Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ciekawostka przyrodnicza - ładowałem Klocka kulkami .20 (G&G). Leciało toto jakieś 20m.

Z głupia frant załadowałem .28 G&G. Też leci 20m, tylko mniej rozrzuca.

 

...trzeba wyraźnie gumę wymienić, zamówiłem sobie REAPSa - zobaczymy, co to da.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Musiałbym zmierzyć, ale na oko po założeniu gumy REAPS zasięg podskoczył o 10m najmarniej. może o 15, szczególnie, jak się "rozbuja" (miałem czas tylko jeden magazynek wyprztykać, stąd dane są mocno orientacyjne). Podejrzewam, że warto by było wziąć się za gumę / komorę hopa ze smarem silikonowym i taśmą teflonową - jak się uszczelni, to może i się jeszcze poprawi.

 

Znaczy, szału nie ma, ale zauważalna poprawa jest.

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

No i mój klocek się wczoraj na strzelance skiepścił :icon_neutral: A mianowicie przestał strzelać . W domu go rozkładam i nagle wypada ten "cycek" który to ma uderzać o zawór. Wie ktoś jak się ten "cycek" fachowo zwie i czy da sie to jakos naprawić? Z góry dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zbijak jest (doczekałem się dostawy specshopu, akurat jak miałem już z zagranicy ściągać po świętach :D) no i kolejna problema -

 

http://www.youtube.com/watch?v=fpMF-zkjRa4& -> 3:05 -> pięknie po naciśnięciu spustu wychodzi mechanizm ten cały od zbijaka. No ale to marui.

 

W moim army oczywiście siedzi twardo i ani myśli się ruszyć. Co teraz? Szaleć i podważać, rzucać, walić młotkiem? :(

Link to post
Share on other sites

W moim army oczywiście siedzi twardo i ani myśli się ruszyć. Co teraz? Szaleć i podważać, rzucać, walić młotkiem? :(

 

Nie masz go na gwarancji??? :icon_smile:

 

EDIT: sorka, nie spojrzałem na Twoją odpowiedź :icon_smile:

I co było??

Edited by Marmaj71
Link to post
Share on other sites

Jeżeli dobrze złożyłeś, to być może musisz doszlifować zbijak. Na jakimś zagranicznym forum widziałem posta właśnie o guarderowym zbijaku. Ale najpierw rozłóż i złóż jeszcze raz, sprawdź funkcjonowanie zespołu kurka przed włożeniem go do repliki.

 

EDIT: link: http://www.airsoftcanada.com/showthread.php?p=1770466#post1770466

 

EDIT 2: jeżeli spust sztywny... nie zablokowałeś bezpiecznikiem w płytce z przodu przypadkiem? :D

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

Przeskładałem i... chyba jednak problem jest z tym zbijakiem, bardzo ciężko wchodzi pin tam gdzie on jest. Papier ścierny w dłoń i za ojczyznę !

 

Dobra, złożyłem, działał poprawnie... gwint na górze mechanizmu jest łysy... po 3 skręceniu, więc super... nie mam jak skręcić ;/

Link to post
Share on other sites

Zamontowane (wow, udało się bez kawałka plastiku i nie lata) no i pora na radosne przestrzelenie. Żeby nie było sielankowo - rozczarowanie, albo wali w zawór i cały czas trzyma na nim (słychać syczenie). Oczywiście strzelać nie strzela. Ten mój klocek to taka niekończąca się historia :(

Link to post
Share on other sites

Teraz coś widzę, że kurek nie odskakuje do końca, o ile się nie mylę, to powinien być po strzale w pionie, a jest mniej więcej pod kątem *45 stopni

 

Edyta: przy wkładaniu magazynka się ambitnie ten kurek przemieszcza na pion, czasami z pionu na te 45 przechodzi ;/

Edited by Fishbonee
Link to post
Share on other sites

Nie chce przekreślać Twoich prób doprowadzenia tego padła (a tak te Glocki trzeba nazwać) do stanu użyteczności, jednakże on już odszedł i musisz się z tym pogodzić. Jeśli chcesz to posiadam cały kompletny zespół spustowy, jak coś to PW.

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...