Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 gas blowback WA


Recommended Posts

  • Replies 762
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niby tak, ale czytałem, że plastikowa komora powinna zostać wymieniona na metal i będzie banglało... jako, że komora jest z "metalu" to mu zaufałem.

 

:icon_biggrin: No cóż. Na razie zostawię tego nieszczęsnego bolta, a z 2 woców złożę jednego... gdzieś tam mam komorę z plastiku, ale ile to wytrzyma to nie mam pojęcia.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Panowie, a ja mam pytanie.

Jestem szczęśliwym (póki co) posiadaczem WOCA G&P, którego kupiłem w stanie agonalnym, ale z kilkoma fajnymi częściami.

Po długich bojach udało mi się doprowadzić system do kulturalnej pracy zamka i sensownego zużycia gazu.

Pojawił się jednak problem przy którym rozłożyłem ręce. Mój WOC z ogromnym zacięciem rozwala kulki w magazynku.

Dysza, zamiast elegancko przepchnąć kulkę przez szczęki niczym rozpędzony pocisk zamienia kulkę w pył gwiezdny.

Garść informacji.

Dysza Aluminowa-producent nieznany.

Obsada komory aluminiowa-producent pewnie ten sam co dyszy bo bardzo precyzyjnie się zazębia.

Komora Ratecha pod AEG-lufy.

 

Jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Właśnie kwestia jest taka że komora jest perfekcyjnie prosto.

Przy przeładowaniu ręcznym (nawet dynamicznym) Nigdy się nie zdarzyło żeby kulka się uszkodziła.

Magi mam pro-wina i G&P. A objaw występuje w zasadzie na każdym magu. Cóż czynić?

 

Rozwiązaniem jest zmiana dyszy z aluminiowej na plastikową, lub co jest rozwiązaniem tymczasowym, spiłowanie dzyndzla wypychającego kulki ze szczęk i wyrównanie go kawałkiem plastiku, bądź twardej gumy. Rozwiązanie w 100% eliminuje kruszenie kulek. Rozwiązanie jest jednak tymczasowe, ze względu na to że, ów plastik lub guma, niezależnie od rodzaju użytego kleju, prędzej czy później odpadnie, ale raczej prędzej. Miałem ten sam problem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Witam! Od kilku lat mam problem z moim składakiem. 

Magi co@ v2 ghk, a mimo to zamek do tyłu odbija 1cm, czasem mniej. I gaz bardzo szybko się kończy. 
Dysza plastikowa, z niebieską końcówką. W środku NPAS. Cały korpus G&P. 

Zna ktoś rozwiązanie problemu? Bawię się z tym już długo, a nadal nie miałem okazji z tego normalnie postrzelać. 

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...