Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak mam problem z tym Glockiem znowu ... Teraz wale full auto i strzelam przez przeładowanie .... Wiem że trzeba odgiąć części 52 i 53 ale gdzie są one i czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak pozbyć się tej usterki dość łopatologicznie?? :D Dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Musisz zdjąć zamek, wyjąć zespół uderzeniowy (wykręć wkręt i wybij kołek). Później odginasz sprężynki w nim i składasz do kupy (uważaj bo lubi wyskoczyć stopper od bijnika (ja już go nie mam, ale pistolet strzela :P ).

Ogólnie jest z tym trochę manipulacji, ale jeśli miałeś już gaziaka lub masz deko smykałki technicznej powinieneś sobie poradzić :P

 

A co do rys - nieładne są :P Tak jak ślady po skrawaniu. Będą wypolerowane a następnie być może zamek będzie satynowany.

Oznaczenia postaram się zrobić, ale niekoniecznie te oryginalne - Glocka :D

Link to post
Share on other sites

Tak wyciągnąłem (przy okazji sprężynkę taką mała zgubiłem) ale nie wiem jak rozciągnąć te sprężynki :D nie da się ...

 

Fajny ten zamek jakim papierem go robiłeś?

 

Zgapię ...

Edited by RuN_
Link to post
Share on other sites

Nałóż sprężynkę na jakiś pręt lub śrubokręt weż dwoma kombinerkami za oba końce i rozciągnij. Tą małą sprężynkę lepiej poszukaj albo dorób taką z czegoś bo mogą być problemy ze strzelaniem tak przynajmniej u mnie było.

Edited by konrad324
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak troche na inny temat-zauważyliście że w "nowych" glockach z Army są blokady spustu? Blaszka pod lufą (tam gdzie normalnie wybite są numery seryjne) cofa się w stronę kabłąka i blokuje spust :/ Czego chińczycy nie wymyślą... Nie ciesze się z tego "ulepszenia" bo po włożeniu Glocka do kabury kydexowej sam mi się blokuje :/ Zaskoczyłem się troche gdy spust mi się zblokował i szukałem jakiejś usterki wewnątrz mechanizmu :D Pozatym w przeciwieństwie do starszych modeli tego glocka oznaczenia są wybijane a nie malowane. Od kiedy klocki w tej wersji są sprzedawane u Krakmanów?

Edited by Garoo
Link to post
Share on other sites

Jak masz instrukcje to tam jest cała jego budowa i przeanalizuj skąd ta sprężynka. A jak ci z maga gaz ucieka przy denku to nie kupuj nowego tylko rozbierz i na uszczelkę denka daj dużo sylikonu ja tak zrobiłem i teraz gaz siedzi 2 tygodnie w magazynku i ani trochę nie ubyło.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A ja mam do was następujące pytanko co trzeba zrobić aby za każdym razem po wystrzeleniu ostatniej kulki zamek się blokował ? Bo zauważyłem ,że nie zawsze siętak u mnie dzieje. Chyba ,że to jest normalny objaw i występuje także w firmowych klamkach ?

Link to post
Share on other sites

@RuN_

Pisałem już o tym.

Jak mi się będzie chciało i znajdę czas to zrobię fotoinstrukcję.

 

@ Kicha - pilnuj też sprężyny powrotnej - zbyt słaba powoduje nieprawidłowe działanie - musi być dość mocna. A co do smarowania - nie używaj silikonu w sprayu, bo się nie nadaje. Kup w Castoramie za 6-8 pln "Smar Uniwersalny" w takim szarym aplikatorze z czarną naklejką i czerwonym napisem. To na paluszek w małej ilości (nie brzydź się :P ) i wysmaruj cienką warstwą (CIENKĄ!) cylinder i szyny szkieletu. Na kurek kapnij ze dwie krople oleju (może być jakiś castrol, mobil 1, itp.) i kilka razy nim pomachaj przy wciśniętym spuście (nie strzelaj na sucho - szkoda podzespołów). Złóż i sprawdź. :)

A co do gazu Ultraair - kiepski do tego Glocka. Ja używam Toy Jacka (jest np. na Taiwangunie i w niektórych sklepach stacjonarnych m.in w Łodzi) i na nim działa bezbłędnie.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Jestem posiadaczem tego Glocka (nowej wersji bez białych napisów i z blokadą spustu) i jak na razie jestem zadowolony. Na razie przebieg to tylko około 2000 kulek. Problem blokującego się zamka u mnie zaistniał, jednak szybko wyeliminowałem go przez drobne spiłowanie części szyny i ponowne nasmarowanie. Żadne inne problemy nie występują...

 

Pozdrawiam

Kacper

Link to post
Share on other sites

Sry za drugi post ale nie mogę edytować...

Dzisiaj podczas strzelania R17 zaciął się... Więc na szybko rozłożyłem patrzę a tu sprężynka ;P. Konkretnie Spręzynka oznaczona jako R17-24 wypadła... Mam teraz mały problem z jej włożeniem, bo gdy wkładam ją tak jak w instrukcji jest pokazane, to cały zespół "Tył blowbacka xD" Jest za wysoko.

Jeśli ktoś miał z nią podobny problem, lub wie jak poprawnie ją włożyć to będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Z góry dziękuję

Kacper

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...