fajny

Bardzo przepraszam za kłopoty ze zwrotem piwa zupełnie nie rozumiem swojego zachowania i z perspektywy czasu wydaje mi się moje zachowanie karygodne

Apropos majla nie byłem jego autorem ale chyba wiem kto

W każdym razie Netador Siedlce w osobie mojej i oddziału bardzo przeprasza za swoje zachowanie i wyraża uznanie dla Ciebie za to że Ci się chce organizować takie zloty Tak trzymać i z przyjemnością przyjedziemy jeszce raz jeżeli tylko będzie taka możliwość i jeżeli zostaniemy zaproszeni

 

Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam

 

Andrzej Kowalski

Czeczen

Netador Siedlce

 

nawet zapomnialem o sprawie :] zastanawia mnie tylko jedno kto i po co sie pod Natadora podszywał? :/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...