Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

II Janowski zlot ASG - Janów Lubelski (10-12.09.2004)


Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hym no to hyba nie ma znaczenia aż takiego ;)

Nie no bo patrze sobie na regulamin zlotu i widze punkt dotyczacy amunicji :

1. Dozwolone jest używanie wyłącznie broni typu ASG. Jedyna dopuszczalna amunicja to "plastikowe" 6mm BB. Max.0,30g

Nie chcialbym dotrzec na zlot gdzie okazaloby sie, ze odpada mi z uzycia glowna bron albo nie moge strzelac 0.4g - co by bylo niezmiernie mi nie na reke... ale ciesze sie, ze nie ma problemu wiec pewnie z bratem i jeszcze jednym aparatem przyjedziemy.

Link to post
Share on other sites

Niestety nie mogę sie dostać na stronę zlotu, chciałem wypełnic formularz i przeczytać ile trzeba wpłacić, a tu wciaz ten sam komunikat: Nie można znaleść serwera...

Czy jak wpłacę kasę - 80 zł, bez formularza to tez bedzie ok?

Link to post
Share on other sites

Mateo wpłąć 80pln a mailem wyslij ponizsze dane:

imie

nazwisko

nick

ekipa

telefon kontaktowy

+potwierdzenie wpłaty (scan, foto, printscreen)

 

to jest potrzebne tylko i wyłączine do przydziału domków (rózne standardy-jedna opłata, decyduje kolejność zgłoszeń) kto pierwszy ten lepszy i tak jako organizatorzy bedziemy mieli wykaz wpłat

 

to dotyczy wszystkich którzy mają problemy z strona zlotu

 

jeszce raz podam adres strony która powinna wchodzić bez problemu

www.pat.kgb.pl

 

 

 

PS

na Zlocie bedzie wam tylko potrzbny jeden dokument tożsamości i dowód wpłaty, jeśli ktos go nie ma (przelew internetowy) to nic strasznego sie nie stanie :)

Link to post
Share on other sites

miło mi również zapowiedzieć że oficjalnym sponsorem jest sklep FA firma zobowiązała sie dostarczyć nam kulki na zlot

 

W tej chwili deklaruje dostarczenie kulek po korzystnych cenach:

 

- 0,2 TM (3500 szt.) za 50 PLN

- 0,25 TM (2000 szt.) za 40 PLN

 

szykujcie kasiorke!!!

jako dodatkową atrakcje przewidziano również rozlosowanie "upominków" (forme tych ostatnich trzymamy w tajemnicy)

Link to post
Share on other sites

W zwiazku ze zlotem, mam kilka kwestii, które być może zainteresują pozostałych deklarujących obecność:

1. Czy jest możliwe przerobienie listy zgłoszonych na taką, która będzie zawierała wyłącznie nazwę grupy i ksywkę? Teraz lista zgłoszonych zawiera także imię i nazwisko (w moim przypadku nazwisko zawiera błąd) oraz nr telefonu. Chciałbym sam decydować, komu te dane przekazuję.

 

2. Ponieważ termin wpłaty wpisowego jest ustalony ze sporym wyprzedzeniem w stosunku do terminu zlotu, to chciałbym wiedzieć co się stanie z wpisowym, gdy wystąpią przeszkody nie do pokonania i będę musiał zrezygnować z przyjazdu? Trudno jest bowiem planować na 100% cokolwiek z miesięcznym wyprzedzeniem.

 

3. Czy lista zgłoszonych jest na bieżąco uzupełniana? Na dzisiaj (5 dni przed terminem wpłaty wpisowego) są zaledwie zgłoszone 43 osoby.

 

Z góry dziękuje za info

Link to post
Share on other sites

1.(błąd w konwersji pliku na WWW) przepraszamy :/

teraz zawiera:

-ekipę; -ksywkę; -imię; -datę zgłoszneia

 

2. jeśli zrezygnuje po wykonaniu naszywek w tedy dostanie zwrot kawiorki (-6pln koszta przelewu+ koszt przesłania naszywki) i dodatkowo naszywkę za którą już zapłacił; jeśli zrezygnuje przed wykonaniem naszywek wtedy dostanie całość (pomniejszoną o koszta przelewu -2pln); jesli zrezygnuje ktos po oficjalnym terminie zmknięcia listy zwrot bedzie możliwy tylko w przyp0adku gdy ktoś wskoczy na to zwolnione miejsce.

 

3. lista jest uzupełniana 1 dziennie jednak z doświadczenia wiem ze kilka osób wpłaciło kasę a nie wysłało z głoszenia; miąłem takie 2 poświadczenia wpłaty na @ dotyczące osób nie wpisanych na listę

 

edit: liste już poprawiono

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...