Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Patent, którym zawsze chętnie się dzielę: znajomość własnych słabości (bez wmawiania sobie, że "co, ja nie dam rady?"). Stopniowanie wyzwań tak, aby poznać swoje ograniczenia i pomalutku owe "granice" przesuwać, doskonalić się.

Możecie to uznać za dosyć asekuracyjną postawę. Jednak głupia śmierć (tu śmierć mojego znajomego przez zamarznięcie) potrafi uświadomić człowiekowi (czyt. np. mi) jak ważna jest szczerość ze samym sobą.

 

Spotykam czasem tzw. chojraków, co to w glanach idą na kilkudniowy "spacerek" podczas piętnastostopniowego mrozu(bo to przecież nie -40, prawda?)... cóż mi pozostaje, jeżeli nie zamierzam moralizować? Wsunąć im w kieszeń karteczkę ze sposobem postępowania z odmrożeniami?

 

Każdy powinien przed wyprawą określić porządnie jej cel (nie mam na myśli miejsca, a raczej "po co, tak naprawdę, to robię"), wtedy patenty na przetrwanie owej wyprawy pojawią się same.

Link to post
Share on other sites

Jak sam zauważyłeś tzw chojraki nie znają granic swoich możliwości, albo nie chcą się do nich przyznać. Więc u nich patent nie działa. U innych którzy choć trochę się na tym znają, jest to oczywista oczywistość.

 

PS. co za ładny kolorek, czarny się skończył ?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Czemu te słowa wypowiedziane są aż tak dobitnie ;< ? Foka napisałem własne patenty, ktoś się pytał po co z plecaka robić nosze, więc odpowiedziałem. Nie zmuszam nikogo do używania takich patentów, po prostu odpowiedziałem.

 

 

żeby nie było oftopa : Nie jestem w 100% pewien ale w Polsce nasze pokrzywy lub inny krzak, po spaleniu (chodzi mi dokładnie o popiół), Skutecznie odstrzasza mrówki. Nie pamiętam jak to był krzak bo kiedyś na obozie facet pokazywał niestety nie przywiązałem zbytnio się do tamtej lekcji :P.

Link to post
Share on other sites
Czemu te słowa wypowiedziane są aż tak dobitnie ;< ? Foka napisałem własne patenty, ktoś się pytał po co z plecaka robić nosze, więc odpowiedziałem. Nie zmuszam nikogo do używania takich patentów, po prostu odpowiedziałem.
I o to mi chodzi, żebyś takich patentów nie publikował. Transport poszkodowanego z urazem kręgosłupa na noszach z plecaka - to jest skrajny dabilizm.

 

Powtarzam - pisanie bzdur niebezpiecznych dla ludzi, lub po prostu idiotycznych może skończyć się dla Ciebie blokadą konta.

 

żeby nie było oftopa : Nie jestem w 100% pewien ale w Polsce nasze pokrzywy lub inny krzak, po spaleniu (chodzi mi dokładnie o popiół), Skutecznie odstrzasza mrówki. Nie pamiętam jak to był krzak bo kiedyś na obozie facet pokazywał niestety nie przywiązałem zbytnio się do tamtej lekcji :P.
I o tym też mówiłem - skoro nie wiesz to po co piszesz? Nic nie wniosłeś, no chyba, że się spodziewasz, że ktoś będzie teraz palił każdy krzak pod ręką.
Link to post
Share on other sites

Myślałem że może, któryś z użytkowników przypomni mi ten patent, bo miałem zamiar zrobić wypad z kolegami i był by to dobry patent, może ktoś go kojarzy.

 

A ludzie jak coś usłyszą to przypominają się im czasami, różne stare rzeczy o których słyszeli pzdr.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...