Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 Carbine (GFG03) [GFC]


Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Screena nie dostaniesz, ale pojedź do gunfire i zapytaj, ja rozmawiałem z facetem na żywo. Może i miał on wylecieć tak jak ktoś wcześniej powiedział więc gadał różne rzeczy. Ja tylko mówię co słyszałem.

No dobrze, ale każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania. Ja uważam, że za te pieniądze można kupić coś lepszego i takie jest moje zdanie.

 

Już offtop'ował nie będę;D

Pozdrawiam

 

 

Stawiasz bilet,jadę....Sorry,ale mam trochę daleko :wink: Olsztyn rulez :killer:

Link to post
Share on other sites

Czytam ten temat i tak sobie mysle ze jedni są uprzedzeni inni zaś wychwalają ja pod niebiosa , wiec dodam coś od siebie jako ze mój brat jest w posiadaniu tej emki a ja strzelam z m4a1 G&P myśle ze mam solidne porównanie .M4A1 GFC - jest naprawdę solidnie wykonana jak na chińczyka co prawda osiągi w porównaniu z moja emka są słabsze ale muszę się przyznać ze ja mam podrasowana emka (bebechy systemy , sprezyna m130 , precka systema , gomka guardera ) .Teoretycznie powinny mieć osiągi porównywalne bo obie maja sprężyny 130 ale to tylko teoria , tyle ze koszt obu to niebo a ziemia i tu myślę ze GFC to super podstawa do ulepszeń bo jeśli nie zależy ci na rewelacyjnym wyglądzie (moje G&P) płacąc około 600 zl (tyle wylicytował brat na allegro ) masz bron z porównywalnymi osiągami jak większość replik dobrych firm przed tunningiem .Kupując emka GFC musisz sie liczyc od razu z wymiana bateri (norma u chinczykow ).

Link to post
Share on other sites
.Kupując emka GFC musisz sie liczyc od razu z wymiana bateri (norma u chinczykow ).

Jak chcesz się bawić w terminatora to sobie wymień batkę.

Posiadam batkę JG, 8.4 V (do kolby SF ) i mówię, że jest świetna.

Albo ja mam takie małe wymagania ?

 

Sam nie wiem co myśleć o owej chińskiej eMce.

BARDZO byłbym wdzięczny gdyby ktoś powiedział "co tam " u repliki po ponad 40 tysiącach kulek, na przykład po 40 tyś, na przykład ;)

Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem to jest temat o replice czy o terminatorach ?? zawsze mowie że każdy sadzi po swoim zachowaniu , pisze o wymianie aku bo orginal po 3 naładowaniach kleknoł co za tym idzie byla koniecznosc wymiany aku (dla czepiających sie aku było ładowane na wolnoładowarce ktorej ja używam do mojego aku ).

 

Viamortis Napisano 22/9/2008, 15:52

 

QUOTE

Nie widze sensu w zmianie aku. Na tym z zestawu replika wystrzeliła 3000 kulek zanim się rozładowała.

 

To nie ma znaczenia. Terminator musi mieć aku na ogromnych ogniwach jak najlepiej zasłaniających twarz. Tak żeby nie krzyczał z bólu jak oberwie icon_wink.gif.

 

Jak masz pisac takie głupoty to wogóle nic nie pisz .

Link to post
Share on other sites

Wracając do tematu repliki (tutaj niech wypowiadają sie osoby które coś wiedzą a nie tylko gdybają). Mam następujący problem. Założyłem 3 rozne gumki Gurardera przeźroczyste (sylikonowe). Każda pękała w monecie nałozenia, ale stockowa jest bez zarzutu mimo iz była urzywana . Pytanie do drogich słuchaczy. Co jest nie tak ? Jesl ktoś ma jakieś wyjaśnienie ktore jest sensowne prosze pisać smiało. Z góry dzieki.

Edited by kinq
Link to post
Share on other sites

To nie ja zakłądałem ale tak sie właśnie działo. Gumka zostala zalozona ale widać było ze jest mocno naciągnięta oraz ze pojawiają sie pęknięcia. Po zdjęciu nadawała sie tylko do wyrzucenia. Założe stockową a poczekam az bedzie w KRK dostępna Systema.

Link to post
Share on other sites

ja lubię systemę jakość/cena kmhead-droższe, ale lepsze montowałem ostatnio kmhead'a w sr-25A&K (w G&P też jest taki problem) i strasznie się obija w lufie wew. wydaje mi się, że kmheady są troszkę węższe(średnica zew.) ale taśma załatwi wszystko (chyba że to wina wszystkich sr-25 na świecie... :D), ja bym radził jakąś dłuższą lufę ja mam 534mm systemy i strzela wyśmienicie (+cylinder 0 +gumka czarna guarder).

 

wrzucę zdjęcia jak coś pokombinuje z wyglądem :D

 

pzdr

Edited by Wojdatuz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...