Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta RX4 Storm [JLS]


Recommended Posts

Zauważyłem na GunFire replikę Beretty RX4 Storm:

http://www.gunfire.pl/product-yid-11521913...-CX4-STORM.html

 

Mam pytanie gdyż szukałem na forum, ale nie znalazłem nic - miał ktoś styczność z tą repliką? Sądząc po firmie myślałem na początku, że to kolejna "tania replika", ale jak zobaczyłem fps i cenę tego producenta, to prawie z krzesła spadłem. Chociaż fakt faktem, że F2000 JLS'a największym shitem nie był więc może to też będzie ciekawe :).

 

A jeśli jest temat o tej replice to prosiłbym o zamknięcie tego, ale wcześniej podanie mi linku do tamtego, pozdrawiam :).

Edited by Bajeczny1990
Link to post
Share on other sites

A czy miał ktoś styczność z takim rodzajem kolby? Interesuje mnie czy chwieję sięona jak w mp5 ,czy też jest stabilna.

Karabin wygląda fajnie ,może go sobie kupię jak dozbieram ,bo wygląda na to ,że składa się do nieg bardzo fajnie ,wszystko łądnie wyprofilowane. No następnym plusem są magi od emki.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kolega sobie to kupił. Generalnie rozczarowuje wykonaniem, strasznie plastikowa ta replika, skrzypiąca i nie do końca spasowana. Kolba rusza się ale to przypadłość chyba większości kolb teleskopowych. Zasięg nie mierzony ale tak na oko w granicach 40-45m . Jak na replikę współczesnej broni ( tu się czepiam w zasadzie oryginału :) ) ergonomia jest paskudna, przetykowy bezpiecznik jeszcze może być ale przycisk zatrzasku magazynka czy selektor rodzaju ognia wołają o pomstę do nieba. Subiektywnie oceniając, raczej bym tej repliki nie polecał.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...