Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 74M Tokio Marui vs. AK 74M VFC


Recommended Posts

Tak jak w temacie co sądzicie o tych dwóch modelach AK 74M w wykonaniu TM http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...at_Marui%20AEGs

 

a w wykonaniu VFC http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i..._cat_VFC%20AEGs.

 

Czy miał ktoś z was przyjemność strzelania z tych replik lub chcociażby obejżenia ich z bliska i której bliżej do oryginału ? Bo wagowo to raczej na plus jest dla VFC.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz robić takie upy to lepiej bierz VFC. Podejrzewam jednak, że jak zobaczysz jaką donośność i celność ma TM, to odpuścisz sobie modyfikacje do czasu aż pojawią się odpowiednie informacje na ten temat. Jeśli Type'a 89 można było bez problemu wzmocnić do 350 to z kałachem też się pewnie da. Ale 450... nie wiem.

Link to post
Share on other sites

Osobiście brałbym TM, bo strzela naprawdę wspaniale i jeśli miałbym je upgrade'ować, to co najwyżej do m100. Próg 400fps będzie Ci trudno osiągnąć, bo ponoć w środku ma kilka niestandardowych części (ale nie wiem tego na pewno). Myślę jednak, że warto to przeboleć. VFC bierz tylko jeśli naprawdę zależy Ci na tych 450 fps. W sumie do takiej kosiarki pasowałby nawet dBoys, zważywszy na ilość części, które trzeba wymienić.

Link to post
Share on other sites

A czy jest ktoś tutaj na forum kto posiada AK 74M ale od VFC bo chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda sprawa tego Blow Bag'a ? Tzn. czy jest tak mocny jak to jest w replice od TM bo z tego co zauważyłem na filmikach to AK 74MN od TM ma nawet małego kopa, czego nie idzie zaobserwować niestety w wykonaniu VFC. Dlatego jeśli jest ktoś kto posiada replike od VFC z Blow Bag'iem to niech napisze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...