Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 gas blowback WA


Recommended Posts

Dzisiaj dostałem cocking handle od wersji palnej, wystarczy spiłować te dwa wystające "skrzydełka" i działa bez problemu w WA, a właściwie w body G&P, nawet ma nieco luzu. Ciekaw jestem ile wytrzyma, bo wyszło mnie z przesyłkami itp 120 zł, wiec taniej niż jakieś G&P w Polsce, które sypnęło mi się szybciej od stockowego WA.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 762
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

http://www.ebairsoft.com/barrel-guide-barrel-p-2587.html

 

Kopia komory prowina do luf AEG 5KU :D

Włożyć tylko dobrą gumkę i dystanser h i mamy naprawde niezły zestawik do współpracy z NPAS :)

 

btw.

Muszę powiedzieć, że jak na niską cenę to hammer łożyskowany od 5KU jest całkiem niezły.

 

Pozdrawiam

Edited by sebin
Link to post
Share on other sites

Muszę zdać relację :D

 

Emka WA napdzana dwutlenkiem miażdży we wszystkich kategoriach. Odrzutem, rofem, stabilnością i całkowitym brakiem cooldowna. :)

 

Magazynki GHK spokojnie wytrzymują jego ciśnienie, jednak w zaworach przydałoby się wymienić oringi, i dać silniejsze sprężynki. Poprostu czasem walną syfona :/

 

Pracuję nad tym :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Problemem nie są części wewnętrzne.

Inokatsu spokojnie pociągnie co2, tak samo G&P WOC z najlepszymi suwadłami. Oczywiście NPAS.

 

Problemem są magazynki, nieprzystosowane do co2. Tylko te od GHK trzymają co2 dobrze, jednak problem jest z zaworami - za słabe sprężyny mają i często syfonią.

 

Jutro powinny dotrzeć do mnie mocniejsze sprężyny do zaworów, co razem z "tefon fixem" (niezły patent, jeśli zrobi się go dobrze to wogóle nie trzeba smarowac tych cholernych zaworów) powinno dać mi w pełni sprawne magazynki.

 

Jeśli uda mi się wszystko dograć to nakręcę jakiś filmik, nie ma problemu ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ok dostałem nowe suwadło od JDT. Jest wykonane super, waży 100G więcej niż moje obecne suwadło od RA-Techa.

 

Zrobiłem więc ostateczny stes CO2, śmiga super. Mało strzałów, ponieważ miałem tylko naboje CO2 do dyspozycji, a nie da się z nich napełnić w pełni magazynku og GHK. Trzeba używać butli paintballowej z przejściówką.

 

Zawór magazynka nie był jeszcze modyfikowany, postrzelać można, ale jeśli dłużej potrzymasz w nim gaz to za 1 strzałem walnie syfona.

 

Niezły ROF dała sprężyna 140%, na standardowej to suwadło ma szybkostrzelność jak jakaś bateria przeciwlotnicza :D

 

Wideo:

http://www.youtube.com/watch?v=4mu9rO9Pvh0

Edited by sebin
Link to post
Share on other sites

Hehe:) Nieźle! Pozostaje tylko sprawdzić jaka wydajność będzie z jednego maga przy pełnym nabiciu. Obserwowałeś może jak to wpływa na prędkość wylotową kulek? CO2 jest chyba jedynym możliwym źródłem zasilnia dla suwadła JDT. Przy wadze 300g. GG nie daje już rady. Pewnie stalowa rączka przeładowania też by się przydała ze względu na duże obciążenia. Na filmiku widać, że odrzut jest konkretny:)

Link to post
Share on other sites

Sprawdź czy bijnik naciska na zawór. Spróbuj też postrzelać z tych magów dociskając je mocniej lub słabiej do samego suwadła (niekoniecznie z użyciem zwalniacza maga). Poza tym profilaktycznie nasmaruj górny zawór w magu. Widać, że to problem konstrukcji magazynków, możliwe, że właśnie podchodzą za wysoko bądź są za nisko względem swojej właściwej pozycji.

Link to post
Share on other sites

Nic nowego, każdy magazynek możesz przerobić w ten sposób na zasilanie zewnętrzne...

Poza tym wystający wężyk z magazynka do butli wygląda komicznie (przeszkadza chociażby przy wymianie magazynka) , nadaje się co najwyżej do strzelania tarczowego/rekreacyjnego lub sprawdzania fpsów repliki...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...