Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czy Niemcy posiadają jakieś małe kieszenie do systemu S95? Na przodzie klatki piersiowej na szelkach są miejsca i można tam coś przyczepić. Najbardziej pasowałyby mi jakieś mniejsze kieszonki na drobiazgi. Nie wiem tylko czy coś takiego istnieje, nic nie udało mi się znaleźć.

 

Najmniejsza kieszeń jaką posiadam to ładownica do G3, więc coś mniejszego od tego i żeby to nie był Mil-Tec.

Edited by Samotnik
Link to post
Share on other sites
  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najmniejsze kontraktowe torby/ pokrowce dedykowane właśnie do noszenia w tym miejscu to pokrowiec na mały opatrunek osobisty BW. Jedyny problem to dostępność...

Jeśli chodzi o półkontrakty lub podróby (dostępne w rożnych sklepach i cenach), to asortyment jest duży: mała torba na granat, pokrowiec na PMR lub GPS itp.

Link to post
Share on other sites

Znalazłem coś takiego http://www.vest.pl/product-pol-3606-Ladownica-systemowa-BW-na-noz-skladany-FLECKTARN.html, jest napisane, że "systemowa BW" ale nie ma zdjęcia tylnej ścianki, więc nie ma pewności, jakie ma zapięcia. W razie czegoś, można zamontować oryginalne zapięcie systemowe BW http://www.vest.pl/product-pol-751-Kompletne-zapiecie-systemowe-BW.html.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Pytanko o podwójne (tzn na 2 magazynki) ładownice do G36 do S95.

Kto i kiedy z tego w ogóle korzysta(ł)? :P pojedyncze - wiadomo. ale podwójne? ma ktoś może jakieś foty na których je widać? bo skoro ktoś taki wynalazek wymyślił i wyprodukował - to chyba był gdzieś wykorzystany?

No chyba, że te półkontraktowe ładownice miały jakiś hybrydowy system mocowania pozwalający je zamontować na inny system mocowań (a nie tylko pod S95 - nie wiem, nie widziałem tych ładownic od tej strony)

Z góry dzięki za wyjaśnienie ww kwestii :)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 5 weeks later...

Yo!

Pytanko z mojej strony.

Znacie fotki niemieckich specjalsów w KTSie?

Pare fot KSK z A-stanu znam, ale nic w kamuflażu leśnym.

Interesuje mnie też połączenie Mehler SK + KTS.

Jeśli znacie foty to nawrzucajcie. Będę wdzięczny :icon_smile:

PS. KTS to S95. Na niemieckojęzycznych forach nie używa się terminu S95, tylko KTS - Koppeltragesystem.

Edit - zapomniałem dodać, że po prostu siedzę na nich dużo i bardziej mi się wkręcił termin KTS :icon_razz:

 

image_large.jpg

KTS na Mehlerze SK? Dobrze widzę?

Edited by Wolf
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

To zadaj inne pytanie aby Moris mógł się wykazać. A jak się ma sprawa ze sznurkami dodawanymi na pokrowiec, te dowiązane do pasków materiałowych.

 

Właśnie chodziło mi tylko o pasek do ściąganie pokrowca, byłem pewien, że będzie do tego jakiś specjalny węzeł a tu proszę, zwykła kokardka :)

 

Poszukuję jeszcze kabury zgodnej z systemem BW do pistoletu P1

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...